تکنولوژی

آیفون 15 پرو سیم کارت فیزیکی نخواهد داشت

در این مقاله نگاهی به عدم وجود سیم کارت فیزیکی در آیفون 15 پرو خواهیم داشت. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اپل به دنبال ویژگی های خاصی برای آیفون است تا حداقل کاربران بومی در ایالات متحده بتوانند تجربه کاربری بهتری داشته باشند. با این حال، چنین تصمیماتی ممکن است محبوب نباشد.

طبق شایعات اخیر، آیفون 15 پرو می تواند بدون درگاه سیم کارت فیزیکی عرضه شود. تصمیمی که به درد همه نمی خورد!

آیفون 15 پرو

آیفون 7 پرو که در آن زمان آن را آیفون 15 پرو می نامیدیم، ممکن است دستخوش تغییرات انقلابی شده باشد! این تغییر مربوط به حذف شیار فیزیکی سیم کارت است!

با این حال، با سری آیفون سری مجاز به استفاده از دو سیم کارت به طور همزمان هستید. اما در داخل این گوشی ها شیار فیزیکی سیم کارت نیز وجود دارد. با این حال، این وضعیت احتمالاً به زودی، در سال 3 پس از میلاد تغییر خواهد کرد

چرا که شایعه حذف سیم کارت فیزیکی و پشتیبانی از دو سیم کارت در این گوشی ها وجود دارد. به نظر می رسد کوپرتینویی ها برای رسیدن به این هدف با شرکت های انگلیسی همکاری می کنند.

آیفون 15 پرو

پیش از این، شایعاتی مبنی بر برنامه‌های اپل برای حذف پورت لایتنینگ از گوشی منتشر شده بود و اگر این شرکت بخواهد درگاه سیم‌کارت فیزیکی را حذف کند، گام بزرگی در جهت طراحی یکپارچه و همچنین بهبود مقاومت در برابر آب خواهد برد.

با این حال، در حال حاضر، همه اینها حدس و گمان به نظر می رسد و هیچ مدرک روشنی برای حمایت از هیچ یک از این ادعاها وجود ندارد. با این حال، اپل سابقه تصمیم گیری جسورانه دارد، بنابراین اطلاعات فاش شده احتمالا واقعی هستند.

بیشتر بخوانید:

افکار شما در مورد آیفون 15 پرو چیست نظرات خود را در قسمت نظرات ارسال کنید می توانیم تقلید کنیم با ما به اشتراک بگذارید

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا