هنر و سینما

در جشنواره فجر 1400 سینمادوستان بیشتر مشتاق تماشای کدام فیلم‌ها هستند؟

بلیت فروشی هزار و چهارصدمین جشنواره فیلم فجر از صبح امروز در تهران آغاز شد و بیشتر بلیت های فیلم «مرد بازنده» در عرض چند ساعت به فروش رفت.

بلیت فروشی جشنواره فجر در دو سال اخیر نسبت به دوره قبل فوق العاده بوده و به صورت انفرادی و نه بی صدا انجام می شود و حتی در طول جشنواره نیز ادامه خواهد داشت. بر اساس ترکیبی از آمارهای سامانه فروش بلیت سه‌گانه سامفا، مرد گمشده به کارگردانی محمدحسین مهدویان در صدر فهرست فیلم‌های پرمخاطب جشنواره چهلمین فیلم فجر قرار دارد و تمامی بلیت‌های آن موجود است. در سینماهای تهران به فروش می رسد. پس از این فیلم جنایی و جاسوسی پرمخاطب، فیلم ملاقات خصوصی در رتبه دوم و سوم فهرست بهترین استقبال از علاقه مندان سینما در زمینه تولید بلیت به کارگردانی امید شمس و اقتباس از فیلم جدید مسعود کیمیایی قرار دارد.

در زیر فهرستی از 10 فیلم برتر در لیست فروش پیش از جشنواره فجر 1400 در روز اول را مشاهده می کنید. ترتیب ردیف های میانی این جدول امروز تغییر کرده و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.

  1. مرد شکست خورده
  2. جلسه خصوصی
  3. خیانت
  4. وسیع
  5. برویا
  6. هیچ قرار قبلی وجود ندارد
  7. نگهبان شب
  8. مجرد
  9. دختران
  10. جای مهدی

لازم به ذکر است که سردمدار این آمار لزوماً در یک انتخابات قدرتمند در جشنواره فجر موفق نیست و همه چیز به کیفیت فیلم و واکنش منتقدان و تماشاگران بستگی دارد. از آنجایی که روایت برخی از فیلم ها هنوز مشخص نیست و همانطور که در لیست بالا مشاهده می شود، بلیت فیلم های هنرمندان سرشناس و محبوبیت بازیگران و کارگردانان به سرعت فروخته می شود. برای بیننده خرید بلیط

به گفته دبیرکل چهلمین جشنواره، اکران مردمی بخش سودا سیمرغ (مسابقه بزرگ) در شهرستان از پانزدهم آغاز و تا بیست و دوم ادامه دارد.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر دیروز اعلام کرد سینما 70 درصد برای بازدید عموم باز است و برای جلوگیری از حضور تماشاگران تا حد امکان معاینات بهداشتی انجام می شود، فیلمی که به ویروس کرونا مبتلا نشود.

نظر شما در مورد این چیست و کدام یک از این فیلم ها را تماشا خواهید کرد؟

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا