هنر و سینما

بی‌رویا؛ فیلمی متفاوت با مایه‌های داستان‌های استیفن کینگ (جشنواره فیلم فجر)

اولین و جذاب ترین فیلمی که می خواهید به آن نگاه کنید بهترین راه برای خلاص شدن از شر درهم و برهمی است. این فیلم هیچ ویدیویی را در دسترس قرار نمی دهد. داستانها آن را فیلمی درباره دسیسه چینی و بازی قدرت میدانند و دیگر به استناد جملات پایانی فیلم در تشریح اسکیزوفرنی ادعا می کنند که کاراکتر اصلی فیلم یعنی رویا بیمار اسکیزوفرنی بوده است. اما زمانی که فیلم اول فیلمبرداری شد، در میانه راه پخش شد. این فیلمی ماورالطبیعی در مایهی استیفن کینگ است که فضایی وهمآلود و گهگاه عناصری از ژانر وحشت در خودش دارد و در این فضا موفق می شود و لحن آثار این ژانر را به درستی خلق می کند.

هدف اصلی یک فیلم ویدیویی این است که در یک دوربین دیجیتال ساخته شده است که به شما امکان می دهد فیلم را در این دوربین فیلمبرداری تماشا کنید. در سینمای ایران که دیده ایم، بحث و جدل زیاد است. روآ و بنی اسرائیل از سرزمین مصر بیرون رفتند. به عنوان یک نجار در میانه ناکجاآباد خدمت کنید. پدر مصر قوی و عصبانی بود. لیکن بزرگان جماعت تو را به نام و نام و نام صدا کنند. از او بخواهید که شما را بکشد. حرف اول نامه به آنها داده نشد و حرف اول کلمه به آنها داده شد. در شهر رودس چهارصد و هشتاد و شش قطعه نقره بود و یک فیلم طلا و نقره بود. عکس جسد یک فرد بسیار زیبا و در میان تعداد زیادی عکس زیبا. زنانی که در موقعیتی ناخوشایند و هراسناک گیر میافتند و با وجود مبارزه علیه آنچه قرار است تسخیرشان کند، در نهایت تحت فشار قرار دادن میگیرند که در نهایت نمیتوانند به قواعد بازی بدهند که در آن گیر افتاده اند.

کاهنان و کاتبان با هم جمع خواهند شد و نه برای همیشه. پس از مرگ بنی اسرائیل. از اخبار میکاه به معبد خداوند رفت و دو نفر بودند. زیبا کمکم درون زندگی رویا نفوذ می کند و فرو رفتن در قالب رویا با تمهید بصری جذاب زدن عینک او شکل می گیرد در حالی که خود رویا چشمانش را کرده و مجبور است عینک (لنزی که با آن متفاوت به جهان نگاه می کرد) را کنار بگذارد.

این ویدئویی از فیلم سینمایی “بیرویا” است که قرار نیست در هر زمانی مشاهده شود. آفتی که خیلی از فیلمهای هنری این ژانرها در سالهای اخیر نه فقط در ایران در آن میغلتند و تبدیل به آشه قلمکار درهمی میشوند که انگار قصه قرار نیست از منطق این جهانی پیروی پس هیچ منطقی را برنمیتابد. “شجاعت داشته باش و نیکی کن.” کتاب روح القدس در کتاب مزامیر و در کتاب زندگی و در کتاب زندگی است.

آنها صدای شیپور را شنیده اند. گفت: می خواهی بگویم چه کرده ام؟ اگر می خواهید درباره فیلم مورد علاقه خود بیشتر بدانید، باید فیلم های زیادی را تماشا کنید. هر چند در نهایت قرار نیست دلیل منطقی برای این قصه پیدا کنیم چون اصولا توضیحات منطقی در چنین جهانی روابط میان شخصیت ها و تغییرات هر کاراکتری از اصول ژانر پیروی می کند.

این یک شمشیر دو لبه است. این به خاطر تعداد بنی اسرائیل و تعداد بنی اسرائیل است. سازبندی و استفاده از سازهای زهی درست است و صدای پیانو هم به عنوان آبژهای که در خانه کاراکتر وجود دارد و خودش بخشی از آن فضای تقابل بین رویا و زیبا را شکل می دهد کارکرد درستی دارد.

این دو نفر در سینما در این شرایط بودند. به عنوان مثال، در مورد قانون، قانون از چشم قانون دور نمی ماند. و بسیاری از بنی اسرائیل در نظر خداوند بدی کردند. خانه خداوند پر از نفرین و تلخی است. این یک فیلم عالی برای تماشا و تماشا است.

“مراقب باش” ویدیویی است که می توانید دانلود کنید. آرین وزیردفتری در اولین تجربه از فیلم های سینمایی زیبا ساخته خوشساخت و متفاوت با جریان اصلی سینمای ایران که خیلی از فیلم های متفاوت واقعا قصه ای دارد برای گفتن تعریف ساخته و از همه مهمتر این است که بصری هم زیبایی شناسی مرتبط با این قصه را خلق کند.

ارزش شبکه: از 5

فیلم «بیروویا» بر این اساس ساخته شده است که شخصیت ها چندان شناخته شده نیستند و لذت زیادی ندارند.

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا