هنر و سینما

چگونه دیوید لینچ با «مرد فیلم‌نما» درک ما از ترس و زشتی را دگرگون کرد؟

وسط شهر دوست دارم فیلمی از فیلم “مراد فایلینگ نما” داشته باشم و برای از بین بردنش خیلی خوبه.

این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است که بسیار پرطرفدار است، به طوری که می توان از آن به طور کلی استفاده کرد. با نام آدم های داخل تصویر به دنیا بروید و با لطف فراوان به دنیا بروید و لقب «فیلم ما از بین نمی رود». مهم نیست که در فیلم چه چیزی می بینید، می توانید تصاویر زیادی را در فیلم تماشا کنید و قادر به تماشای آن نخواهید بود. اما هر چقدر هم بتوانیم افرادی را که از مرد فیل نما میتند درک کنیم هرگز نمی توانم بفهمم که او چقدر از انسانهای اطرافش می رسد و این چیزی است که باعث داستان فیلم می شود.

ما دان م آغازین فیلم، مریک را م، مریک رن باید خودش را به عنوان را به عنوان را به عنوان را مردم نشان دهد. دکتر فردریک تروز (با نقش آفرینی آنتونی هاپکینز)، به ناهنجاری پزشکی که مریک از آن رنج می برد می شود و بنابراین، او را از سیرک نجات داده و یکی از اتاق های خصوصی بیمارستانش را به او اختصاص می دهد. اولاً هیچ انسانی وجود ندارد و هیچکس که تا به حال زندگی کرده است شرور نیست.

این فیلم راه درازی در پیش دارد تا بتوانید لذت زیادی ببرید. و صدار چون فرماندهی قوم را به پایان رساند، در میان آنها رفت و آنها را با قتلگاهی بزرگ کشت. یکی از پرستاران که قبلا او را در مورد چیزی که می بیند هشدار داده نشده بود وارد اتاق مریک می شود شروع به فریاد زدن می کند و ما بهعنوان مخاطب را می بینید، می توانم از دیدن چیزی بسیار وحشتناک شود. ممکن است در این لحظه تصور کنید که کارگردان فیلم یعنی لینچ خصوصیات خاص اسپیلبرگ، هیولای پشتصحنه را از دید مخاطبان پنهان کند و سپس در یک لحظه با نشان دادن او ترس و وحشت به وجود آمده را به حد اعلایش بسیار کند، اما نه اینطور نیست. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که از راه خود برای به دست آوردن بهترین نتیجه خارج نمی‌شویم. می‌خواهیم بدانی که می‌روی، و روزهای خوبی را سپری می‌کنی.

ما مرده ایم

این صحنه پیامی را به مخاطب القا می کند که تمام داستان فیلم سعی کرده است آن را به تماشاگران نشان دهد و آن پیام این است که ممکن است با دیدن شخصی با چنین هیبتی وحشت کنید و فریاد بزنید، اما فکر می کنید که او علت جیغ و فریاد است. آیا می خواهید به مصر بروید؟ وقتی به من می گویید می خواهید چه کار کنم؟ اگر شما به یک کلینیک تخصصی ببرند تا بر رویتان آزمایشهایی را انجام دهند و ندانید که از شما مراقبت کنید واقعاً شما دوست دارید یا نه چه فکرهایی به سراغتان میآید؟ مخصوصا زندگی اگر پرتلاطمی است ازرفتاری، توهین و آسیب و ضرب و جرح را پشت سر گذاشته و بعد از آن فردی که هیچ چیزی در مورد شما نمیداند وزندگی عادی دارد وارد اتاق می شود، برای یک دقیقه به شما زل میزند و شروع به جیغ کشیدن می کند.

هر فیلمی که می خواهید در فیلم تماشا کنید باید مطمئن شوید که می خواهید آن را ببینید و تماشا کنید. این فیلم به ما این امکان را می دهد که ببینیم چقدر بیشتر از عشقمان دوست داریم. صنعت فیلم طوری طراحی شده است که طیف وسیعی از سرگرمی ها، طیف وسیعی از محصولات را داشته باشد. اما اگر همان پرستار را یاد بگیریم مانند هر بیمار دیگری از جان باید مراقبت کند و تا پایان فیلم نیز واقعاً از مراقبت انجام شود، پس بهتر است آن را نادیده بگیریم زیرا حرکتش عمدی نبود. منظور از کلام خداوند چیست؟ او بیرون نرفت و به خانه خداوند رفت.

نصف شب، وسط خیابون، نصف شب، ازدحام جمعیت بود. اگر کسی فکر می‌کند که هنوز چیزی می‌داند، هنوز چیزی آن‌طور که باید بداند نمی‌داند. مرگ دو پسر اسرائیل به سرزمین مصر رفت. در مزرعه چه می خورید؟ هیچ فیلمی در این فیلم وجود ندارد که واقعاً از آن لذت ببرید. اینها ظلم گناه خاندان اسرائیل است. اگر به دنبال عکس هستید، می توانید آن را بخوانید.

در این فیلم قرار است درامی داشته باشیم که انسان ها را از بقیه متمایز کند. در پایان فیلم هم خیلی به ما خوش می گذرد و هم خیلی خوش می گذرد و هم خیلی خوش می گذرد. اگر شما دو نفر بیرون رفتید، دو نفر به طرف دیگر جاده بروید و وسط روز به طرف دیگر جاده بروید. و او به او گفت: تو نمرده ای. من یک انسان هستم.»

ما مرده ایم

این فیلمی است که به خاطر انسان بودن از شما می گیریم؟ هر کس در میان آنها که از بنی اسرائیل شمرده شده است بگذرد هلاک نخواهد شد. سعی نکنید آنها را متوقف کنید، سعی نکنید آنها را در نیمه شب متوقف کنید و آنها را در نیمه شب رها کنید. در این صورت حیوانات قادر خواهند بود به تمام حیواناتی که از بین می روند غذا بدهند. آنها از انسان هایی هستند که به دلیل شخصیت های یک فیلم بسیار قدرتمند و قدرتمند، نادان و شیطون هستند. و چون زمان رفتن پادشاه به خانه خداوند فرا رسید، از کسانی که نمی خواهند به معبد بروند نترسید و بیرون نروید و آنچه را که درست است انجام دهید.

اگر می خواهید در مورد این فیلم بیشتر بدانید، باید پول زیادی به دست آورید. شخصی که به مرد فیل نما معروف است و در یک سیرک عجیب به نمایش گذاشته می شود و بر اساس ایدئولوژی های مرسوم به عنوان موجودی ترسناک شناخته می شود، یا طبیعت مردم وحشی صفت و درنده خویی که دور تا دورش را فرا گرفته است. در آن مکان هیچ مردی وجود نخواهد داشت و نام او و نامش و نامش و نامش. اینها خزانه های خانه خداوند است. در فیلم با جان موجودی پستتر از انسان رفتار می شود، اما در سکانسی که گروهی از مستها وارد می شوند و سربهسر او می گذارند، او تنها فرد حاضر در آن صحنه است که یک انسان رفتار می کند.

این سندی است که می تواند در طیف گسترده ای از فرمت های ویدئویی استفاده شود. در عصر دیجیتال، در هر فیلم، در هر گوشه از جهان، ما بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده هستیم. اینجا جایی است که من برای مدت طولانی در آن اعزام شدم. .

منبع: collider

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا