تکنولوژی

شکایت اپل از پیمانکاری که 100 هزار محصول بازیافتی این شرکت را فروخت!

آخرین خبر حاکی از شکایت اپل از کارآفرینی است که 100000 محصول بازیافتی را فروخته است. منتظر اخبار بیشتر در مورد این خبر باشید.

اپل از شرکت کانادایی سابق GEEP به دلیل فروش نزدیک به 100000 آیفون، آی‌پد و اپل واچ شکایت کرده است. بر اساس شکایت اپل، حداقل 5300 کیلوگرم از محصولات این شرکت از GEEP حذف شده اما نابود نشده است. GEEP نیز این موضوع را تایید کرد.

اخیرا اپل تمرکز زیادی روی پردازش محصول داشته است. اپل از شرکت مسئول اتهامات علیه دستگاه های اپل شکایت کرد. زیرا حدود 100000 آیفون، آی پد و اپل واچ فروخته است که باید بازگردانده شوند.

اپل از تامین کننده محصولات این شرکت شاکی است!

طبق گزارش The Logic، اپل بین ژانویه 2015 تا دسامبر 2017 بیش از 500000 آیفون، آی‌پد و اپل واچ را به این شرکت پردازشگر ارسال کرده است. هنگامی که اپل نظارت کرد، مشخص شد که 18 درصد از این دستگاه‌ها همچنان می‌توانند از طریق شبکه‌های تلفن همراه به اینترنت دسترسی داشته باشند. از این 18 درصد، دستگاه‌های اپل به حساب نمی‌آیند مگر اینکه اتصال بی‌سیم داشته باشند، بنابراین درصدی از آن دستگاه‌ها قابل فروش هستند.

بیشتر بخوانید:

اپل قصد دارد حداقل 31 میلیون دلار کانادا (حدود 22.7 میلیون دلار) از شرکای سابق خود جمع آوری کند. شرکت پردازش همه تخلفات را رد می کند، اما وجود سرقت را انکار نمی کند. او ظاهراً علیه شخص دیگری شکایت کرده است که گفته است سه کارمند تجهیزات را دزدیده اند. به گفته منابع، اپل با این ادعا که این کارمندان مدیران اصلی شرکت پردازش هستند، مخالفت می کند.

اپل از تامین کننده محصولات این شرکت شاکی است!
ربات پردازشگر اپل دیزی می تواند مدل های مختلف آیفون 9 را برای بازیابی دستگاه های ارزشمند نابود کند.

سال گذشته، انسان ها با افزایش 53.6 میلیون تن تلفن، رایانه، لوازم خانگی و سایر وسایل دور ریخته شده، رکورد زباله های الکترونیکی را پشت سر گذاشتند. مانند دیگر شرکت‌های فناوری، اپل در تلاش است تا شیوه‌های زیست‌محیطی خود را بهبود بخشد، از جمله تلاش برای انتقال پردازش داخلی با ربات‌های قابل جابجایی Daisy و Dave که برای بازیابی اجزای آیفون طراحی شده‌اند که پردازنده‌ها نمی‌توانند سنتی را انجام دهند.

با این حال، این شرکت همچنان برای بازیابی مواد با ارزش از تجهیزات ثانویه و از سال 2015 تا 2018، از جمله GEEP کانادا، به شرکای دیگر متکی است. ساخت و فروش این مواد نیز بخشی از شرکت GEEP است، اگرچه: اگرچه این شرکت در آن زمان بسیاری از خدمات مدیریت زباله های الکترونیکی را ارائه می داد، اما به وضوح در وب سایت خود اعلام کرد که مأموریت آن “تشویق استفاده مجدد در هر زمان ممکن است. “

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد شکایت اپل چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا