تکنولوژی

نحوه غیرفعال کردن مصرف آزاد اینترنت ایرانسل و همراه اول [کد دستوری لغو]

در این مقاله به نحوه حذف استفاده از اینترنت رایگان توسط اپراتورهای همراه اول و ایرانسل می پردازیم. برای این درس با ما همراه باشید.

امروزه یکی از مشکلات همه مصرف کنندگان اپراتورهای تلفن همراه ایرانسل و تلفن همراه اول، اینترنت همراه دائمی است، برای او پس از پایان بسته اینترنت و استفاده از اینترنت با هم.بدون هزینه.

بسیاری از مصرف کنندگان برای استفاده از اینترنت رایگان با هزینه های بالاتری روبرو هستند و به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که چگونه استفاده رایگان از اینترنت را متوقف کنیم؟ برای یافتن پاسخ این سوال، در این مقاله در مورد نحوه حذف استفاده رایگان از اینترنت صحبت کرده ایم. تا انتها با ما همراه باشید.

چگونه استفاده از اینترنت رایگان را حذف کنیم

استفاده از اینترنت رایگان همراه با کد دستوری اعلام شده را متوقف کنید. استفاده از اینترنت رایگان به این معنی است که وقتی بسته اینترنت فعال روی شماره خود دارید و هزینه دارد، با استفاده از اینترنت رایگان، هزینه کاهش می یابد یا هزینه بر روی فاکتور شماره شما اعمال می شود.

هزینه استفاده از اینترنت رایگان برای مشتریان سیم کارت معمولی 0.4 ریال به ازای هر کیلوبایت و برای مشتریان سیم کارت اعتباری 0.6 ریال است. پس از اتمام بسته اینترنت، می توانید با استفاده از اینترنت رایگان، از طرح نظارت بر مصرف رایگان اینترنت برای حفظ ارزش سیم کارت خود استفاده کنید.

یعنی اگر بسته اینترنت فعال در شماره شما نباشد، اتصال شما قطع می شود تا بتوانید دوباره بسته اینترنت همراه جدید خریداری کنید. اگر جزو اولین کاربران همراه اول یا ایرانسل هستید، می توانید با شماره گیری کد دستوری نسبت به لغو استفاده از اینترنت رایگان خود اقدام کنید.

چگونه استفاده از اینترنت رایگان را حذف کنیم

هزینه یک گیگابایت اینترنت رایگان سیم کارت دائمی حدود 42 هزار و هزینه یک گیگابایت اینترنت رایگان روی سیم کارت حدود 63 هزار است.

کاربران موبایل برای خرید یک گیگابایت اینترنت باید حدود 5000 دلار بپردازند. اگر مشتری پس از استفاده از بسته اینترنت همراه، بسته اینترنت خریداری نکند و از اینترنت رایگان استفاده کند، تفاوت فاحشی در قیمت سیم کارت وی ایجاد خواهد شد.

کد دستوری اپراتور تلفن همراه عددی است که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. برای تماس با این کدها نیازی به پرداخت هزینه ندارید و می توانید این کدها را به صورت رایگان دریافت کنید.

با هر نوع گوشی که دارید می توانید با این کدها تماس بگیرید و نیازی به گوشی مخصوص ندارید، در اینجا آموزش رایگان حذف اینترنت ایرانسل و اولین آموزش حذف دیتا رایگان را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم.

بیشتر بخوانید:

استفاده از اینترنت موبایل پابجی

مصرف اینترنتی بازی های آنلاین

نحوه حذف اینترنت رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول

ابتدا آموزش رایگان حذف داده های تلفن همراه: اگر جزو مشتریان اینترنت همراه اول هستید، می توانید با کد انصراف رایگان اینترنت تلفن همراه اول تماس بگیرید تا پس از پایان بسته اینترنت همراه اول، اینترنت به صورت خودکار حذف شود و استفاده رایگان از اینترنت با سیم کارت همراه اول لغو شود. کارت

چگونه استفاده از اینترنت رایگان را حذف کنیم

مشتریان اپراتور همراه اول که برای اولین بار از کد انصراف اینترنت همراه استفاده کردند، می توانند با تماس با دستور زیر، استفاده از اینترنت را با هزینه رایگان از سر بگیرند تا پس از اتمام بسته اینترنت همراه، اینترنت همراه اول رایگان شود. برای شما برای او فعال خواهد بود.

چگونه استفاده از اینترنت رایگان را حذف کنیم

اگر ابتدا میزان اینترنت همراه را جویا شوید، با فراخوانی کد دستوری زیر می توانید میزان اینترنت همراه در اپراتور همراه اول را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:

استفاده از اینترنت Call of Duty

استفاده از اینترنت Fortnite

چگونه استفاده از اینترنت رایگان را حذف کنیم

آموزش رایگان اینترنت ایرانسل: اگر مشتری تجاری ایرانسل هستید، می‌توانید با کد سفارش لغو داده‌های رایگان ایرانسل خود تماس بگیرید تا پس از اتمام بسته اینترنت همراه ایرانسل، استفاده از اینترنت رایگان سیم‌کارت خود را متوقف کنید.

چگونه استفاده از اینترنت رایگان را حذف کنیم

مشتریان ایرانسلی که از کد سفارشی برای حذف اطلاعات رایگان ایرانسل خود استفاده کرده اند می توانند برای فعال سازی استفاده از اینترنت با پرداخت هزینه با کد دستوری زیر تماس بگیرند تا بتوانند برای آنها به اینترنت دسترسی داشته باشند ایرانسل رایگان با اتمام بسته اینترنت همراه.

بیشتر بخوانید:

Twitch استفاده از اینترنت است

استفاده از اینترنت Spotify

چگونه استفاده از اینترنت رایگان را حذف کنیم

برای استعلام میزان باقی مانده اینترنت ایرانسل با تماس با کد دستوری زیر می توانید میزان اینترنت همراه ایرانسل را بررسی کنید.

چگونه استفاده از اینترنت رایگان را حذف کنیم

امروزه داده های تلفن همراه، به ویژه بسته های اینترنت همراه ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه، بالاترین استفاده از اینترنت توسط هر کسی است. چرا که یکی از مشکلات رایج کاربران تلفن همراه که گاها بار مالی بر دوش آنها وارد می کند، اختلال در اینترنت همراه با اتمام بسته های اینترنت و استفاده از اینترنت بدون هزینه است.

رگولاتوری با هدف مدیریت هزینه‌ها، شفاف‌تر کردن آن و جلوگیری از استفاده از اینترنت با دسترسی رایگان برای مشتریان، اپراتورهای تلفن همراه را ملزم به ایجاد کد رفتاری برای حذف استفاده از داده‌های رایگان کرده است.

با توجه به شکایات متعدد مشتریان به اپراتورهای تلفن همراه، این دستور به کاربران این اپراتورها اجازه داده است تا استفاده از اینترنت تعرفه رایگان را با کد دستوری برای لغو استفاده از دیتا رایگان مسدود کنند.

هزینه اینترنت همراه در کشور ما بسیار بالاست و علیرغم اعتراض مصرف کنندگان، هنوز خدماتی با کیفیت بالا در لیست بسته های اپراتور ایرانسل و تلفن همراه اول در تماس های تلفنی USSD وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در مورد نحوه حذف استفاده رایگان از اینترنت چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات ارسال کنید می توانیم تقلید کنیم اشتراک گذاری.

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا