تکنولوژی

گوشی ویرا صاایران آماده و کامل از چین وارد شده است!

معاون وزیر ارتباطات در واکنش به جنجالی که از کنار گوشی ویرا صایران به راه افتاد، گفت: گوشی ویرا صائیران به صورت آماده و کامل از چین وارد شده است.

از همان ابتدا شباهت عجیب تلفن همراه صایران به برند چینی چشمگیر بود و کلمات و عبارات زیادی را به دنبال داشت. چندی پیش از انتشار عکس ها و جزئیات گوشی ها، وزیر ارتباطات رسما از عرضه اولین گوشی موبایل کاملا تکمیل شده خبر داد.

این گوشی دست ساز توسط شرکت صاایران با ایرانسل در اختیار عموم قرار می گیرد. در این میان برخی از امکان جفت شدن این گوشی ها با سیستم عامل های بومی صحبت کرده اند. اما از آنجایی که مشخصات فنی این گوشی مشخص بود، وارداتی بودن این گوشی به اثبات رسیده است. گرافیک، مشخصات فنی و سایر ویژگی های کوچک این گوشی ها به خوبی با برند چینی مطابقت دارد. این نگرانی ها معاون وزیر ارتباطات را بر آن داشت تا در این باره اظهار نظر کند و مجددا بر نگرانی خود تاکید کند.

گوشی ویرا صاایران آماده و به صورت کامل از چین وارد شده است

معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد که گوشی ویرا که توسط اپراتور برند صاایران ساخته شده است به سبک CBU طراحی شده است و این روند به معنای خرید کامل و کامل بسته بندی گوشی از چین و ایرانیان است. نام تجاری آن غذا است.

بیشتر بخوانید:

وی تاکید کرد: در ادبیات تولید صنعتی، روش CBU اولین قدمی است که یک شرکت برای دستیابی به روش‌های جایگزین تولید پس از تجزیه و تحلیل محصولات و نتایج بازار برمی‌دارد. به گفته وی، این گوشی که مدت ها پیش در دنیای سایبری نمایش داده شده بود، برای سنجش بازار از کشور دیگری خریداری شده و قرار است در کشور تولیدکننده این گوشی به مرحله CKD بیاید. تلفن. 6 ماه.

تلفن ویرا صاایران

اخیرا با انتشار عکس‌ها و جزئیات گوشی ویرا صایران مشخص شد که این گوشی کپی برند چینی یولفون بوده و مدتی بعد مدیرعامل و مدیرعامل ایرانسل به وزیر ارتباطات اذعان کردند که این گوشی‌ها می‌توانند این گوشی‌ها باشند. SKD و CKD (واردات قطعات جدا و متصل) و مونتاژ نهایی در داخل کارخانه برگزار شد. به نظر می رسد روند ساخت این گوشی ها در هر دو مورد مرحله قبلی باشد و صائایران از روش CBU برای این گوشی ها استفاده کرده است.

CBU که به اختصار “واحد کامل تمام شده” به معنای “واحد تمام شده” است و در صنعت خودروسازی ما رایج است. همین امر در مورد موبایل نیز صادق است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد گوشی ویرا صایران چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا