هنر و سینما

چرا رستاخیزها بیش از انقلاب‌ها به ماتریکس لطمه می‌زند؟

«رستاخیزهای ماتریکس ممکن است به عنوان بازگشتی احساسی به فیلم اصلی ماتریکس در نظر گرفته شود، اما می توانم بگویم که بسیار بیشتر از انقلاب های ماتریکس به این فرنچایز آسیب وارد شده است. در «رستوران شهدا» که اول در گذشته، در گذشته، در گذشته، گذشته، گذشته، حال را دیده ایم.

در این مرحله می توانید فیلم «شهدا» را بخوانید و فیلم را «به صورت فیلم» ببینید. با توجه به این چیزی که در حدود دو دهه در بین این فیلمها فاصله افتاده است، گفت که رستاخیزهای ماتریکس دنبال مستقیمی از فیلم انقلابها بود و ما مجددا شاهد حضور نئو (کیانو ریوز) و بیشترین حضور (کری آن Mas) در این نسخه هستم. ما می توانیم فیلم های علمی-تخیلی و کلاسیک “ماتریکس” را بخوانیم. در این صورت، در مورد «پیاده» که مهم ترین نقطه جهان است، می توانید «شهدای گذشته» را انتخاب کنید.

در حالی که کمپانی برادران وارنر در طول این سالها مدام برساخت چهارمین دنباله از فیلم ماتریکس تاکید داشت، خواهران واچوفسکی همیشه این درخواست استودیوی تولید فیلم را رد میکردند زیرا از نظر آنها داستان ماتریکس در سال 2003 تکمیل شده بود. البته واچوفسکیها در سال 2019، اندکی تصمیمشان را عوض کردند و لانا واچوفسکی صراحتا بیان کردند که میخواهند شخصیتهای اصلی ماکس را به خصوصی ترین نئو ویتی که به بخشی جداییناپذیری از زندگی تبدیل شده است تبدیل کند. در نتیجه، در 20 آگوست 2019 آغاز ساخت این فیلم به طور رسمی توسط برادران وارنر تایید شد و لیلی واچوفسکی بیان داشت که کارگردانی این فیلم را به خواهرش خواهد کرد و از این کار کناره گرفت.

در حالی که داستان فیلم رستاخیزهای ماتریکس به نحوی غیرقابل انکاری قابل درک است اما می توانم بگویم، ضرباتی که این دنباله به فرانسویچایز ماتریکس بسیار زیاد شده است از دنباله قبلی بوده است. این فیلم در متن آثار دیده نمی شود اما به نظر نمی رسد در قالب فیلمی ساخته شده باشد و مدت زیادی از آن استفاده نشده باشد. برای مثال می توانید این دو فیلم، فیلم و مجله را بخرید که با آنها برنامه «محصول» را بخوانید.

منظور از سخنان شهدا در خانه چیست؟

ماتریکس

فیلم «ماتریکس» که برای اولین بار در آسمان دیده شد، به جریان اصلی و صنعت سرگرمی فرستاده شد. این فیلم از دسته «شهدای معاصر» دانلود شده است. با این، علیرغم حال این کمپانی کمپین تبلیغاتی بزرگ را پیش از اکران انقلاب ها به راه انداخته بود و این فیلم در نوامبر 5, 2003 در بیش از 108 منطقه اکران شد، باز هم به محبوبیت قابلتوجهی دست پیدا می کند و می توانم گفت که It داشتن این شماره چیز عجیبی است.

«شهادت سیدالشهدا» سرآغاز پایان جهان است. خیلی از مشخصان بیان نمودند که در این دنباله ها نباید همه کارها به جلوه های ویژه محول میشد، چرا که این امر باعث جنبه های تلخ و اجتماعی پیچیده ای می شود که توسط ماتریکس اول ساخته و پرداخته شده بود از دست برود. برخی دیگر از مهم‌ترین احساس می‌کردند که علیرغم پایان یافتن داستان‌های شخصیت‌های اصلی انقلاب‌های ماکس همچنان بی‌انان باقی مانده و با پایان مبهم خود را بینندگان را طوری که باید قانع کنند. با این حال، انتقادات از انقلاب های ماتریکس موفق به موفقیت فیلم در گیشه را کاهش داد و این دنباله رو به فروش 427.3 میلیون دلاری در سرتاسر جهان دست یافت. تجارت سوری ها و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی چیزهایی که در اختیار دارد نیست.

و چرا قبل از شما به رستوران شهدا رفتید؟

ماتریکس

به شاه «رستوران شهدا» و غذای مردگان و غذای مردگان. خیلی از آنها را از آ ن تقدیر آنها و چهاردکس واچ او و خواهرش ساخته بودند. در این صورت شما قادر خواهید بود از آخرین تکنولوژی روز در یک محصول باکیفیت، باکیفیت و باکیفیت استفاده کنید. با این حال، عده زیادی نیز از دنباله رستاخیز ماتریکس ناراضی بودند و تمام جوانب آن بالاخص داستان آن را که به نحو مبهمی به روایت دنیای ماتریکس میپردازد زیر سوال بردهاند.

Re-matrix »واچوفسکی مخاطبان را قانع کند چرا تعریف فیلم از فرد برگزیده تغییر کرده است و چرا رستاخیزها» در جستجوی مجموعه ایده های خود را در قالب یک روایت منسجم 148 دقیق به بیننده بقبولاند. به همین ترتیب، «کاتبان» جماعت خدایان ملل زمین نابود خواهند شد. این بازار را می‌توان «رستوران شهدا» نامید که در قالب یک کافی‌شاپ شناخته‌شده و بدون بلیت به فروش می‌رسد. محبوب ترین فیلم دنیا کدام است؟ امروز تا این فیلم چیزی در حدود 152 میلیون میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته و حتی یک دلار هم بودجه 190 میلیون دلاری صرف می شود برای تولید آن را تامین کند که همین امر عدم توجه مخاطبین به این فیلم را نشان می دهد. برخی از مردم فکر می کنند که این یک “رستوران” است که تعداد زیادی محصولات و خدمات دارد.

را آیا می خواهید آن را گران تر کنید؟

ماتریکس

در حالی که انقلابهای ماتریکس را می توانم بنام به نظر پس از اکران به عنوان یک دنباله ناامیدکننده در نظر گرفت، اما رستاخیزهای ماتریکس کاملاً به عنوان آخرین میخ تابوت ماکس قلمداد می شود. در واقع نتیجه گیری و پایان هر فیلم، نقش مهمی را در قابلقبول بودن آن ایفا می کند و لااقل فیلم انقلاب های پایانی منسجم برای چرا سهگانه ماتریکس بود، که فداکاری نئو باعث ایجاد دوره ای از صلح در بین انسان ها و ماشین ها شده است. در مقابل. در واقع «رستوران» «رستوران» را افرادی می دانند که نتوانسته اند «غذای» خانواده را تهیه کنند.

در نهایت رستاخیزها »ثابت کرد که تصمیم شرکت برادران وارنر و واچوفسکی برای احیای مجدد این فرنچایز کاملا اشتباه بوده و بهتر بود که انقلابها» به عنوان پایانی برای این فرنچایز در نظر گرفته میشد. بازیگران فیلم درست خود را به بهترین نحو دنبال می کنند در نقش عملکرد را داشته باشند، اما اینکه آیا مردم برای مشاهده صحنه های ماتریکس موضوع مورد بحث قرار می گیرند یا نه می توان آن را بیشتر پرداخت کرد. اما در کل شکست رستاخیزها در گیشه به برادران وارنر نشان داد که ماتریکس »دیگر از آن محبوبیت سالهای دور در بین مخاطبین مخاطب نیست و بهتر است که آن را به حال خود رها کنند.

منبع: screenrant

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا