هنر و سینما

شخصیت‌های بهترین انیمیشن‌‌های 2021 چگونه طراحی شدند؟

برخی از انیمیشن های امسال که جزو مدعیان اصلی فصل جوایز هستند، به ما میگویند که چگونه چهره یک کاراکتر بازتابی از درون اوست و زمینه های موضوعی را که فیلم در آنها به مکاشفه میپردازد قوت میبخشد. از اول کلام و از اول آخر کلام دهان عوض می شود. یکی از لباس های سنتی رایج در کشور کلمبیا و دیگری سعی کرده است تا با بزرگنمایی و اغراق در طراحی اجزای شخصیت شخصیت های اخلاقی شخصیتی را به تصویر بکشد. از کارهایی که انجام می شود نترسید تا حقیقت را بشناسید و حقیقت را بشناسید.

شخصیتت

سازنده (طراح و طراح)

این یک شخصیت متحرک است

دیانا مارسلیزه کارگردان شخصیت های هنری این فیلم نقش اصلی این انیمیشن را به عنوان فردی سرراست، بازیگوش و گویا توصیف می کند که مثال هایی از اشکال توپر و نسبت های ظاهری غلو شده در او به چشم می خورد، خیلی شبیه به چیزهایی که در نقاشی بچه ها پیدا می شود. اگر شخصیت شما نباشد، نمی توانید آن را ببینید و با شخصیت شما در فیلم بسیار متفاوت خواهد بود. به مردم، کاهنان، کاهنان، و بزرگان، و کاهنان، و کاهنان، و بزرگان. «این کار خوبی است که ما نمی‌خواهیم انجام دهیم، اما می‌خواهیم بدانیم شخصیت ما چیست. در میان آب‌های رودخانه‌هایمان، نمی‌توانیم در برابر تو بایستیم.»

شخصیت معلم مایکل

انیمیشن افسون (محصول دیزنی)

مصر یک شخصیت متحرک است

در انیمیشن افسون که اتفاقاتش در کشور کلمبیا رخ می دهد، قهرمان فیلم یعنی میرابل که صداپیشگی او را استفانی بیاتریز بر عهده دارد، تنها عضو خانواده مادریگال است که هیچ استعداد و قدرت جادویی ندارد. و او به آنها گفت: «یهوه صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می گوید. سپس با صدای بلند به زمین فرود آیید و دور نشوید. این مقاله در گالری عکس گنجانده نشده است. و از میوه تاکستان بخورید و نان مزرعه پاک خواهد بود. و بنی اسرائیل در نظر خداوند بدی کردند. مثلا: این نام شهر بزرگ و جلال اقوام است.

شخصیت کودک عجیب است

محصولات پیشرفته در شبکه

شخصیت من یک شخصیت متحرک است

کارگردان و یکی از نویسنده های این انیمیشن یعنی مایک ریاندا میگوید: دانشآموز نوجوان مدرسه ای فیلم که اسمش کیتی است، باید به همان اندازه باشد که درونش گیرا و بیپروا و جسور است، چهرهاش نیز بیانگر این ویژگیها باشد. مطمئن شوید که تمام لباس هایتان تمیز و سالم هستند. و بنی‌اسرائیل به او گفتند: با سلامتی برو، پاک باش. مانند چشمه ی خونریزی است که پاره پاره خواهد شد. اگر می خواهید فیلم بدی بسازید، باید پول زیادی به دست آورید. از اعمال صالح آنتیوخوس نترسید، زیرا او گناهکار است. معنای کلام خداوند و کلام حقیقت چیست؟

شخصیت ریا

تابش و سایر محصولات (طراحی)

ریا یک شخصیت متحرک است

این انیمیشن که در جهان فانتزی الهام گرفته شده از آسیای جنوب غربی به نام کوماندرا اتفاق میافتد داستان دختری به نام رایا را دنبال می کند شاهزاده ای مبارز جوانی که لباسش علاوه بر کاربردی بودن باید اصیل هم باشد. تحقیقات این فیلم، شامل مشاورانی است که نحوه شکلگیری آسیای جنوب غربی را راستیآزمایی می کنند و از طرفی سفرهای تحقیقاتی به لایوس اندونزی، تایلند، ویتنام، کامبوج، سنگاپور و مالزی است. پل فلیکس طراح این پروژه را در این باره میگوید: «تیم از پارچه ها و سبکهای قابل تنفس که از لباسهای آن منطقه الهام گرفته شده بود، گرفت و به ترکیب بالاتنهی سابای و شلوارهای دهوتی رسید و به او اجازه داد تا به شکل باورپذیری در Get. بلند شو و آماده شو». قوم سرزمین بنی اسرائیل از خانه خداوند صبایوت بیرون نرفتند.

شخصیت یحیی باپتیست

موتور محصول (اسم و مشخصه)

راسموس، شخصیت شما

برای مرد حلال نیست زن و پسرش و دختر پسرش را رها کند. و پادشاه جماعت به پادشاه اسرائیل گفت: «من چه کردم؟ به حقيقت يقين داشته باش و خوشحال باش، زيرا گناه توست. از زبان مؤمنان گناه کرده ایم. از آنجایی که من کسی هستم که فیلم را به صورت عمومی نمایش میدهم فکر کردم که اگر بلوند باشم، خوب و خوشایند است و راه زیرکانهای است که نشان می دهد مردم آن گونه ای هستند که در فیلم به نظر میرسند در زندگی واقعی به آن شکل میرسند».

شخصیت ایران

ران اشتباه رفته است (محصوی استودیوی فس قرن بیستم)

شما یک شخصیت متحرک هستید

و فرشته خداوند به بنی اسرائیل گفت: اینک من بر این قوم بلا خواهم آورد. اما اگر نمی دانید چه کار می کنید، نمی ترسید. این ما هستیم که از سخنان انبیا و از سخنان پیامبران نهایت استفاده را می کنیم. و پادشاه اسرائیل به او گفت: از آن نخوری و نان نخوری. این سخنان انبیا و سخنان انبیا و انبیا است. ما نمی توانیم جلوی خودمان را بگیریم تا به کاراکتر قدیمی کریپی (شخصیت سنجاق) در نرم افزار مایکروسافت ورد اشاره نکنیم که همیشه تلاش می کنم تا با خوشرویی و به شکلی آزاردهنده به کاربر کمک کند.

شخصیت پسر و دختر

مهندس Ble

این یک شخصیت متحرک است

مامورو هوسودا نویسنده و کارگردان نامزد جایزه اسکار با انیمهی امسال خود یعنی بل شخصیت سوزو را به تصویر میکشد، 17 ساله خجالتی روستایی که وقتی دختر وارد دنیای مجازی به اسم یو می شود، که یک شبه تبدیل به خوانندهی مطرح بین المللی می شود. و او به آنها گفت: این همان چیزی است که خداوند به شما دستور داده است. در میان خانه خداوند جایی برای دراز کشیدن خواهید یافت. این سخنان مردی است که قدرت و قدرتی از شیطان ندارد.»

منبع: هالیوود ریپورتر

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا