هنر و سینما

«پیشتازان فضا: دیسکاوری» پربیننده‌ترین سریال پارامونت پلاس شد

Star Trek: Discovery به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیونی Parmont Plus تبدیل شده است. در سال 2017، این سریال به یکی از پرچمداران CBS تبدیل شد و اولین مجموعه تلویزیونی Star Trek پس از Star Trek: The سریال در سال 2005 به پایان رسید.

در اوایل سال 2021، CBS به Paramount Plus تغییر نام داد و کمی بعد، فصل چهارم Star Trek: Discovery در 16 نوامبر 2021 پخش شد.

شاید پارامونت پلاس یک سرویس استریم در سطح دیزنی پلاس یا نتفلیکس نباشد، اما این سرویس استریم می توانست با راه اندازی Star Trek: Discovery برای خودش معروف شود. این سریال توانسته است به طور قابل توجهی شهرت این شبکه را بالا ببرد که دست به دست هم می دهد The Good Wife، The Good Fight و Why Women Kill که به تازگی در فصل سوم منتشر شده اند. علاوه بر این، این شبکه نمایش هایی مانند iCarly و Camp Coral: SpongeBob’s Under Years و 1883 را پخش می کند و قصد دارد سریال محبوب Yellowstone را در 19 دسامبر 2021 پخش کند.

با این حال، به نظر می رسد که Star Trek: Discovery همچنان یکی از مهم ترین سریال های این سرویس استریم است. در واقع، طبق گزارش ها، Star Trek: Discovery پربیننده ترین سریال این سرویس است و بعد از آن iCarly قرار دارد. البته پارامونت پلاس اطلاعاتی در مورد تعداد بینندگان سریال ارائه نکرده است.

ستاره موفقیت: چشم انداز می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال، در طول فصل Covid-19، این سریال بینندگان بیشتری را جذب کرد زیرا افراد بیشتری فرصت تماشای تلویزیون را داشتند، بنابراین CBS سعی کرد بهترین عملکرد خود را در پاییز 2020، فصل اول Star Trek: Discovery انجام دهد. در برنامه آنها قرار بگیرند تا بتوانند خط انتقال برنامه خود را پر کنند.

پارامونت پلاس سرمایه گذاری هنگفتی روی مجموعه پیشتازان فضا و حتی مجموعه ویدیویی کودکانه Star Trek: Surprise کرده است که آنلاین شد، اما پخش آن تا ژانویه متوقف شد. New Seasons Star Trek: Back Crew و Star Trek: Picard نیز در حال تولید هستند. پیشتازان فضا: سیارات جدید، مجموعه‌ای برای دیسکاوری که بر روی شخصیت‌های کریستوفر پایک (آنسون مانت) و اسپایک (اتان پک) تمرکز دارد، قرار بود در سال 2022 منتشر شود، اما با توجه به موفقیت‌های دیسکاوری، مطمئناً این اتفاق خواهد افتاد. به زودی. شبکه منتشر خواهد شد و شاهد افزایش تعداد بینندگان علاقه مندی خواهیم بود که می خواهند این اسپین آف را بررسی کنند.

تصمیم پارامونت پلاس برای سرمایه گذاری هنگفت در Star Trek برای آنها سود زیادی داشته است و به نظر می رسد که Space Star Trek: Discovery هم اکنون آنلاین خواهد شد.

منبع: screenrant

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا