تکنولوژی

پایان فعالیت آنر در ایران با جدایی مدیران آن رسمی میشود؟

به نظر می رسد برند آنر به طور کامل از هوآوی جدا شده و شرکت را ترک خواهد کرد. اکنون خبر پایان کار آنر در ایران را می شنویم. با ما.

با توجه به جدایی برخی مدیران ایرانی از این برند چینی در ایران، به نظر می رسد آنر گامی در جهت پایان دادن به فعالیت رسمی خود در ایران برمی دارد.

این برند چینی که از اواخر عمر شرکت هوآوی بوده، یکی از محبوب ترین برندهای بازار به خصوص در بین جوانان بوده و در رده کیفی کار خود را آغاز کرده است.

اخیراً در نتیجه تحریم ها و فشارهای آمریکا فروش آنر به طور رسمی توسط هواوی تایید شده است. در نتیجه، سیاست برند چینی به دلیل اینکه زیرمجموعه هواوی است کمی تغییر کرده است.

آیا با جدا شدن مدیریت آنر، پایان دوره مدیریت آنر در ایران رسمی می شود؟

روز گذشته برخی از مدیران برندهای چینی ایرانی با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی از جدایی خود از این برند چینی خبر دادند. اگرچه این برند چینی هنوز در این باره اظهار نظری نکرده است، اما به نظر می رسد پایان فعالیت آن در ایران قطعی است.

طی چند سال گذشته، دولت ایالات متحده بارها هواوی را به سرقت دارایی‌های شرکت‌های غربی و همکاری با حزب کمونیست چین متهم کرده است و سرانجام در اوایل سال گذشته، هوآوی سازمان‌ها و افرادی را که امنیت ملی ایالات متحده را تهدید می‌کنند در لیست سیاه قرار داده است. برو پایین.

آیا با جدا شدن مدیریت آنر، پایان دوره مدیریت آنر در ایران رسمی می شود؟

برند آنر که از سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است، سالانه حدود 70 میلیون گوشی تولید می کند و به نظر می رسد قصد دارد این تعداد را به 100 میلیون دستگاه در سال برساند.

طبق آمار به دست آمده در سال گذشته با بهترین گوشی Honor 2020 سهم 2 درصدی از بازار واردات تلفن همراه در ایران را به خود اختصاص داده است. البته این آمار در پاسخ است بهترین گوشی سامسونگ 2021 SY بهترین گوشی شیائومی در سال 2021 او حرفی برای گفتن ندارد.

با این حال، به نظر می رسد که شرکت مادر، هواوی، برای امسال آماده است بهترین گوشی هواوی 2021 در ایران ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد پایان کار آنر در ایران چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

.

5/5 - (1 امتیاز)

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا