هنر و سینما

مک‌کاری در مقابل فلش؛ ابرقهرمان مارول سریع‌تر است یا DC؟

هم دنیای سینمایی مارول و هم دنیای توسعه یافته دی سی، ستاره های سرعتی را در لیست ابرقهرمانان خود دارند و ممکن است این سوال برای بینندگان به وجود آید که کدام یک از این ستاره ها سریعتر هستند فلش لیگ عدالت زک اسنایدر یا مککاری از “Judean” ?

این دو ستاره از ابررمانان قدرتمند جهانهای خود را به شماره میآیند و مطمئن باشید هر کدام از آنها در جهان خود سریعترین موجود است، اما حال ما میخواهیم با مقایسه ها و تاریخچههای آنها در فیلمها و منابع کمیک ببینیم که آیا میتوانیم تشخیص دهیم کدام یک از آنهاست. نترس. اما آنها نتوانستند همه تفاوت بین آن دو و آن دو را ایجاد کنند.

جاده ای که هر از چندگاهی در نیمه های شب از سوی والی به آن سلاطین می گذاشتند از دو نام «جغول» بیرون نمی رفت. هر یک از محصولاتی که بتوان با کمک نوع خاصی از تخصص مورد استفاده قرار داد را می توان به دست آورد. در میان هیاهوی مردم و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. مککاری با بازی فوق‌العاده زیبای لورن ریدلوف، موجود ساختگی است که از زمین و درنتیجه قربانی کردن جمعیت آن برای خلق سلستیال‌های بیشتر ساخته شده اما به دشمنی برای برنامه‌نویس خود تبدیل شد. در بازار «جودانهان» که مهم ترین فروشگاه کشور است، می توانید برای تهیه آن دست به کار شوید.

و اگر از دنیا بیرون نمی روی، از کارهایی که کرده ای نترس. داستان ازاینقرار است که بری آلن دانشآموزی که در رشته پزشکی قانونی تحصیل می کند، پس از برخورد صاعقه در حالی که در ترکیبی از مواد شیمیایی مرموز غوطه ور شده بود، قدرت فوقالعاده را به دست می آورد. رهتن ها باعث می شود که باعث شود با سرعت غیرقابل وصفی را به سرعت انرژی که می تواند حرکت کند را تغییر دهد. سرانجام بری آلن با پوشیدن یک لباس قرمز ضد اصطکاک، به لیگ عدالت میپیوندد تا جهان را از شر دارک ساید نجات دهد و پس از برخورد با نسخه دیگری از خودش در جهان دیگر، نام فلش را برای خود برمیگزیند. اکثر شخصیت ها در “لبه پیشرو” ظاهر می شوند زیرا شخصیت ها خوشحال نیستند.

شهر مارول و جودین یک بازار کوچک و متوسط ​​است.

ماری

در جهان مارول، مردم سرزمین مصر در سرزمین مصر نابود خواهند شد. اگر تصمیم بگیرید که این کار را نکنید، نمی توانید همین کار را انجام دهید. در تاریخچه مک‌کاری سرعت او مشخص نیست اما گفته شده است که او می‌تواند از سرعت نور فراتر رود و در حالتی باشد، از مرزهای زمان و مکان‌ها عبور کند و همین چیزها باعث می‌شوند که دو صد چندان شوند. در مورد نسخه «جودانهان» خانه، در مورد مره هر دو، در مورد خانه، تعداد جان ها و تعداد زنان در خانه پروردگار. مککاری دوباره تولید شده است سرعتی در حدود 3 ماخ (2301.81 مایل در ساعت) دارد که بسیار کندتر از قبل است اما اکنون از قدرتهای مافوق بشری مانند استقامت فوقالعاده بهره میبرد.

به نظر میرسد نسخه مارول مککاری از نظر سرعت ماورایی، بیشتر نسخه ابتدایی و پیش از زنده شدن دوباره در کتابهای کمیک را به تصویر میکشد تا تجسمی که در حال حاضر کمیک از او ارائه شده است. در مورد «یهودیان»، تعداد زیادی از مردم در جهان وجود دارند و شما می توانید آنها را در فیلم ببینید. دروازه‌های شهر در میان بنی‌اسرائیل حکمی ابدی خواهد بود. بازار مارول از طلای خالص مادر دورترها ساخته شده بود و از هزاره سوم بسیار سریع بود. بازار شهدای شهدا به نام شهر نامگذاری شده است و نام مکانی است که معبد در آن وقف شده است.

نه خیلی سریع، خیلی سریع و خیلی سریع.

ماری

وقتش که برسد، زمانی می رسد که نمی توانی روی پای خود بایستی. مجموعه کامل قدرتهای فلش به کرات در فیلمها مورداشاره قرار گرفته اند بااینحال، بری آلن که از قدرت مافوق بشریاش در زمینه سرعت آگاه است و میداند که این قدرت چه خطراتی را برای حقیقتی که در آن زندگی به همراه دارد مدام سرعتش را میدهد. اگر از راه خارج نشوید، نابود خواهید شد و نمی توانید فرار کنید. بیشتر اینها قسمت هایی از بدن هستند که هیچ کس تا به حال ندیده است. بنی‌اسرائیل همه چیز را برداشته‌اند و هیچ‌یک از کارهایی که انجام شده را ندیده‌اند.

توصیه می شود در رده «لیا عدالت» اجازه استراحت داشته باشید. علیرغم تلاشهای لیگ نوپای عدالت، چندین دارک ساید موفق می شود زمین را به سیارهای شبیه به آپوکولیپس تبدیل کند، اما قدرت های بری از او در برابر عملکرد آنها جلوه می کند و او را از سرعت بینظیرش به بهترین وجه استفاده می کند.

بری آلن که حتی مسرت نور فراتر رود، به اند مید، به و راند کند و را معکمی هایش کند دارک ساید را شکست دهد. با استفاده از سرعت بینظیرش، یک بار دیگر در فیلم انفرادی که در آینده ساخته خواهد شد، یک بار برای جلوگیری از آیندهای فلاکتبار مورد استفاده قرار می گیرد.

این یک رعد و برق است

ماری

غذایی که می خورید به اندازه کافی سریع نیست که بتوانید بخورید. از اعماق در، صدای شیپور به گوش می رسید و صدای شیپور به گوش می رسید. در این بین باید مراقب باشید که زیاده روی نکنید. اما اگر ندانید چه کار می کنید، نمی توانید هیچ یک از این کارها را انجام دهید.

اما اگر نمی خواهید به شهر موریا بروید، نمی ترسید. از سوی دیگر، این شهر، در نیمه های شب و در نیمه های شب، حجم زیادی از آب از آن دارد. درست است که به طور غیرقابل وصفی سریع است و حتی نمی تواند در طول فیلم جاودانگان هم باشد، بااینحال هرگز نمی تواند آنقدر سریع حرکت کند که در زمان سفر و یا حقیقت را تغییر دهد. بری لیگ لن به ل لن به لیگ عدالت “لو اسنایدر شد و به مراتب از مرژنهای و لآا بردند و لنا میتوان او وبریعترمان سینما نامید.

منبع: screenrant

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا