هنر و سینما

انیمیشن افسون؛ 18 شخصیت اصلی از قوی ترین تا ضعیف ترین ها

«افسون» دیزنی داستان خانواده مادریگال است که در خانه های شگفت انگیزی در شهرهای دورافتاده کلمبیا زندگی می کنند. آنها دارای جادوها و معجزات خاصی هستند که به هر یک از اعضای خانواده مادریگال قدرت جادویی می بخشد و اعضای خانواده از این مهارت های منحصر به فرد برای کمک به بقیه افراد جامعه استفاده می کنند.

شخصیت هاب انیمیشن افسون

همه قدرت ها بسیار منحصر به فرد هستند، اما به نظر می رسد برخی از آنها مفیدتر از سایرین هستند. بسیاری از این نیروها تحت تأثیر نگرش میزبان هستند و برخی از آنها بسیار خطرناک هستند. در نهایت بد نیست همه شخصیت ها را بر اساس توانایی های خاصشان مرور و دسته بندی کنیم.

10. کامیلو: ترانسفورماتور

زیبایی آن

کامیلو یکی از جوانترین خانواده مادریگال است. او توانایی تغییر خود را دارد و از آن برای شوخی و تمسخر دیگران استفاده می کند. معلوم نیست این قدرت چگونه به بقیه افراد جامعه کمک خواهد کرد، اما کامیلو واقعاً آن را دوست دارد.

کامیلو در طول فیلم بقیه اعضای خانواده اش را فریب می دهد، با غریبه ها شوخی می کند و حتی به دلیل استعدادش غذای اضافی می خورد. قدرت او چیزی نیست که خانواده اش به آن حسادت می کنند، اما این شخصیت از آن برای نشان دادن هوش برتر خود استفاده می کند.

. دولورز: به همه چیز گوش کن

زیبایی آن

قدرت دولورس هم نعمت است و هم لعنت. او با دقت به همه چیز گوش می دهد. این مهارت برای درک اسرار، شنیدن شایعات و حتی دانستن اینکه افراد در معرض خطر هستند خوب است. Dolores می تواند به عنوان یک منبع اطلاعات بلند مدت عمل کند.

از یک طرف، شنیدن همه چیز همیشه دیوانه کننده است. دولورس در حفظ اسرار بسیار بد است. او از معشوقش دور است، اما صدای او را می شنود که بسیار غم انگیز به نظر می رسد، زیرا نمی تواند با او باشد.

. مقاله: کنترل آب و هوا

زیبایی آن

قدرت پاپ بسیار ضروری و بسیار چشمگیر است. او می تواند آب و هوای اطراف خود را کنترل کند و همه چیز را در آسمان ببیند، از خورشید درخشان گرفته تا طوفان های سهمگین. روی کاغذ او را یکی از قوی ترین مادریگال ها می‌دانند.

متأسفانه، قدرت او را نگرش و احساسات او تعیین می کند. پوپ دارای احساسات قوی است که منجر به قدرت غیرمنتظره می شود. او به مرور زمان یاد می گیرد که این ویژگی را کنترل کند، اما گاهی اوقات همه چیز از کنترل خارج می شود و در طوفان مجبور به ازدواج می شود.

. ابولا آلما: نگهبان نامزد

زیبایی آن

ابولا آلما ممکن است یکی از متداول‌ترین ویژگی‌های «آزاردهنده» انسان باشد، اما مطمئناً یکی از قوی‌ترین آنهاست. آلما نگهبان شمعی است که به بقیه اعضای خانواده نیرو می بخشد. او قدرت فنی خاصی ندارد اما این جادو و معجزه را بر عهده دارد.

این بدان معنی است که آلما مسئول قدرت دیگران بود و نقش او برای بقای خانواده اش ضروری بود. اما عصبانیت، دردهای روحی و بی اعتمادی او (به ویژه به میرابل) قدرت شمع را کاهش می دهد و در نتیجه خانواده اش را به خطر می اندازد. یکی از خطرناک‌ترین موارد برای مادریگال، عدم اقدام ابولا آلما ماتر است.

. لوئیزا: قدرت و قدرت فوق‌العاده

زیبایی آن

لوئیزا بسیار قوی است و می تواند اجسام سنگین را جابجا کند. او تا جایی که می تواند به روستاییان کمک می کند و همه چیز را از الاغ کشاورز به خانه روستاییان منتقل می کند. با این حال، این نیروی بزرگ مطمئناً فشار زیادی را به همراه خواهد داشت.

او هرگز از مسئولیت های بدنی خسته نمی شود، اما این نیروها خستگی روحی را به همراه دارند که غلبه بر آن دشوار است. به طور کلی، لوئیزا یکی از بهترین نیروهای “افسون” است، اما او باید یاد بگیرد که آرام شود. یکی از بهترین نوازندگان این فیلم، «فشار سطحی» درباره این موضوع صحبت می‌کند.

. ایزابلا: ایجاد گیاهان نامحدود

زیبایی آن

قدرت ایزابلا ممکن است مهمتر از قدرت لوئیزا باشد. به لطف تشویق اطرافیانش، او قادر است گیاهانی بسازد که شهر را برای همیشه زنده نگه دارند. او در ابتدای کارتون فقط گل و گیاهان تزیینی خلق می کند و به مرور زمان مهارت هایش پیشرفت می کند.

قدرت ایزابلا نامحدود به نظر می رسد. اگر ایزابلا رشد کند و به طور کامل رشد کند و هیچ چیز نتواند او را متوقف کند، می تواند با قدرت خود به موفقیت بزرگی دست یابد. معجزات ایزابلا مطمئناً امید دارد، اما مهم نیست که او چه چیزی خلق می کند، زیرا مهارت های او بسیار شگفت انگیز و مفید است.

. آنتونیو: صحبت با حیوانات

زیبایی آن

آنتونیو جوان ترین فرد خانواده است و با حیوانات سر و کار دارد. آنتونیو که از صمیم قلب عاشق حیات وحش است، مطمئناً از توانایی جدید خود لذت می برد، اما محدودیت های این توانایی غیرقابل پیش بینی است.

ممکن است حیواناتی وجود داشته باشند که او به سادگی نتواند با آنها صحبت کند، یا ممکن است صداهای بلندی از این موجودات به گوش برسد. در هر صورت، کنترل قلمرو حیوانات یک مهارت باورنکردنی است. حتی آنتونیو شجاع می تواند با حیواناتی مانند ببر صحبت کند و می تواند برای همیشه از شهر در برابر شکارچیان محافظت کند.

. برونو: دیدن آینده

زیبایی آن

کارتون فوق‌العاده دیزنی هیچ شرور خاصی برای ذکر ندارد، اما برونو در ابتدا به عنوان یک شخصیت بد به تصویر کشیده شد. توانایی او در نگاه به آینده مطمئناً یکی از مفیدترین مهارت های این خانواده است. پیشگویی های او می تواند به آنها کمک کند تا از نظر عاطفی برای رویدادهای آینده آماده شوند یا از موقعیت های بد اجتناب کنند.

اما این قدرت به دلیل کاستی های فراوان در درجه اول قرار ندارد. هیچ کس به مهارت های برونو پاسخ مناسبی نمی دهد، بنابراین او مجبور است آن را پنهان کند. علیرغم تلاش برونو برای کمک به مردم، مردم او را آدم بدی می‌دانند، اما او بسیار ارزشمندتر از این حرف هاست.

. ژولیت: شفا با غذا

زیبایی آن

مهم نیست مشکل از کجاست. یک دست شکسته، نیش زنبور، یا حتی یک بیماری خطرناک… ژولیت واقعاً همه اینها را با دستان خود درمان می کند. لقمه غذای آنها تمام مشکلات جسمی انسان را حل می کند. این قدرت در بین مردم جایگاه ویژه ای دارد.

هیچ کس در دنیای “جادو” بیمار نیست و آسیب جسمی مشکل کوچکی برای ژولیت است. اگرچه این انرژی به غذا نیاز دارد، اما ژولیت با کوچکترین ابزارها و حتی با تحریک ساده جان انسان ها را نجات می دهد.

. میرابل: به خانواده قوت می بخشد

زیبایی آن

به نظر می رسد میرابل هیچ قدرتی ندارد، اما او مهم ترین از کل خانواده مادریگال است. او سرچشمه جادوی این خانه است و به خانواده اش قدرت می بخشد تا رشد کنند.

نگرش مثبت آنها به رشد این طلسم کمک می کند و حمایت آنها از سایر اعضا به روش های منحصر به فردی آنها را تقویت می کند. بدون میرابل، هیچ کس در خانواده مادریگال قدرت یا معجزه را نداشت، و همانطور که دیدیم، وقتی ایمانش را از دست داد، قدرت خانواده کاهش یافت. او منبع جادوی شمع و توانایی ها و نقاط قوت دیگران است.

نام کاراکترها به انگلیسی در انیمیشن افسون

4.7/5 - (4 امتیاز)

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا