هنر و سینما

10 شخصیت محبوب انیمیشن‌های پیکسار که هیچ‌کس باورشان نداشت

شخصیت های زیادی در انیمیشن وجود دارند که در ابتدا غیرمنتظره بودند. آنها باید خودشان را نشان دهند تا توجه و احترام دیگران را به خود جلب کنند. اثبات خود به دیگران راهی برای نشان دادن این است که آنها ارزشمند هستند یا می توانند کارها را به روش خود انجام دهند. در این پست، 10 نام محبوب و دوست‌داشتنی برای فیلم‌های پیکسار آورده‌ایم که دیگران در ابتدا آن‌ها را قبول نداشتند و گاهی باور نمی‌کردند.

اغلب این افراد اشتباه می کنند یا در راه خود شکست می خورند که می تواند درس بزرگی برای زندگی آنها باشد، اما همیشه دوستانی دارند که دستان آنها را می گیرند و در چنین مواقعی آنها را از زمین بلند می کنند. حتی زمانی که هیچ کس در ابتدا آنها را باور نمی کند، آنها همیشه سعی می کنند دوستی پیدا کنند که در صورت نیاز به کمک نیاز داشته باشد.

10. در کارتون دانشگاه هیولاها، هیچکس باور نمی کرد که مایک وازوفسکی بتواند بترسد.

مایک

مایک در طول زندگی خود چیزی جز موفقیت در ارعاب نمی خواست. او سخت درس خواند و سخت کار کرد و به دنبال آرزوهایش رفت.

حتی جیمز سالیوان که با هم تیمی هایش رقابت می کرد، معتقد بود که مایک ویژگی های کمی برای ترساندن او از انجام این کار دارد. در نتیجه او در بازی تقلب کرد و باعث شد هم تیمی هایش برد را از دست بدهند.

9. در انیمیشن Finding Nemo، پدر نمو سال ها او را باور نکرد.

رشد

مارتین مدتهاست بر این باور بوده که نمو نمی تواند به تنهایی از عهده این کار برآید و به دلیل اینکه یکی از باله هایش کوچکتر از دیگری است، خوب کار نمی کند. او مدام آن را به گوش نمو تکرار می کرد و حتی در فرستادن او به مدرسه به تنهایی تردید داشت.

مرلین می ترسید که شوهر و همه فرزندانش را به جز نمو از دست داده باشد. به دلیل احساسات مارلین، نمو تنها شد و از دنیای اطراف خود منزوی شد و در نهایت از سر ناامیدی و تحریک، سعی کرد برگ جدیدی در زندگی خود بچرخاند. در نتیجه او در یک مخزن ماهی گرفتار شد و مجبور شد برای فرار هر کاری انجام دهد.

8. کروز رامیرز خود را در کارتون Cars 3 باور نداشت

کشتی تفریحی

کروز رامیرز آرزو داشت مربی شود، اما حتی جرات شرکت در مسابقه اول را نداشت. او خودش را باور نداشت، بنابراین برای دیگران سخت بود که او را باور کنند. فرصت رقابت، فرصت نادر و خوبی بود، اما هیچکس انتظار نداشت که بتواند با آن روبرو شود.

رامیرز به عنوان مربی بازی کار می کرد و حتی رئیسش هم به توانایی او اعتقاد نداشت. در نهایت، او علاوه بر آموزش مک کوئین، فرصت های دیگری برای رقابت پیدا کرد.

7. در راتاتویی، هیچکس باور نمی کرد که رمی می تواند یک آشپز باشد.

رمی

رمی همیشه عاشق غذا و آشپزی بوده و از آگوستو گوستیو الهام گرفته است که همیشه می گفت هر کسی می تواند آشپزی کند. از آنجایی که رمی یک موش است، هیچ کس حتی فکر نمی کرد که او یک سرآشپز حرفه ای شود. بالاخره او یک موش است و وجودش در کنار انسان ها می تواند خطرناک باشد.

حس شوخ طبعی رمی با غذای فاسد مشخص می شد و او هرگز نتوانست به دنبال رویای خود برود تا اینکه پسری به نام آلفردو لینگوئینی را دید که مسئول زباله های آشپزخانه بود. آلفردو نیز پسری بود که هیچ کس او را باور نمی کرد، زیرا طبیعت افسرده اش باعث شد چیزهای زیادی را از دست بدهد.

6. در کارتون بالا، داگ و گروه او را باور نمی کنند

سگ

تیم داگ هرگز او را جدی نگرفت. او اغلب آنها را از گرفتن پرنده فراری که صاحبش به دنبالش می جست جلوگیری می کرد و چشمان معصوم و رفتاری دوستانه داشت که برای گرگ ها مناسب نبود.

از قضا، او به تنهایی آمد تا پرنده را بگیرد، حتی اگر دوستانش این را باور نکردند. زندگی او با کارل فردریکسون شادتر است، زیرا او بیش از گروه خود مورد احترام است.

5. در کارتون داستان اسباب بازی، هیچ یک از اسباب بازی های اندی اعتقاد نداشتند که وودی بی گناه است.

وودی

وقتی نور به اندی بازگردانده شد، به سرعت به اسباب بازی مورد علاقه اندی تبدیل شد. حسادت چشم وودی، دوست پسر سابق اندی را کور کرد. او سعی کرد در را پشت میز پرتاب کند، اما به طور تصادفی در را از پنجره زد. اسباب‌بازی‌های دیگر وودی را متهم کردند که می‌خواهد در را به هم بکوبد، و وقتی دیدند وودی بازویش را تکان می‌دهد، ایمانشان تقویت شد.

آنها نمی توانستند باور کنند وودی بی گناه است تا اینکه او و باز را دیدند که با سرعت به سمت ماشین می روند.

4. در انیمیشن Inside Out هیچکس باور نمی کرد که اندوه یک احساس بزرگ و مهم است

داخل

در ابتدا علت غم و اندوه فراتر از درک بود. به نظر می‌رسید که غم رایلی را غمگین کرده است، در حالی که شادی هر چه می‌توانست برای شاد کردن رایلی انجام داد. غم و اندوه همیشه در وسط دستور حذف می شد، او باید دفترچه راهنما را می خواند تا در چرخه منطقی روزانه قرار بگیرد.

سایر احساسات همیشه سعی می کردند شادی را دنبال کنند و غم را نادیده می گرفتند. این تا زمانی بود که رایلی سعی کرد از خانه فرار کند و در آن زمان بود که دیگران اهمیت غم و اندوه را احساس کردند.

3. در انیمیشن کوکو هیچکس باور نمی کرد که هکتور بخواهد با خانواده اش باشد

کاکائو

خانواده ریویرا بر این باور بودند که هکتور خانواده و فرزندانش را رها کرده تا رویاهای موسیقی خود را دنبال کند. در ابتدا و پس از شروع خانواده، او می خواست با دوستش ارنستو دلا کروز به یک تور موسیقی برود. با این حال او تصمیم خود را تغییر داد و به آغوش خانواده بازگشت.

قبل از بازگشت، توسط دوستش ارنستو که می خواست آهنگ های او را بدزدد تا به شهرت برسد، به قتل رسید. هکتور هر چه در توان داشت برای جبران اشتباهاتش با خانواده اش انجام داد، اما هرگز بدون دخالت میگل موفق نشد.

. در انیمیشن روح، او ناامید است 22

روح

او 22 سال در «حوزه علمیه شما» بوده و توسط بسیاری از اساتید آموزش دیده و طرد شده است. شوخی های کنایه آمیز او باعث شد که در همان جلسه اول همه او را ترک کنند اما به او کمکی نکرد تا جرقه اش را پیدا کند و او را مطمئن کرد که هرگز جرقه اش را نخواهد دید و هرگز از دنیا بیرون نخواهد رفت.

تا زمانی که زمین و شگفتی های آن را تجربه نکرده بود، باورش نمی شد که می خواهد برود. حتی جو گاردنر به او گفت که او فقط نشان روحش را به این دلیل دریافت کرد که در بدنش بود و این باعث شد تا 22 نفر باور کنند که او شایسته زندگی نیست تا اینکه جو متوجه اشتباه خود شد و به او کمک کرد.

1. در Cars 2، هیچکس باور نمی کرد که یک کامیون راهنمای معمولی می تواند جاسوس باشد.

ماشین

این مورد یک کامیون راهنمای نظامی معمولی است تا زمانی که او بتواند یک شناسایی انجام دهد. هیچ کس از رادیاتور اسپرینگز فکر نمی کرد که او در مورد جاسوس بودن و داشتن دوست دختر حقیقت را می گوید، زیرا داستان او همیشه دور از واقعیت به نظر می رسید. حتی جاسوسانی که با او کار می‌کردند واقعاً حرف‌های او را باور نمی‌کردند، زیرا کاملاً معتقد بودند که غیرنظامیان عادی هرگز نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

وقتی متوجه می‌شود که هرکس دیدگاه‌های غیرمنطقی خود را در مورد او و حماقت‌هایش دارد، پرونده با شرمندگی عمیقی پر می‌شود. اما دوستانش نزد او آمدند زیرا می دانستند بی ایمانی او فقط به او آسیب می رساند.

منبع: cbr

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا