تکنولوژی

راهکار جدید سامسونگ برای پوشاندن حفره دوربین سلفی

بررسی پتنت جدید روش جدید سامسونگ برای پوشاندن سوراخ دوربین سلفی را نشان می دهد. در بررسی این موضوع با ما همراه باشید.

در طول سال ها، در دنیای گوشی های رده بالا، تلاش زیادی برای استفاده از پنل جلویی گوشی ها برای افزایش اندازه و وسعت صفحه نمایش صورت گرفته است.

در مرحله اول که از اواخر سال 2018 شروع شد، لبه‌های استاندارد صفحه نمایش به تدریج کاهش یافت و ایده صفحه‌نمایش با لبه‌های منحنی شکل گرفت.

در همین حال، طراحی مکان دوربین های سلفی و سایر سنسورها اهمیت پیدا کرده است. طرح های قطره ای و سوراخ برای این منظور طراحی شد.

راه حل جدید سامسونگ برای پوشاندن سوراخ دوربین سلفی

اما به نظر می رسد که سامسونگ همچنان راضی نیست و به دنبال راهی برای داشتن دوربین سلفی همزمان و بدون سوراخ در صفحه نمایش است.

البته چندی پیش شیائومی این کار را با دوربین دوچشمی کشویی پنهان شده زیر صفحه نمایش انجام داد.

طبق وب سایت mspoweruser، پتنت جدید سامسونگ یک ویژگی جالب است که نمایشگر رو به رشد گوشی را نشان می دهد. در این فرم یک صفحه نمایش افقی برای پوشش محل قرارگیری دوربین سلفی قرار داده شده است.

راه حل جدید سامسونگ برای پوشاندن سوراخ دوربین سلفی

همانطور که در این پتنت مشاهده می شود، یک صفحه نمایش دوم وجود دارد که روی شیار دوربین سلفی می پرد. پیش از این، برخی از تولیدکنندگان گوشی از دوربین‌های سلفی کشویی استفاده می‌کردند که مقاومت گوشی را در برابر نفوذ آب کاهش می‌داد.

علاوه بر این، این دوربین سلفی در صورت ضربه زدن می تواند آسیب های زیادی را تشخیص دهد. اما طراحی جدید سامسونگ بسیاری از مشکلات پنهان کردن دوربین سلفی در پشت صفحه نمایش را از بین می برد. دوربین های سلفی می توانند بدون افت کیفیت تصویر کار کنند.

البته بعید است که این طرح در مورد پرچم نهایی باشد سامسونگ گلکسی اس 21 بیایید شهادت دهیم. اما باید صبر کنیم بهترین گوشی سامسونگ 2021 اجازه بدهید تا ببینیم که چطور پیش خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد راه حل جدید سامسونگ چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا