هنر و سینما

10 شخصیت شرور ضعیف در دنیای سینمایی مارول

در دنیای فیلم های مارول، ابرقهرمانان قدرتمند و زیبا هستند و جالب اینجاست که شرورها هرگز اینطور نیستند. شما مبارزات و مبارزات این بازیکنان را تماشا می کنید و در عین حال می دانید که در نهایت چه کسی برنده خواهد شد. با این حال، دنیای سینمای مارول باید سعی کند به همان اندازه که برای قهرمانانش ارزش قائل است، از آدم های بد بالاتر برود.

شروران دنیای سینمایی مارول، به استثنای تانوس و لوکی، افراد ساده و منفعل هستند. در این دنیا بهترین دیکتاتورها در نهایت و اغلب افراد کوته فکر هستند. دنیای سینمایی مارول شرورهای مختلفی را در لیست دارد که جزو قوی ترین بازیکنان نیستند.

10. کاربر

شگفت انگيز

روی کاغذ، Taskmaster در توانایی ماوراء طبیعی خود در تقلید از نحوه مبارزه دشمنان قوی به نظر می رسد. به این ترتیب او می تواند توانایی های بلک ویدو، کاپیتان آمریکا، پلنگ سیاه، مرد عنکبوتی و بسیاری دیگر را ترجمه کند، اما با وجود همه توانایی هایش، چندان قدرتمند نیست.

Taskmaster ممکن است بتواند حالت‌های مختلف سلاح را تقلید کند، اما از نظر کیفیت به خوبی کسی نیست که آن حالت را دارد. ضربات قدرتمند و مهارت های ترکیبی او در مبارزه برای رویارویی با بیوه سیاه کافی نیست، چه برسد به دیگر انتقام جویان.

. هارون منگر

شگفت انگيز

«مرد آهنی» لحن دنیای سینمایی مارول را رقم زد. این اولین فیلمی است که در آن شریک قهرمان تبدیل به یک شخصیت شیطانی می شود که تقریباً همان قدرت قهرمان را دارد. اوضاع بین عبدیا استن و تونی استارک بدتر شد و به همین دلیل عبدیا آهن می پوشید.

نبرد Iron Man با Iron Manger به سختی با تانوس یا حتی آلدریچ کیلیان نیست و به نظر می رسد یک گرم کردن برای مبارزه سخت بعدی باشد. با این حال، از بین همه شرورانی که مردم عادی هستند و هیچ قدرت شناخته شده خاصی ندارند، Iron Manger شایسته ترین حریف است.

. رونان

شگفت انگيز

از آنجایی که رونان دوست صمیمی تانوس است و از سلاح های خاصی استفاده می کند، به نظر می رسد او از او قدرتمندتر است. او چیزهای زیادی را در Guardians of the Galaxy خراب کرد و به خوبی با تیم ابرقهرمانی جنگید، اما حضور رونان یکی از جالب ترین گفتگوهای دنیای سینمایی مارول است.

رونان بعد از مکالمه استارلرد: “بیا با هم برقصیم.” حواسش پرت شد و کتک خورد. همچنین وقتی توانایی کاپیتان مارول را در فیلم 2019 دید، به جای تلاش برای مقابله، تسلیم شد و عقب نشینی کرد، که یکی از ضعیف ترین و شرم آورترین لحظات برای یک بازیگر در دنیای سینمای مارول است.

. استخوان ها

شگفت انگيز

در دنیای فیلم‌های مارول، کراس‌بونز، مانند جیمز باند، مردی فداکار است که از دستورات شرور واقعی اطاعت می‌کند. در «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان»، استیو راجرز برای مدت کوتاهی وارد خط محبوب آسانسور می‌شود. بیوه سیاه و واندا نیز برای مدت کوتاهی در جنگ داخلی کشته شدند.

این شخصیت می تواند از نظر بدنی قوی باشد، اما فقط قدرت بدنی لازم برای رویارویی با قهرمانان نیست. او در 5 دقیقه ابتدایی «جنگ داخلی» بدون لباس خنده دار خود دوام نیاورد و جالب است که او حتی در این لباس منحصر به فرد هم دوام نیاورد.

. والچر

شگفت انگيز

پیتر پارکر یکی از قدرتمندترین بازیگران دنیای سینمایی مارول است و عادلانه نیست که والچر را برای شکست این مرد جوان مقصر بدانیم. والچر در تاریخ خود عاقل و آگاه است، اما این به معنای قدرت و صداقت او به عنوان یک شخصیت بد نیست.

در «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» می بینیم که بال های لباس والچر یک سلاح مرگبار است. با این حال، در نهایت آنها کمتر موفق شدند و اقدامات همه بازیکنان بیشتر تصادفی بود. با این حال، این اقدامات هنوز برای هر کسی که جرأت کند عاشق دختر شخصیت شود وحشتناک خواهد بود.

. ایلوجکت

شگفت انگيز

فیلم مرد مورچه ای به دلیل استفاده از شخصیت مورچه و همسرش زنبور عسل بسیار جالب است. همچنین در سریال مرد مورچه ای افراد بامزه و بسیار جالبی مانند توماس و کتی حضور دارند و البته افراد مختلفی را با خصلت های بد نیز می بینیم.

در اولین فیلم این مجموعه، دارن کراس به حسادت هنک پیم و مسائل دیگر تبدیل به چیزی می شود. کراس ممکن است زمانی که پیرمردی را که نمی توانست از خود دفاع کند تهدید کرد و کیسی (دختر هشت ساله) را ربود، ترسناک بود، اما در واقع بسیار ناراحت کننده بود.

. روح

شگفت انگيز

شبح در نقش شرور شرور «مورچه و زنبور» یکی دیگر از ضدقهرمانان مقاومت ناپذیر در مجموعه «مرد مورچه ای» است. روح توسط سازمان Shield پشتیبانی می شود و در نگاه اول به نظر می رسد که او دارای نقاط قوت زیادی است، اما متاسفانه نقاط ضعف او بسیار بیشتر از نقاط قوت او است.

روح باید در یک جعبه شیشه ای زندگی کند و نابرابری مولکولی باعث می شود که بیشتر احساس بیمار بودن کند تا یک فرد قوی. علاوه بر این، اسکات بارها به راحتی فریب می خورد. داستان زندگی او تاثیرگذار است، اما از ضعف او به عنوان یک شخصیت بد نمی کاهد. شخصیت شرور «مورچه و زنبور: قلمرو کوانتومی» برنده است و شاید بتواند جلوی شکل شیطانی شخصیت‌های ضعیف مجموعه «مرد مورچه‌ای» را بگیرد.

. استاد بزرگ

شگفت انگيز

استاد بزرگ یکی از آن آدم های بدی است که کارهای بد خود را انجام می دهد و بدون عصای او هیچ قدرت و توانایی ندارد. این مرد احمق، خودخواه و قدرت طلب نه تنها ضعیف است، بلکه بی کفایت ترین شخصیت راگناروک نیز به حساب می آید.

استاد بزرگ نه ترسناک است و نه از نظر بدنی قوی. «ثور: رگناروک» اثر فوق‌العاده‌ای است، اما سرعت و ریتم او با قصد هلا برای تصاحب آسگارد به سیاره ساکار کاهش می‌یابد. در پایان راگناروک استاد بزرگ در ساکار تنها می ماند و مردم از او انتقام می گیرند و او فرصتی برای دفاع از خود ندارد.

. جاستین همر

شگفت انگيز

جاستین همر در دنیای سینمایی مارول از هر شرور دیگری ساده تر است. او نقشه ای شبیه به نقشه ای دارد که اوبادیا استن در «مرد آهنی» داشت و می خواهد از فناوری تونی استارک برای ساخت سلاح های عظیم و تقریبا حساس استفاده کند. برخلاف استن که تبدیل به یک آیرون منگر شد، خود همر سعی نمی کند با مرد آهنی که یکی از نقاط ضعف Iron Man 2 است مبارزه کند.

در Iron Man 2، هامر Whipplesh را برای بازسازی راکتورهای استارک استخدام کرد، اما خیلی زود نتیجه معکوس داد. هامر یک سری از اشتباهات را مرتکب شد. او حتی نمی تواند دستمزد خود را کنترل کند و بهترین نمونه از یک فرد ضعیف در دنیای سینمایی مارول است.

. زیمو

شگفت انگيز

زیمو گاهی اوقات به عنوان یک فرصت طلب ماهر ظاهر می شود که با مرد آهنی و کاپیتان آمریکا برخورد می کند. البته نیت آنها اغلب اشتباه است. با وجود شروع جنگ داخلی، او هیچ مهارت یا قدرت خاصی ندارد.

زیمو حتی می‌دانست که نمی‌تواند با انتقام‌جویان روبرو شود، بنابراین نقشه‌ای برای فاش کردن علت واقعی مرگ والدین استارک طراحی کرد. تمام قدرت او به یک نبرد ذهنی ختم می شود و هر بازیکنی این را می داند. اکنون، با دیدن او در حال رقصیدن در یک باشگاه در «شاهین و سرباز زمستان»، جدی گرفتن این شخصیت بد دشوار است.

منبع: screenrant

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا