تکنولوژی

گوشی های شیائومی ابزار مخفی سانسور ندارند

گزارش جدید فناوری اطلاعات آلمان با درخواست های لیتوانی برای فیلتر کردن گوشی های شیائومی در تناقض است. این گوشی ها هیچ چیزی را فیلتر نمی کنند.

در پایان تابستان 2021، لیتوانی شیائومی را به سانسور متهم کرد. لیتوانی گفت که گوشی شیائومی دارای کدهای فیلترینگ عباراتی است. شیائومی همه اتهامات را رد کرده است و اکنون، تحقیقات در مورد فناوری اطلاعات آلمان نشان می دهد که ادعاهای شیائومی درست است.

ابزار فیلتر گوشی شیائومی

شیائومی مدتهاست با اتهامات لیتوانیایی علیه خود مبارزه کرده است. مقامات لیتوانی از کاربران گوشی های شیائومی در این کشور خواسته اند از گوشی های خود استفاده نکنند. لیتوانی گفت گوشی های شیائومی می توانند برخی از اطلاعات را شناسایی و فیلتر کنند.

شرکت چینی شیائومی یک شرکت متخصص خارجی بی طرف را برای اثبات ادعای خود استخدام کرده است. و حالا آی تی آلمان نتایج تحقیقات خود را در این زمینه منتشر کرده است. تیم هیچ مدرکی مبنی بر سانسور اطلاعات گوشی های شیائومی پیدا نکرد.

تیم فناوری اطلاعات آلمان توضیح داد که تاکنون هیچ نقصی در سیستم تلفن شیائومی پیدا نکرده است که مستلزم تحقیقات بیشتر باشد. این بدان معناست که هیچ سندی برای اثبات ادعای مقامات لیتوانی وجود ندارد.

لیتوانی گفت که استفاده از کلمات “تبت آزاد” به معنای آزادی تبت، “زنده باد استقلال تایوان” به معنای استقلال تایوان و “جنبش دموکراسی” به معنای “دموکراسی” دشوار است. برای برخی از شهروندان چینی مفید است. شیائومی از ابزارهایی برای فیلتر کردن این عبارات استفاده کرده است.

لیتوانی هنوز به این نظرسنجی پاسخ نداده است. با این حال، این یک موفقیت برای برند شیائومی بود که با اتهامات جدیدی روبرو شد. شیائومی هنوز به این خبر واکنشی نشان نداده است و در روزهای آینده باید منتظر اخبار بیشتری باشیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ابزارهای فیلترینگ گوشی های شیائومی چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: gizmochina

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا