لوازم خانگی

بهترین روش دم کردن قهوه در سفر

همانطور که در برنامه قبلی اشاره کردیم، انواع مختلفی از قهوه داریم. از قهوه‌سازها و موکاپات‌های سنتی گرفته تا قهوه‌سازهای خانگی و قهوه‌سازهای حرفه‌ای، همه این روش‌ها نیاز به زمان و حوصله برای دم کردن قهوه دارند. اما حتما برای شما هم پیش آمده است که در حال حاضر به یک فنجان قهوه نیاز دارید، اما وقت و حوصله آن را ندارید که کنار اجاق گاز بایستید یا آماده و منتظر دستگاه قهوه ساز یا ابزار مورد نیاز برای تهیه قهوه محلی باشید. کار خود را ندارید؛ در این مواقع چه می کنید؟

در بدترین حالت یا نسبت به قهوه بی تفاوت می شویم یا باید فوراً سراغ قهوه برویم که به دلیل کافئین کم آن تأثیری در رفع خواب آلودگی ندارد و یا قند و شیر خشک که باعث افزایش وزن می شود.

اگر به دنبال قهوه ای لذیذ و اصیل هستید و از قهوه فوری خسته شده اید، اگر تجهیزات یا الزامات لازم برای تهیه قهوه را ندارید و حتی اگر قهوه را به دلیل نچشیدن طعم قهوه خوشمزه دوست ندارید، شما در حال درمان هستید از شنیدن این خبر خوب خوشحالم چکیدن قهوه در ایران! شرکت بنمانو انواع قهوه ها را تولید کرده است که با استفاده از آنها می توانید قهوه داغ و خوشمزه را در راحت ترین و سریع ترین زمان ممکن بنوشید.

در ویدیوی این هفته، بنمانو را در حال چکاندن قهوه به وسط کویر ایران می بریم تا به شما اطلاع دهیم.

قهوه فوری

این محتوا توسط ای بی سی مگ مگ به نمایندگی از بنمانو تولید شده است. ای بی سی مگ مگ صحت این مطلب را تایید می کند.

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا