هنر و سینما

چرا سریال «امیلی در پاریس» تماشاگران را انقدر دیوانه می‌کند؟

سریال «امیلی در پاریس» روش خاص خود را برای فریب دادن ما دارد. زمانی که فصل اول بهترین کمدی در نتفلیکس نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب و امی شد، شکایاتی وجود داشت و این سریال نیویورکر را بر آن داشت که دنباله آن را بسازد. «محتوای تلویزیونی فراگیر» که آن را نتیجه فروپاشی فعلی شهر می‌داند.

درست است؛ نامزدی امیلی در پاریس به عنوان یکی از بهترین سریال های تلویزیونی کمی اغراق آمیز به نظر می رسد، اما به محض اینکه فصل دوم سریال در 22 دسامبر منتشر شد، یکی از پیشگامان جنبش امروز محسوب می شود و کمتر از به عنوان شهری ویران توصیف شده است. تلویزیونی که به صورت کامل و بی آلایش در ذهن خود ظاهر می شود، از زمان ظهور این دستگاه همراه ما بوده است. در واقع، داستان تلویزیون به تازگی یک شاهکار قابل قبول در نظر گرفته شده است، و همچنین فصل دوم سریال، با ارائه امیلی بیش از حد معمول در پاریس و آنچه تلویزیون می تواند به خوبی انجام دهد. یک سرگرمی جذاب و جذاب، جذاب با ناهماهنگی ها و تفاوت های کمی، در یک فضای سرگرم کننده برای تماشا. این بهترین چیز نیست اما یک محصول تلویزیونی خوب است.

امیلی کوپر با بازی لیلی کالینز یک پیام مخفی است. او می خواهد در پاریس باشد، زیرا چشمانش به عشق است و به دنبال تجربیات جدید است، اما از طرف دیگر به نظر می رسد قصد چندانی نسبت به آنچه در اطرافش می گذرد ندارد و به خطر تبدیل می شود. . موفقیت و دستاوردهای او در زمینه بازاریابی محصولات گران قیمت، مهربانانه، خیرخواهانه است و اگر بخواهیم واقع بین باشیم، اغلب کاملاً تصادفی دیده می شوند. وقتی او به بیراهه می رود، هیچکس برای مدت طولانی با او قهر نمی کند و وقتی موفق می شود، زود فراموش می شود و همکارانش کارهای دیگر خود را انجام می دهند.

همه اینها باعث می شود این سریال کمتر تفکر برانگیز یا آشفته باشد و بیشتر بر فریب جو و داستان های قدیمی تضاد فرهنگی تکیه کند. در واقع، امیلی با به تصویر کشیدن یک آمریکایی که شاد و با اعتماد به نفس است و یک اروپایی مغرور، مغرور و مغرور را حمل می کند، گاهی اوقات می تواند خود را به عنوان یک زن تد لاس وگاس معرفی کند، اما او به یک چیز متکی است، او خود را نشان می دهد. و غیبت امیلی در پاریس و کناره گیری او از درگیری و سوء ظن، برای مثال، با این فرض که هر عملی عکس العملی دارد، را می توان نتیجه تحقیقات بی پایانی دانست که توسط سریال برای نشان دادن مکان های خنده دار دیگر یا سوء تفاهم های عجیب دیگر ساخته شده است. این سریال که کاملاً اپیزودیک است، موقعیت ها را به مرحله تقسیم می کند و در چند تغییر ماندگار آنها را حل می کند، چیزی که در سریال «سیمپسون ها» شاهد آن بودیم.

امیلی در پاریس  فصل دوم

همه اینها به عنوان یک استفاده بی عیب و نقص از دستگاه به بیننده توجه می کند. گاهی اوقات مردم دوست دارند سریال سوپرانوها را ببینند و گاهی اوقات تصویری از زندگی دختری در شهری غریب که به دنبال عشق و پیوند است می تواند خوب باشد. امیلی در پاریس مطمئناً اگر به کالینز بازی بیشتری می داد، یا قدردانی عمیق تری از تضاد بین ارزش های آمریکایی و تحقق دنیای قدیم می کرد، ثروتمندتر، سخت تر و بیشتر پوشش می داد. اما حفظ یک سرگرمی عالی با استانداردهای بالای هنری راهی برای ناراضی بودن است.

این بدان معنا نیست که همه چیزهای قدیمی را می توان تأیید کرد در حالی که هنوز کسی را سرگرم می کند، اما امیلی در پاریس پیشینه هوشمندی از کالینز دارد و برخی از ظاهر خود را دست نخورده نگه می دارد. به‌عنوان ترجمه‌ای از عصر سایبری که از آن اطلاعی ندارم، سریال‌هایی را می‌شناسم که آن را تشکیل می‌دهند. اگر جستجوی زندگی امیلی در اینستاگرام خراب شود، این سریال آن را می داند. اتفاقاً به نظر می رسد موفقیت او در کار ترجمه ای از ترفندهای زندگی آنلاین باشد.

به همین ترتیب، سریال چیزی در مورد اعتقاد به افکار خود، شکست امیلی در یادگیری زبان فرانسه، یا رد فرهنگ فرانسوی که مردم را فراگرفته است، می گوید. آمریکایی بودن و پایبندی به شخصیت منحصربه‌فردش، اغلب به امیلی کمک می‌کند، اما به نظر می‌رسد که گاهی اوقات این محدودیتی است که او باید بر آن غلبه کند. او باید به شیوه ای مناسب و کمدی با خود مقابله کند. با حدس و گمان حبابی که شما را خوشحال می کند مقایسه کنید.

فضای آشفته را می توان به راحتی به عنوان همه چیز در معرض دید قرار داد، و شاید بتوان فضای امیلی در پاریس را به روش های مختلفی تفسیر کرد. به عنوان یکی از بهترین های تلویزیون، به عنوان یکی از پیشگامان آخرالزمان، یا حتی در سریال هایی که ممکن است مردم را خوشحال کنند و حرفی برای گفتن و گفتن داشته باشند که هنر کمی از این رویه رایج وجود دارد.

منبع: مختلف

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا