تکنولوژی

ایموجی‌های ماسک دار اپل ؛ حرکت همگام با زمانه!

اپل ایموجی های ویژه ای را متناسب با وضعیت کنونی کرونا طراحی کرده است. درباره ایموجی های ماسک اپل چه می دانیم؟ با ما بمان.

گسترش بیماری های عروق کرونا قلب استفاده از ماسک های پزشکی را در سرتاسر جهان به قدری رایج کرده است که استفاده از ماسک حتی با ایموجی ها نیز رواج یافته است. ایموجی ها روشی عالی برای بیان احساسات در چت هستند و بسیاری از کاربران عاشق استفاده از آنها هستند.

گاهی اوقات لیست ایموجی ها را به روز می کنیم. با این حال، اپل به تازگی کار خود را آغاز کرده و یکی از ایموجی های دستگاه خود را به روز کرده است. اپل بی سر و صدا ایموجی “صورت با ماسک پزشکی” خود را با چشمان شاد و گونه های قرمز به روز کرده است.

ایموجی های ماسک شده اپل

در نسخه بتای دوم iOS 14.2، اپل یک ایموجی ماسک خندان را به لیست ایموجی های فعلی خود اضافه کرده است که به وضوح لبخند را از پشت ماسک نشان می دهد تا نشان دهد که امکان استفاده از ماسک وجود دارد و احساس رضایت می کنید.

بیشتر بخوانید:

شیوع ویروس کرونا فقط در کشور مبدأ نیست، فقط چین است، بلکه در کل جهان است. وضعیت به قدری وخیم است که تنها احترام به جمعیت شهری می تواند از شیوع این ویروس بکاهد. در این راستا، برخی از کشورها با ایجاد یک سری محدودیت‌ها، از مردم خواسته‌اند تا زمان ساخت واکسن ویروس جدید، از این قانون جدید پیروی کنند.

ایموجی های ماسک شده اپل

اما با افزایش تعداد کشته ها، مردم کشورهای اروپایی در اعتراض به خیابان ها آمده اند. آنها فکر می کردند که دولت فقط برای فروش واکسن شورش را آغاز کرده و با شعارهایی مانند “مردم را با ماسک بکشید”، “بدون ویروس” و “ما نمی ترسیم” اعتراض کردند.

کوپرتینویی ها در واکنش به این رویداد که هنوز در مورد آن بحث می شود، ایموجی ماسک جدیدی ساخته اند که چهره خندان پشت ماسک را نشان می دهد. اپل اغلب دست به چنین اقداماتی نمی زند و سعی می کند تا حد امکان از این لبه ها دوری کند، اما در این زمینه سعی کرده با راهکارهای جالب و منطقی پاسخ دهد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ایموجی های ماسک دار اپل چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا