هنر و سینما

6 روح فیلم «شکارچیان روح: زندگی پس از مرگ» از بدترین تا بهترین

“شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ” در شهر کوچک سامرویل، اوکلاهاما سعی می کنند از آخرالزمان و ظهور گوزر (با صدای شهره آغداشلو و بازی اولیویا وایلد) جلوگیری کنند.

فیبی (مکنا گریس) و ترور (فین ولفهارد) به راه پدربزرگ خود ادامه می دهند و با ارواح مختلفی روبرو می شوند، از موجودات مزاحم گرفته تا موجودات مخربی که به اربابان خود خدمت می کنند. پس مشاهده و نظارت بر این ارواح با درجه ای از خطر و نابودی اشکالی ندارد.

هشدار – در این پست داستان فیلم شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ فاش می شود

. مونچر

شکارچیان ارواح

مونچر (جاش گاد) مطمئناً به دلیل فریادهای وحشتناکش و توانایی اش در پرتاب فلز در دهانش مانند گلوله کمی ترسناک است، اما به نظر می رسد که او روح گیج کننده و دردسرسازتری باشد تا یک تهدید خطرناک و واقعی. بزرگترین ضرر برای ساکنان سامرویل خسارات مالی جزئی و اختلال در زمان ناهار بود. نگاه کردن به آن با صدای کمی ناخوشایند هنگام خورده شدن و بدنی عجیب مانند خرس آبی و در واقع بسیار بی ضرر و مانند قالب ژله ای نرم کمی مشمئز کننده است.

. غذاخوری زامبی

شکارچیان ارواح

اگرچه کمتر از یک دقیقه از فیلم می گذرد، اما این روح به دلیل قدرت های وحشتناکش از مونچر بالاتر است. با پوست آبی مایل به خاکستری و پوسیده، چشم‌های رنگ پریده و دندان‌هایی که نیاز به دندان‌پزشک دارد، در شهر دردسر زیادی ایجاد نمی‌کند یا قدرت خود را نشان می‌دهد، بلکه به تنهایی و به اندازه کافی، حتی اگر فقط به یک فنجان نیاز داشته باشد. قهوه ترسناک

. چشم بیننده

شکارچیان ارواح

این شبح دیو مانند می تواند چشمان زردش را از روی پاهایش حذف کند تا بتواند محیط اطرافش را بهتر ببیند و از ترساندن فقرای سامرویل، تعقیب آنها در خیابان ها و فریاد زدن وحشتناک لذت می برد. این روح مانند یک زامبی خوار وقت نشان دادن استعدادهای خود را ندارد اما حداقل در تسخیر شهر یک شخصیت فعال است.

. آگون اسپنگلر

شکارچیان ارواح

ارواح سابق، اگون اسپنگلر آخرین زمان زندگی خود را صرف انجام آنچه می توانست کرد: گرفتن ارواح و تلاش برای جلوگیری از آخرالزمان. البته این اقدامات برای نجات او کافی نبود و زمانی که قصد دستگیری زول و وینس را داشت جان خود را از دست داد. با این حال، مرگ او مانع از کار نشد و او در طول فیلم در نقش «پدربزرگ در آن سوی قبر» بازگشت و نوه‌اش فیبی را رهبری کرد که سعی داشت کاری را که اسپنگلر با هم شروع کرده بود به پایان برساند. آنها با برادرشان بودند. ترور مانند دیگر ارواح موجود در این لیست، او قدرت زیادی ندارد، اما می داند چگونه به جلو حرکت کند و در نبرد نهایی برای تغذیه خانواده خود باشد. او رابطه خوبی با دخترش و همکارانش نداشت، اما این اتفاقات در زندگی رخ داد. پس نباید روح او را به خاطر آن مقصر دانست.

. مینی پاف

شکارچیان ارواح

آنها کوچک، زیبا، سرسخت و مانند یک میان وعده بزرگ از شکلات داغ برای یک روح ترسناک هستند. با این حال مینی پاف ها با وجود اندازه کوچکشان بسیار قدرتمند و موثر هستند. ارواح با هم همکاری می کنند تا عمارت Somerville را نابود کنند، از فرار آقای گروبرسون (پل راد) جلوگیری کنند و یک دستگاه بزرگ شکار ارواح را در طول نبرد نهایی نابود کنند. آنها نباید برای خودشان خطرناک باشند، اما نادیده گرفتن قدرت مخرب و مخرب آنها می تواند منجر به موقعیت های خطرناک شود.

. سگ وحشتناک: زول دربان و کلید وینس

شکارچیان ارواح

این دو خدمتکار گوزر به ارباب خود و به یکدیگر وفادار هستند و از قدرت وحشتناک خود برای هیچ هدف شخصی استفاده نمی کنند. او برای خدمت به ارباب خود، انسان های بی گناه را شکست داد. هر دو از معنویات دور هستند و نمی توان از مشکلات اجتناب کرد. اگر اسیر شده از دست آنها فرار کند، آنها تبدیل به یک هیولای وحشتناک می شوند و جوان دیگری را برای پیروزی انتخاب می کنند و مشکل به راحتی حل می شود. از آنجایی که این دو روح به صورت یک تیم کار می کنند و دارای یک مجموعه قدرت هستند، به عنوان یک گروه رتبه بندی می شوند. به هر حال جداکردن این روح هایی که می خواهند در هر شرایطی با هم باشند، درست به نظر نمی رسد.

نقشه افتخاری

وزر

گوزر روح فنی نیست، اما این موجود شایسته توجه بیشتر است. عزم او، سبک منحصر به فرد او و توانایی او در ایجاد ارتش ارواح برای ترساندن مردم محلی، گوزر را در لیست قرار داد. او آنقدر خشن است که حتی در طول فیلم روح دیگری را به دو نیم می کند.

اوو شاندور

شاندور (جی کی سیمونز) در واقع روحی است که در The Ghostbusters قدرت تسخیر مناطق دیگر را دارد، اما در شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ تنها یک روح مرده زنده می شود. او در طول فیلم حضور کمرنگی داشت و در نهایت گوزر او را به دو نیم کرد و به رویای رهبری او پایان داد.

«شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ» در 19 نوامبر 2021 در ایالات متحده منتشر شد و در 10 ژانویه 2022 برای پخش در دسترس خواهد بود.

منبع: collider

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا