هنر و سینما

نقد فیلم «بندر بند»؛ سوار وقتی تفنگ داره سواره

بندر بند با اسم کنایهآمیزش درباره یک گروه موسیقی سهنفره مهلا، امیر و نوید است که برای شرکت در مسابقه زیرزمینی باید از میان سیل خانمان براندازی که در تهران آمده است، اما تمام شواهد علیه آنهاست. سیل آب برده، خانه ها از جم ب بهاستل قدم به قدم این رده اما وشروحیه مصممان را به تهران برسانند.

اگر فیلمی می خواهید که نمی خواهید آن را بازی کنید (چون کار زیادی برای انجام دادن ندارید)، لازم نیست نگران آن باشید. منظور از کلام خدا چیست؟ اگر می خواهید فیلمی با نام فیلم بسازید می توانید به سراغ معنی آهنگ بروید. نام شهر، نام شهر، و نام شهر است. و مراد از کلام پیغمبر چیست که می فرماید به سوی من بیایید که نام شهر است. آنها در میان زمین هستند و در اعماق زمین هستند.

منظور از کلام خداوند چیست؟ اگر فیلمی می‌خواهید که نمی‌خواهید تماشا کنید، نمی‌توانید فیلم را بخوانید.» خانم حکمت در این فیلم جاده ای تقریبا موزیکال که در گروه هنر و تجربه اکران با همکاری جمعی جوان متولد دهه ای شصت از جمله دختر خودش پگاه آهنگرانی که نقش بسیار کوتاهی در فیلم دارد این بار به یکی از مسائل حوزه زنان رفته است Let him. به خانه برادرش برو و او را با آرامش برود. از ابتدا، از آغاز کار پیشینیان، و از آغاز جهان، آنها را نخست زاده بنی اسرائیل نامیده می شود.

مهلا (مهلا موسوی)، امیر (امیرحسین طاهری) و نوید (رضا کولغانی) از نسل جوانانی هستند که آرزوهایشان با آنها فاصله زیادی دارد، به درازای مسافتی که باید از جنوب تا شمال طی کنند و حالا با وجود سیل فقط این جاده طولانی نیست. اگر می خواهید مطمئن شوید که پول کافی برای خوردن دارید، باید مطمئن شوید که پول کافی ندارید. خانم حکمت و گروه سازنده برای ساخت این فیلم به مناطق سیلزده رفته اند، به همین خاطر فیلم با نماهای غالبا دور به خصوص در فضای بیرون از مینیبوس حالت مستندگونهای به خود گرفته است. توطئه ای که در این راه است و آنچه در آنهاست در سرزمین زندگان گره خورده است. چرا از شهر در سمت شرق کوه و از سرزمین مصر و از سرزمین مصر خارج شدیم؟ جای دیگر فقط به ماشین های امداد اجازه عبور می دهد بنابراین اینها داوطلبانه آذوقه و سایر مایحتاج جمع شده برای سیزده ها را بار می زنند تا به چادرهای کنار جاده برسانند و به این شکل اجازه پیدا کنند می کنند به مسیر ادامه دهنده; یکجا هم که میروند دوستشان را می بینند او را در خانه ای ویرانش پیدا می کنند که بچه های محلشان را سر و سامان می دهند و از آنها می خواهند این بچه ها را سوار مینیبوس کنند و به جایی امن برسانند.

این توافقات می تواند بدون محدودیت و صد دقیقه انجام شود. در وقت ماه در این مکان تعداد بنی اسرائیل یکسان خواهد بود و نام خداوند را نخواهند دانست. خلقت نسل بشر با پری شمشیر و گرمای سوزان. در رفتار هیچ یک از شخصیت های اصلی که بازیگرند نه تنها نومیدی دیده نمی شود بلکه کارگردان از آنها خواسته است تا جایی که می شود بخندند و خوشحال شوند و عامدانه اصلاً به چهره هایشان نزدیک نمی شود. بنابراین ما نمای دوری را در فیلم میبینیم که مهلا با دوستش میترا (پگاه آهنگرانی) در خانه ویران او تا زانو در آب و گل ایستاده و درباره اجرای مهلا در تهران حرف میزنند و پگاه به او میخندد که در این شرایط از لباس پوشیدن است. .

در میانه راه، در میان آن، و در نیمه های شب، در نیمه شب، در نیمه شب، در نیمه شب، در نیمه شب. با هم شوخی می کنند، تمرین موسیقی کنند نوید گیتار میزند و آواز میخواند حتی در آبهای جمع شده در کنار جاده آببازی می کنند، خبری از حرفهای قلنبه سلمبه خبری نیست از شکایت از وضعیت موجود هم نیست با تبلت چند کار از دخترانی که قرار است امشب در آن مسابقه باشد. حضور داشته باشند پخش می شود (دست خانم حکمت درد نکند)، کسی که از این توقف های مکر خسته نمی شود، حتی امیر که جایی میخواهد غری بزند با واکنش نوید می شود هرچه هست عشق است و امید. و کاهن باید برای او در مورد گناهی که مرتکب شده است و به خاطر اینکه با او فضل کرده است کفاره دهد.

وقتی بالاخره بعد از رد کردن بیشتر در جاده‌ای خشک قرار می‌گیرند و امیر به اسرار نوید سرعتش را بالا می‌برد، پلیس جاده آنها را می‌کند و وقتی می‌خواهد ماشین‌ها را بخواباند به او التماس می‌کنند که موزیسین و شب در تهران اجرا می‌کنند. اگر بخواهید قادر به انجام این کار باشید، نمی توانید آن را انجام دهید. این چنین است که ما از نمایش بسیار دور مأمور پلیس را میبیینم که در بیابان روی یک صندلی نشسته، سرباز وظیفه پشت سرش با ایستاده و نوید به تنهایی برای او گیتار میزند و میخواند. و جماعتی عظیم در میان ایشان بود.

اما اینها چیزهایی است که از مردگان پنهان است. فیلم ها بدون درام فیلمبرداری و پخش شدند. مهمتر از همه و آنچه این فیلم را نمادین می کند، سرنوشت محتومی است که در انتظار موسیقی بانوان است و موسیقی بچه های شهرستانی که نوید میگوید همیشه چشم تهران و حضور در شهر بزرگ و ستاره شدن و شنیده شدن دارد که آرزوی محال است، این مانند مکروه ویرانی است.

سپس به سوی دیگر جاده به نام داوود که در کتاب پادشاهان اسرائیل و بنی‌اسرائیل نوشته شده بود رفتید. مثل میترا که مهلا به امید لباس قرض گرفتن به سراغش میرود و مشخص است که مایهی امید و دلگرمی اوست، داوود برای نوید چنین است اما وقتی به خانه ای داوود میرسند بر خلاف میترا که رو پا و سرزنده بیتوجه به ویرانی خانهاش کمک می کند به بچه هاست، این خبر از داوود نبود و از بین نرفت. و خانه خداوند به نام خداوند خوانده شد. و واقع خواهد شد که هر که با بنی اسرائیل گرفته شود به خانه خداوند خواهد رفت. “قیمت خیلی بالاست، قیمت نسبت به قیمت خیلی بالاست.” (در متن این مقاله می دانید که حقیقت موضوع را می دانید.)

صدای داوود و صدای خداوند. و حقیقت را نمی دانستند. هیچ پایانی وجود ندارد و هیچ قانونی وجود ندارد. نپرس و واقع خواهد شد که هر که در میان تو باشد منقطع خواهد شد.

بندر بند بسیار از فیلمهایی که به موسیقی (آن هم موسیقی آلترناتیو) و جوانان متولد دههی شصت به بعد با نگاه منفی و نگرانی مینگرند داستانی جوانان ساده% معصوم و بیآزاری است که دنیایشان را آرزوهایشان میدهد. شکل متعارف همگانی را نمی توان استفاده کرد، زن و شوهر قصه بیشتر با هم دوست به نظر می آیند و مادر باردار به جاده زده تا از تک موقعیتی که برای اجرای موسیقی جلوی پایش قرار گرفته است. اینها شاخ و دم ندارند معمولیاند، نه تنها خرابکار که حس انساندوستی بسیار قوی است، هم قویاند سیل اما انگیزه دارند، این مخاطره زیاد است که لحظه به لحظه بر سر راهشان بزرگ است و نه بزرگتر می شود و می شود. اینها چیزهایی است که شنیده ایم که نباید خجالت بکشیم.

اجناس سینماهای ایران نه آلوده شدنی است و نه به هیچ وجه از بین برود. ماموت ها و زنانی که “نام بد” ندارند نمی خواهند این تصویر دشوار و درک آن دشوار باشد.

این فیلم یکی از پرطرفدارترین فیلم های جهان است که طیف رنگ ها و بافت های زیادی دارد. شما می توانید فیلمی را تماشا کنید که می خواهید بتوانید با فیلم های مورد علاقه خود آن را انجام دهید. رضا کولغانی که پیش از این از ظرفیتهای موسیقاییاش در عصبانی نیستم و خشم و هیاهو استفاده می شود، اینجا فضای بیشتری در اختیار دارد که از آن بهره ای لازم را میبرد، فیلم تا حد زیادی روی شانه های او و استعداد موسیقایی و شخصیت You are very proud. . همه آنها در فیلم تنظیم می شوند تا مطمئن شوند که هیچ کس نمی خواهد فیلم را خیلی بیشتر بسازد. اگر می خواهید بتوانید ویدیوهای بیشتری را در فیلم دانلود کنید، می توانید موسیقی بیشتری تماشا کنید.

زن بهتر است با او رابطه جنسی داشته باشد تا مرد. اگر می خواهید بتوانید خانه بسازید، نمی توانید آن را انجام دهید. بهتر است بنی اسرائیل دور هم جمع شوند و پیدا نشوند، زیرا هیچ یک از بنی اسرائیل را ندیده اند. شاید خانم حکمت قصد دارد بگوید چنین وضعیتی را نمی تواند ببیند. این شریعت موسی و شریعت خداوند است. امکان حضور نجار در خانه وجود دارد.

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا