تکنولوژی

سامسونگ پیشتاز فروش 5G در جهان/گلکسی S20+ پرفروش ترین دستگاه 5G دنیا شد

سامسونگ به یک رهبر جهانی در فروش 5G تبدیل شده است. به گفته این موسسه تجزیه و تحلیل استراتژی نسل پنجم محصولات ارتباطی به گران ترین دستگاه 5G جهان تبدیل شده است.

طبق گفته موسسه استراتژی تحلیلی، از اکتبر 2020، 5G موبایل است. Galaxy S20 + 5G گران ترین دستگاه در نیمه اول سال 2020 بود که 9 درصد از کل درآمد جهانی را به خود اختصاص داد. نسخه 5G گلکسی اس 20 اولترا با 8 درصد درآمد جهانی و نسخه 5G گلکسی اس 20 با 5 درصد درآمد جهانی نیز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. به این ترتیب، نسخه 5G خانواده گلکسی اس 20 با هم گران ترین گوشی جهان است که 22 درصد از کل درآمد حاصل از فروش دستگاه های 5G را به خود اختصاص می دهد.

سامسونگ علاوه بر رهبری بازار جهانی فناوری 5G، اکنون مجموعه ای از ابزارها و راه حل های جدید 5G را برای دسترسی به این فناوری پیشرفته برای بسیاری از مردم در سراسر جهان معرفی کرده است. در دو سال گذشته، این شرکت خط کاملی از گوشی‌های گلکسی 5G را معرفی کرده است، از دستگاه‌های صفحه‌نمایش عریض مانند A51 5G تا محصولات جدیدی مانند Galaxy Z Fold 2. سامسونگ همچنین رایانه‌های شخصی و تبلت‌های مختلفی را با پشتیبانی از 5G معرفی کرده است. همکاری نزدیک با اپراتورهای تلفن همراه در سراسر جهان برای ترویج 5G با استفاده از راه حل های شبکه 5G RAN، ابزارهای اتوماسیون شبکه و Core ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

نیل ماوستون، مدیر اجرایی موسسه استراتژی تحلیلی، گفت:

سامسونگ خود را به عنوان پیشرو در 5G تثبیت کرده و نقش مهمی در توسعه این فناوری در سراسر جهان ایفا کرده است. با توجه به اینکه انتظار می رود فروش جهانی 5G تا پایان سال جاری به 660 میلیون برسد، ما معتقدیم که این شرکت همچنان نقش مهمی در رشد شبکه تلفن همراه خود خواهد داشت.

این موفقیت نتیجه چشم انداز بلندمدت سامسونگ برای توسعه 5G است که بیش از یک دهه پیش آغاز شد.

سامسونگ پیشرو جهانی در فروش 5G و پیشرو در توسعه 5G است

بیش از 10 سال است که سامسونگ با سرمایه گذاری در نرم افزارهای جدید و شبکه سازی با شرکای خود، زمینه را برای رشد 5G آماده کرده است. از چیپ‌ست‌ها گرفته تا راه‌حل‌های شبکه و دستگاه‌های مرتبط، سامسونگ نقش مهمی در توسعه اجزای اصلی فناوری 5G ایفا کرده است.

سامسونگ رهبر جهانی در فروش 5G شد / گلکسی S20 + گران‌ترین دستگاه 5G جهان شد
سامسونگ رهبر جهانی در فروش 5G شد / گلکسی S20 + گران‌ترین دستگاه 5G جهان شد

تیم اصلی تحقیق و توسعه سامسونگ، همراه با یک تیم مشترک و پیشرفته، راه را برای دستیابی به سرعت و پهنای باند بالای انتظارات 5G هموار کرده است. در سال 2009، سامسونگ تحقیقات خود را در زمینه فناوری پیشرفته mmWave گسترش داد. اولین تست ها در سال 2013 با سرعت بیش از یک گیگابایت راه اندازی شد و سال بعد به لطف mmWave سرعت آن به 7.5 گیگابیت در ثانیه رسید. راه حل های متنوع 5G سامسونگ از سال 2018 توانسته است نقش مهمی در راه اندازی شرکت های خدمات نسل پنجم در ژاپن، کره و ایالات متحده داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

وانیل رو، معاون ارشد کسب و کار شبکه سامسونگ گفت: «سامسونگ پیشرفت‌های فنی قابل توجهی در فضای 5G داشته است و این نتیجه دهه‌ها تحقیق و توسعه مداوم است. راه‌حل‌های 5G RAN و Core سامسونگ، همراه با چیپ‌ست‌ها و نرم‌افزارهای سفارشی این شرکت، به یک مزیت رقابتی نسبت به سایر فروشندگان تبدیل شده‌اند و ما با ارائه تجربه‌ای برتر برای کاربران خود در سراسر جهان، رهبری بازار جهانی 5G را ادامه خواهیم داد.»

برای اطمینان از اینکه کاربرانش بهترین تجربه ممکن از 5G را دارند، سامسونگ به کار با شرکت های فناوری اطلاعات و اپراتورهای تلفن همراه به جای فناوری های 5G، به ویژه شبکه های 5G مستقل، ادامه می دهد. شبکه‌های خصوصی 5G و شبکه‌هایی با مأموریت‌های حیاتی نیاز به توسعه بیشتر دارند. علاوه بر این، راه حل های شبکه 5G شامل راه حل های پیشرفته ای مانند RAN، Core و ابزارهای اتوماسیون شبکه است.

علاوه بر راه حل های شبکه خود، سامسونگ گلکسی S10 5G و Tab S6 5G را به عنوان اولین گوشی های هوشمند و تبلت های جهان با پشتیبانی از 5G در سال 2019 معرفی کرده است. در دو سال گذشته، سامسونگ به بهبود عملکرد خود ادامه داده است. تجربه کاربری 5G در بازار با این فناوری

بیشتر بخوانید:

به عنوان مثال، سامسونگ با مشارکت Xbox توانست ویژگی Xbox Game Pass Ultimate را به دارندگان برخی از دستگاه های گلکسی مانند Note 20 ارائه دهد که امکان دسترسی به بازی هایی با کیفیت تصویر استاندارد را در حال حرکت و در فضای ابری فراهم می کند. نسخه بتا). با توجه به نیاز به حفظ فاصله اجتماعی و ارتباطات، بهبود اپلیکیشن Google Due امکان مکالمات تصویری با کیفیت و ارتباط آسان با خانواده، دوستان و همکاران را فراهم کرده است.

سامسونگ با شرکای خود کار می کند تا این شرکت را قادر سازد تا از قابلیت های گسترده 5G خود در شبکه های خصوصی استفاده کامل کند. در همین راستا، سامسونگ با مشارکت با شرکت‌های دولتی برتر، تلاش کرده است تا به شرکت‌ها اجازه دهد شبکه‌های 5G مستقل را پیاده‌سازی کنند و راه‌حل‌های هوشمند را در دفاتر و مشاغل خود به کار گیرند.

همه این به‌روزرسانی‌ها بر روی انواع دستگاه‌های 5G سامسونگ ارائه می‌شوند، از دستگاه‌های ارزان‌قیمتی مانند Galaxy A Series و Galaxy Book Flex گرفته تا تبلت‌های سطح بالا مانند Galaxy Tab S7 / S7 +.

دسترسی به 5G برای همه

چشم انداز سامسونگ ارائه نسل بعدی فناوری اینترنت به بازارهای بیشتر است. بخش مهم این برنامه تامین تجهیزات بیشتر چه در رده پرچم و چه در رده متوسط ​​است. بخش مهمی از این فرآیند، گسترش حضور جهانی شبکه 5G سامسونگ و ایجاد یک تجربه کامل برای مشتریان و بازارهای مختلف است.

ووجون چوی، مدیر تحقیق و توسعه سامسونگ موبایل گفت: «هدف ما این است که قدرت 5G را به حداکثر تعداد ممکن کاربران برساند و صنعت را با نوآوری رشد دهد. موفقیت اولیه نسخه 5G دستگاه گلکسی نشان می دهد که سامسونگ یکی از بهترین تجربیات 5G را ارائه می دهد و با ارائه محصولات بیشتر در قیمت های مختلف به گسترش این بخش ادامه خواهد داد.

علاوه بر این پیشرفت، سامسونگ همچنین تحقیقات زیادی در زمینه بهبود تجربه 5G انجام داده است. با راه اندازی نسخه کامل مجازی 5G RAN (vRAN) در سال جاری، این شرکت توانسته است شبکه 5G کم هزینه، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه را در اختیار مشتریان قرار دهد.

بیشتر بخوانید:

Samsung Link Cell نیز به عنوان یک راه حل 5G معرفی شده است که به اپراتورها اجازه می دهد تا تجربه ای امن و بهینه را برای کاربران خود فراهم کنند. علاوه بر این، راه حل رادیویی C-Brand Massive MIMO سامسونگ که در ماه اکتبر منتشر شد، به کاربران امکان دسترسی بیشتری به تجربه 5G را می دهد.

این دستاوردها ادامه کار همه جانبه سامسونگ در زمینه توسعه فناوری 5G با اپراتورهای بزرگ در سرتاسر جهان برای ارائه راه‌حل‌های اساسی شبکه مجازی و یکپارچه‌سازی شبکه‌های نقطه‌ای است. -به نقطه 5G برای آزمایش.

سامسونگ به کار خود در دهه گذشته با سازمان‌هایی مانند 3GPP برای توسعه استاندارد 5G و همچنین کمک به شکل‌دهی آینده فناوری از طریق اینترنت اشیا (IIoT) برای انتقال داده‌ها و امنیت سریع‌تر ادامه خواهد داد.

با موفقیت سری گلکسی اس 20، سامسونگ توانسته است روند توسعه 5G را در میان کاربران عادی آغاز کند و تجربه مشتری را برای نسل بعدی شکل دهد. ما همچنان نقش کلیدی را در ارائه تعاریف جدید از این فناوری ایفا خواهیم کرد و از طریق معرفی تلفن های 5G، آن را برای کاربران بیشتری در دسترس قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید:

منبع: سامسونگ

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا