تکنولوژی

آموزش فعال کردن نقطه اتصال آیفون ؛ چگونه اینترنت آیفون خود را به اشتراک بگذاریم؟

چگونه نقطه اتصال ایفون را فعال کنیم؟

به عنوان یک کاربر اپل، می توانید اینترنت دستگاه خود را به اشتراک بگذارید. در این گفتگو نحوه فعال سازی نقطه تماس آیفون را به شما آموزش می دهیم.

چندی پیش، دسترسی به اینترنت از طریق دایل آپ دشوار شد. همه ما خاطرات زیادی از آن دوران داریم.

اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی شرایط فرق کرده است، تقریبا هر ساله نسل جدیدی از اینترنت موبایل معرفی شده و از طریق کارآفرینی در اختیار مردم قرار می گیرد.

در این میان خبر پروژه استارلینک و ارائه اینترنت ماهواره ای باکیفیت و مقرون به صرفه نیز هیجان انگیز است. اما با پیشرفت تکنولوژی، ایده های جدید مدام در حال ایجاد و استفاده هستند.

یکی از مفاهیمی که به معنای اشتراک گذاری اینترنت همراه است، مفهوم هات اسپات است که از ویژگی های تلفن های همراه است.

فعال كردن نقطه اتصال ايفون

اما هات اسپات چیست؟ چگونه نقطه تماس را در آیفون فعال کنیم؟ برای حل مشکل هات اسپات آیفون چه کنیم؟ فکر کنم الان با ماست!

با نحوه فعال کردن نقطه تماس آیفون آشنا شوید

هات اسپات در تلفن ها و تبلت ها برای به اشتراک گذاری داده ها یا داده ها از طریق اینترنت استفاده می شود. با فعال کردن قابلیت هات اسپات موبایل می توانید گوشی را به عنوان مودم وای فای در محیط قرار دهید و داده های اینترنت را در فضای سیم کارت و از دستگاه های دیگر از جمله لپ تاپ، تبلت و موبایل پخش کنید. دریافت و استفاده از اشتراک اینترنت با سیم کارت از طریق وای فای.

هات اسپات ها مکان هایی با شبکه های بی سیم هستند و اولین هات اسپات ها در هتل ها و فرودگاه های بزرگ مورد استفاده قرار گرفتند. با فعال کردن قابلیت هات اسپات در گوشی خود، می توانید گوشی خود را به یک مودم وای فای برای استفاده شخص دیگری یا در واقع دستگاه دیگری از طریق اینترنت تبدیل کنید.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
وارد هات اسپات آیفون شوید

البته هات اسپات علاوه بر افزایش مصرف اینترنت، باعث کاهش شارژ باتری دستگاه های اندرویدی نیز می شود. هنگامی که نقطه تماس آیفون را که به عنوان باتری پرسرعت شناخته می شود، جابه جا می کنید، این امر بیشتر مشهود است. اما کارایی و کارایی این بخش باعث افزایش استفاده از آن شده است.

اما نکته اصلی در مورد آیفون این است که برخی از کاربران در اجرای ویژگی هات اسپات مشکل دارند. در همین راستا در ادامه آموزش فعال سازی نقطه تماس در آیفون را به شما خواهم داد. با ما بمان.

با نحوه فعال کردن نقطه تماس آیفون آشنا شوید

اگر می خواهید نقطه اتصال آیفون یا هات اسپات خود را فعال کنید، باید مراحل زیر را دنبال کنید. این اپلیکیشن به صورت پیش فرض در آیفون غیرفعال است و برای انجام این کار باید مراحل زیر را انجام دهید:

وارد تنظیمات آیفون شوید.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
Hotspot آیفون را راه اندازی کنید

پخش کننده سلولی را نصب کنید. اطلاعات گوشی را ارسال کنید

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
Hotspot آیفون را راه اندازی کنید

وارد پخش کننده Cellular Data Options شوید.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
Hotspot آیفون را راه اندازی کنید

وارد پخش کننده شبکه داده سلولی شوید.

از نوار اسکرول برای رفتن به Hotspot خاص استفاده کنید.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
Hotspot آیفون را راه اندازی کنید

در این پخش کننده بسته به نوع اپراتور سیم کارتی که دارید اطلاعات را در قسمت APN وارد کنید.

  • ایرانسل: mtnirancell
  • رایتل: رایتل
  • عضو اول: mcinet

به ریست گوشی برگردید و از طریق نوار کشویی گزینه Cellular Data را رها کنید.

یک بار به تنظیمات بروید و آن را برای چندوظیفه خاموش کنید. اگر دوباره به تنظیمات بروید، می بینید که گزینه Custom Hotspot نیز برای شما ارسال می شود.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
Apple Hotspot را راه اندازی کنید

از طریق نوار لغزنده برهنه وارد گزینه Custom Hotspot شده و با استفاده از گزینه رمز وای فای می توانید برای شبکه خود رمز عبور ایجاد کنید تا کار و فعالیت خود را با امنیت کامل انجام دهید.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
وارد هات اسپات آیفون شوید

اگر می خواهید از اینترنت به عنوان کابل استفاده کنید (گوشی را به کامپیوتر وصل کنید) باید “فقط USB” را انتخاب کنید، در غیر این صورت باید گزینه “Restore Wi-Fi and Bluetooth” را لمس کنید تا از آن به عنوان یک شبکه بی سیم استفاده کنید. کابل یا وای فای است..

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
وارد هات اسپات آیفون شوید

حال اگر دستگاه در مجاورت شماست و شبکه بی سیم دارید می توانید نام شبکه خود را در لیست مشاهده کرده و رمز عبور را روی شبکه خود اعمال کنید و از اینترنت سیم کارت و دیتا بهره ببرید.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
وارد هات اسپات آیفون شوید

همچنین اگر گوشی اندرویدی دارید، می توانید اطلاعات سیم کارت موبایل خود را از طریق آموزش اینترنتی و دیتای سیم کارت با دوستان و اقوام خود به اشتراک بگذارید.

هات اسپات ها را با استفاده از بلوتوث به آیفون خود ارسال کنید

اگر می خواهید از طریق بلوتوث به هات اسپات گوشی خود متصل شوید، باید سیستم و آیفون خود را با کد سیستم جفت کنید. در اینجا نحوه سازگاری نقاط تماس آیفون با سیستم عامل به یکی از روش های زیر آمده است:

  • در مک، به System Preferences بروید، سپس بلوتوث را انتخاب کنید، Enter Bluetooth را انتخاب کنید، آیفون خود را پیدا کنید و روی Connect کلیک کنید.
  • در ویندوز باید به قسمت Access Specific Network area رفته و سپس بر روی گزینه “Add Device” کلیک کرده و آیفون را از میان دستگاه های نمایش داده شده انتخاب کنید.

همچنین می توانید مستقیماً از طریق مک از طریق کابل USB به hotspot آیفون خود متصل شوید. این سریعتر است، به خصوص زمانی که آیفون خود را به صورت Wi-Fi نمی بینید.

برای انجام این کار، به آخرین نسخه iTunes در مک خود نیاز دارید که پس از راه اندازی Catalina دیگر نیازی به آن نیست، زیرا آیفون شما در Finder اجرا می شود.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
هات اسپات را با کابل به آیفون وصل کنید

آیفون خود را از طریق کابل USB آیفون به مک خود وصل کنید. در اینجا هشدارهایی در مورد ابزارهای جدید مرتبط با تأیید خواهید دید. یعنی به این ابزار اعتماد دارید؟ در اینجا روی “اعتماد” کلیک کنید.

اکنون آیفون خود را از لیست شبکه هایی که با کلیک بر روی نماد Wi-Fi در نوار منو مشاهده می کنید، انتخاب کنید.

هات اسپات چیست؟

اکنون که به موضوع فعال سازی نقطه تماس آیفون پرداختیم، اجازه دهید کمی در مورد اینکه هات اسپات چیست صحبت کنیم. آیا تا به حال فکر کرده اید که هات اسپات موبایل چیست؟ یا کلمه hotspot به چه معناست؟

در یک تعریف ساده و سریع می توان گفت که این قابلیت در گوشی ها و تبلت ها برای انتقال داده و اشتراک گذاری داده ها از طریق اینترنت استفاده می شود.

به عبارت دیگر، با فعال کردن هات اسپات موبایل، تلفن همراه خود را به یک مودم وای فای سازگار با محیط زیست و قابلیت اتصال به اینترنت در محیطی از طریق تلفن همراه و اینترنت همراه خود، برای سایر دستگاه های دنیا تبدیل می کنید. . لپ‌تاپ، لپ‌تاپ، تبلت، سایر تلفن‌های همراه و همچنین تمامی دستگاه‌های هوشمند موجود در محیط را ارائه دهید.

آموزش فعال کردن نقطه تماس آیفون. چگونه اینترنت را در آیفون به اشتراک بگذاریم؟
هات اسپات را در آیفون راه اندازی کنید

در واقع هات اسپات گوشی به شما این امکان را می دهد که همیشه به اینترنت دسترسی داشته باشید و با تبدیل گوشی به مودم وای فای دیگر نگران قطع شدن اینترنت ADSL یا وایمکس و کار خود نباشید. فلج نشدن

البته قبل از هر کاری باید از اتصال سیم کارت خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید و در صورت فعال نبودن اینترنت از طریق میز خدمات اپراتورهای مرتبط فعال می شود.

بهتر است سیم کارت خود را عوض کنید و سیم کارت نسل جدیدتر را تهیه کنید تا با سرعت بالاتری به اینترنت دسترسی داشته باشید.

البته گوشی شما باید با سیم کارت های نسل جدید هم کار کند. در اینجا گوشی هایی وجود دارند که از سیم کارت 4.5 نیز پشتیبانی می کنند و دسترسی به اینترنت 4.5 را برای کاربران فراهم می کنند. سرعت این نوع اینترنت بسیار بالاست و می تواند پاسخگوی نیاز تمامی مشتریان اعم از ادارات، مشاغل و منازل باشد.

در برخی کشورها، برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت تلفن همراه، امکان استفاده از هات اسپات های تلفن همراه را برای پرداخت بیشتر محدود کرده اند. بنابراین، اگر به خارج از کشور سفر می کنید یا در کشور دیگری زندگی می کنید، شرایط ارائه دهنده خدمات را بدانید تا هزینه ای دریافت نکنید.

کاربران آیفون اغلب در عملکرد نقطه تماس آیفون با مشکل مواجه می شوند مشکل فعال سازی هات اسپات در آیفون برطرف شد ما قبلا با این مشکل مواجه بوده ایم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد فعال کردن نقطه تماس آیفون چیست؟ آیا آموزش فعال سازی هات اسپات آیفون برای شما موفقیت آمیز بوده است؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

دیگر منابع :

نقطه اتصال ایفون, فعال كردن نقطه اتصال ايفون, نقطه اتصال ایفون 13, چگونه نقطه اتصال ایفون ۷ را فعال کنیم, چگونه نقطه اتصال ایفون را فعال کنیم, روشن كردن نقطه اتصال ايفون, چگونه نقطه اتصال آيفون, چگونه نقطه اتصال ایفون را روشن کنیم, نقطه اتصال ایفون چگونه فعال میشود, نقطه اتصال ایفون ۱۳, اموزش روشن كردن نقطه اتصال ايفون, طريقه روشن كردن نقطه اتصال ايفون, نحوه فعال كردن نقطه اتصال ايفون, نقطه اتصال آیفون, فعال كردن نقطه اتصال ايفون ۱۳, چجوری نقطه اتصال ایفون را فعال کنیم, اموزش فعال سازی نقطه اتصال ایفون, روش فعال كردن نقطه اتصال آيفون, اموزش نقطه اتصال ایفون, وصل کردن نقطه اتصال ایفون, روشن کردن نقطه اتصال ایفون, چگونه با ایفون نقطه اتصال دهیم, چگونه نقطه اتصال ایفون ۱۳ را فعال کنیم, چطور نقطه اتصال ایفون را وصل کنیم, فعال کردن نقطه اتصال ایفون, نحوه روشن كردن نقطه اتصال ايفون, روشن کردن نقطه اتصال آیفون, باز كردن نقطه اتصال ايفون, نحوه راه اندازی نقطه اتصال ایفون, فعال کردن نقطه اتصال ایفون ۱۳, نحوه فعال سازی نقطه اتصال ایفون, اموزش فعال كردن نقطه اتصال ايفون, چجوری نقطه اتصال ایفون فعال کنیم, چطوری نقطه اتصال ایفون را فعال کنیم, طریقه نقطه اتصال ایفون, درست کردن نقطه اتصال ایفون, نحوه باز كردن نقطه اتصال ايفون, نقطة اتصال ايفون, چگونه نقطه اتصال ایفون ۱۲ را فعال کنیم, طرز روشن كردن نقطه اتصال آيفون, فعالسازی نقطه اتصال ایفون, روش روشن كردن نقطه اتصال ايفون, روشن كردن نقطه اتصال ايفون 6, فعال کردن نقطه اتصال آیفون, نحوه درست كردن نقطه اتصال ايفون, فعال سازي نقطه اتصال ايفون, نقطه اتصال همراه در ایفون, چگونه اتصال همراه ایفون را فعال کنیم, اموزش وصل كردن نقطه اتصال ايفون, فعال كردن نقطه اتصال در ايفون, نقطه اتصال آیفون ۱۳, نقطه اتصال ایفون 6, چجوری نقطه اتصال ایفون روشن کنیم, چگونه در ایفون نقطه اتصال را فعال کنیم, روشن كردن نقطه اتصال ايفون۱۳, روشن کردن نقطه اتصال اپل, نقطه اتصال گوشی ایفون, چجوری نقطه اتصال ایفون را روشن کنیم, نقطه اتصال گوشی اپل, چگونه در ایفون نقطه اتصال را روشن کنیم, اموزش روشن كردن اتصال داده ايفون, فعال كردن اتصال همراه در ايفون, فعال کردن نقطه اتصال, راه اندازی نقطه اتصال ایفون, آموزش نقطه اتصال آیفون, نحوه استفاده از نقطه اتصال ایفون, نقط اتصال ایفون, نقطه اتصال آیفون 13, نقطه اتصال ایفون را چگونه فعال کنیم, چگونه از گوشی ایفون نقطه اتصال دهیم, چگونه با گوشی ایفون نقطه اتصال دهیم, چگونه نقطه اتصال گوشی ایفون را فعال کنیم, تنظیمات نقطه اتصال ایفون, درست كردن نقطه اتصال ايفون, روش روشن كردن نقطه اتصال در ايفون, نفطه اتصال ايفون, نقطعه اتصال اپل, نقطه اتصال آيفون, نقطه اتصال ایفن, نقطه اتصال ایفون ایکس, نقطه اتصال اینترنت ایفون, نقطه اتصال در آیفون, وصل كردن نقطه اتصال ايفون, آموزش روشن كردن نقطه ي اتصال آيفون, تنظيم نقطه اتصال ايفون, نحوه وصل كردن نقطه اتصال ايفون, نقطه اتصال ایفون 7 پلاس, نقطه اتصال ایفون چجوری روشن میشه, وصل نقطه اتصال ایفون, چطور نقطه اتصال ایفون را روشن کنیم, چطوری نقطه اتصال ایفون را روشن کنیم, چگونه نقطه اتصال آیفون را روشن کنیم, چگونه نقطه اتصال ایفون 6 را روشن کنیم, چگونه نقطه اتصال ایفون روشن کنیم, روشن كردن اتصال داده ايفون, چگونه نقطه اتصال ایفون 6s را فعال کنیم, نقطه اتصال در ایفون,

5/5 - (1 امتیاز)

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا