هنر و سینما

جانوران شگفت‌انگیز 3؛ هر آنچه از دنیای رازآلود دامبلدور باید بدانید

به تازگی سومین دنباله از مجموعه «جانوران شگفت انگیز» منتشر شده است. این فیلم که دنباله‌ای بر «جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندلوالد» است، «جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور» به کارگردانی دیوید یتس و نویسندگی جی‌کی رولینگ و استیو کلوز نام دارد.

طرفداران Amazing Beasts 3 شاهد بازگشت ادی ردمین به نقش نیوت اسکامندر خواهند بود که ماموریتی جدید و خطرناک در این قسمت دارد. مجموعه جانوران شگفت‌انگیز از کتاب جانوران شگفت‌انگیز رولینگ الهام گرفته شده است که همان محبوبیت کتاب هری پاتر او را به دست آورد. این مجموعه به بررسی داستان جادوگران مختلف و دنیای آنها می پردازد.

مطمئناً بر اساس دنباله این فیلم و آنچه در مورد این دنباله جدید شنیده ایم، می توانیم انتظار دیدن فیلمی هیجان انگیز را داشته باشیم که دنیایی شگفت انگیز و منحصر به فرد را جلوی چشمان ما زنده می کند. البته هنوز تیزر یا تریلر فیلم The Amazing Beasts 3 منتشر نشده است، اما با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم، شاهد یک تیزر بی نظیر از این فیلم خواهیم بود.

تاریخ انتشار Amazing Animals 3 چه زمانی است؟

حیوانات شگفت انگیز 3

گفته می شود که The Amazing Beast 3: The Dumbledore Secrets در 15 آوریل 2022 در ایالات متحده اکران خواهد شد. البته این فیلم به زودی در 8 آوریل 2022 در بریتانیا اکران خواهد شد و 45 روز بعد در اینترنت در دسترس خواهد بود.

البته در ابتدا قرار بود 12 نوامبر 2021 منتشر شود. اما به دلیل تغییر در برخی بازیگران و شیوع ویروس کرونا، تاریخ اکران این فیلم به تعویق افتاد.

بازیکنان Amazing Beasts 3 چه کسانی هستند؟

در Amazing Beasts 3: The Secret of Dumbledore، به نظر می رسد که برخی از بازیکنان دنباله قبلی، علاوه بر تعدادی که به تازگی وارد شده اند، با هم کار خواهند کرد. بازیگرانی چون ادی ردمین، کاترین واترستون، دن فاگلر، آلیسون سودول، ازرا میلر، کالوم ترنر، ویلیام نادیلام، پاپی کوربی تاچ، جسیکا ویلیامز، ویکتوریا یتس و جود لاو هستند.

بازیکنانی که در ساخت دنباله کمک کردند عبارتند از الیور ماسوچی، ریچارد کویل و ماریا فرناندا کاندیدو. علاوه بر این، مدز میکلسون جایگزین جانی دپ خواهد شد و جای گلرت گریندل والد را خواهد گرفت.

شخصیت های اصلی فیلم چه کسانی هستند؟

حیوانات شگفت انگیز 3

در Wonderful Beasts 3: Dumbledore’s Secrets شاهد بازگشت بسیاری از بازیکنان مورد علاقه مخاطبان خواهیم بود. الی ردمین نقش نیوت اسکامندر را بازی خواهد کرد. او کارمند وزارت سحر و جادو بریتانیا است که در دپارتمان حیوانات فوق العاده کار می کند و مسئولیت کنترل این موجودات جادویی را بر عهده دارد. نیوت شعبده باز بسیار ماهری بود، اما با وجود استعدادش، توسط جامعه بریتانیا طرد شد. او همچنین از دوستان نزدیک آلبوس دامبلدور بود. ویکتوریا یتس نقش دستیار نیوت، بانتی را بازی می کند.

کاترین واتراستون نقش تینا گلدشتاین را بازی خواهد کرد، یک جادوگر بسیار حرفه‌ای و سرشناس که برای کنگره آمریکا در زمینه جادو و جادو کار می‌کند. کسانی که کتاب را خوانده بودند می دانستند که او در نهایت با نیوت ازدواج خواهد کرد.

دن فوگلر نقش جاکوب کوالسکی را بازی خواهد کرد. یکی از کهنه سربازان آمریکایی که شجاعانه در جنگ جهانی اول جنگید. جیکوب صاحب یک رستوران و دوست نیوت است و همچنین خواهر تینا کوینی را دوست دارد.

آلیسون سودول نقش خواهر تینا، کوئینی گلدشتاین را بازی می کند. در دنباله اول، او با تینا در کنگره جادوگران کار کرد زیرا او مانند خواهرش یک جادوگر قدرتمند بود. اما همانطور که دیدیم، او در قسمت قبلی با گریندل والد بود و امیدوار بود با جیکوب ازدواج کند.

ازرا میلر نیز نقش کریدین باربون را بازی می کند. مرد جوانی دوران کودکی وحشتناکی داشت و توسط نامادری خود مری لو باربون مورد آزار و اذیت قرار گرفت. Credence یک جنتیل است و یک کک جادویی و مرموز به نام Obscure دارد که از قدرت های مخرب استفاده می کند. همانطور که در پایان دنباله دوم دیدیم، گریندل والد می گوید که او تنها اورلیوس دامبلدور است که از بستگان گمشده آلبوس دامبلدور و احتمالاً برادرش است و آلبوس واقعاً سعی خواهد کرد او را بکشد. به طور خلاصه، مهم نیست که اکنون چه کسی در ارتش گریندل والد است.

کالوم ترنر نقش تسئوس اسکامندر، برادر بزرگتر نیوت و کارمند دپارتمان جادوگران را بازی می کند. او یک جنگجو و یکی از اعضای شناخته شده انجمن جادوگران بریتانیا بود که دائماً در تلاش برای جذب نیوت و به رسمیت شناختن بیشتر در سازمانش بود. او نامزد لتا لسترینگ است. مردی که در قسمت قبلی برای نجات برادران اسکامندر جان خود را فدا کرد.

پاپی کوربی تاچ نقش ویندا روزیر، یکی از وفادارترین پیروان گریندل والد را بازی می کند. جسیکا ویلیامز نقش پروفسور اولری هیکس، استاد مدرسه جادوگری و جادوگری ایلورمورنی را بازی خواهد کرد.

جود لا قرار است در نقش آلبوس دامبلدور، یکی از قدرتمندترین جادوگران هاگوارتز و کارگردان بعدی ظاهر شود. او یکی از مهم ترین و مهم ترین شخصیت های فیلم است که امروزه دوست و رقیب سابق گریندل والد به حساب می آید. مشکل اما این است که به دلیل دوستی که در دوران نوجوانی با هم داشتند، هرگز نمی توانند مستقیماً با هم دعوا کنند.

مدس میکلسون نقش گلرت گریندل والد، بدترین شخصیت در سرزمین عجایب 3 را بازی می کند. گریندل والد یک جادوگر شرور و قدرتمند است که می خواهد دنیایی بسازد که جادوگران افراد عادی را در دست بگیرند.

علاوه بر بازیگران، الیور ماسوچی نقش رئیس کنفدراسیون بین‌المللی جادوگران را بر عهده خواهد گرفت و ریچارد کویل و ماریا فرناندا کاندیدو نیز در این فیلم حضور خواهند داشت، اما هنوز شخصیت‌های آن‌ها مشخص نشده است.

فیلم در چه تاریخی شروع شد؟

حیوانات شگفت انگیز 3

فیلمبرداری فیلم The Amazing Beast 3 قرار بود در تاریخ 16 مارس 2020 آغاز شود، اما شیوع ویروس کرونا مانع از اکران این فیلم شده است. بنابراین، در سپتامبر 2020، پخش ویدیو با تمام اقدامات امنیتی به طور رسمی آغاز شد.

باز هم به دلیل تست ضعیف یکی از کارمندان، عکاسی تا 3 فوریه 2021 به تعویق افتاد و عکاسی در پایان همان ماه به پایان رسید.

آیا Amazing Animals 3 دنباله خواهد داشت؟

Wonderful Beasts 3: The Dumbledore Secrets قطعا آخرین فیلم این مجموعه نخواهد بود و حداقل دو فیلم دیگر به عنوان دنباله این مجموعه ساخته خواهد شد. رولینگ در سال 2016 اعلام کرد که مجموعه حیوانات شگفت انگیز شامل پنج فیلم خواهد بود، بنابراین طرفداران این فیلم می توانند منتظر دنباله شگفت انگیزتر فیلم باشند. البته هنوز خبری از تاریخچه این فیلم ها نیست.

این حیوان 3 فصل شگفت انگیز چیست؟

جانوران شگفت انگیز 3: اسرار دامبلدور اولین روزهای جنگ جهانی دوم به خصوص در دهه 1930 را روایت می کند.در واقع در این فیلم تخیلی جنگ جهانی دوم مربوط به بزرگترین و وحشتناک ترین جنگ است.به خصوص در بین جادوگران که درگیری های زیادی در آن وجود دارد. بین پیروان گریندل والد و شاخه های مختلف دپارتمان جادوگران. در این ویدئو، نیوت به سراسر جهان سفر خواهد کرد و با جوامع جادوگران متعددی در بریتانیا و ایالات متحده، آلمان و چین صحبت خواهد کرد. پس بهتر است منتظر فیلم هیجان انگیزی باشید که در آن جادوگران در سراسر جهان خود را برای نبردی بزرگ آماده می کنند.

داستان فیلم چیست؟

حیوانات شگفت انگیز 3

اتفاقی که در هر دنباله‌ی «جانوران شگفت‌انگیز» رخ می‌دهد منجر به نبردی سخت بین آلبوس دامبلدور و گلرت گریندل‌والد می‌شود، نبردی که مطمئناً برای سال‌های آینده روایت خواهد شد. البته دامبلدور تاکنون از مبارزه با گریندل والد به خاطر درگیری خونینی که در دوران نوجوانی داشت خودداری کرده است، اما به نظر می رسد که در نهایت مجبور به شکستن قولش خواهد شد.

بخش بزرگی از داستان در مورد ماموریتی است که دامبلدور به نیوت و دوستانش سپرد و همین ماموریت باعث شد تا آنها با ارتش گریندل والد درگیر شوند. این ماموریت به نیوت اجازه می دهد تا به سراسر جهان سفر کند و با جادوگران قدرتمند، جادوگران و جانوران عجیب و غریب آشنا شود.

بیایید نگاهی به خلاصه داستان بیاندازیم:

پروفسور آلبوس دامبلدور متقاعد شده است که جادوگر تاریکی، گلرت گریندل والد، می خواهد دنیای جادوگران را تصاحب کند و آنها را در سراسر جهان ببرد. او که به تنهایی قادر به توقف این جادوگر قدرتمند نبود، نیوت اسکامندر را فرستاد تا گروهی از جادوگران، جادوگران و نانوایان ساده را برای مقابله با او بسیج کند.

منبع: collider

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا