تکنولوژی

حکم مسدود شدن تیک تاک لغو شد!

دستور مسدود کردن لبخند لغو شد. دولت ایالات متحده به یک قاضی اجازه داده است تا یک تیک تاک را لغو کند. با ما.

دادگاه‌های ایالات متحده دستور دولت ترامپ مبنی بر مسدود کردن بلیت‌ها در اپ استور و گوگل پلی را به حالت تعلیق درآورده‌اند.

وزارت بازرگانی ایالات متحده دستورالعمل هایی را به شرکت ها ارسال کرده است تا تیک تاک و وی چت را از فروشگاه های اپل و گوگل حذف کنند و این محدودیت ها باید تا پایان روز یکشنبه اعمال شوند. با این حال، کارل نیکولز، قاضی ایالات متحده، در انتظار درخواست تجدیدنظر Tikotak، دستور منع را به حالت تعلیق درآورد و از دولت خواست که به طور واضح به درخواست‌های رسانه‌های اجتماعی درباره دلیل ممنوعیت آن پاسخ دهد. قاضی آمریکایی تاکید کرد که دولت ایالات متحده باید اسناد مربوط به این تصمیم را تا روز جمعه ساعت 10 شب ارائه کند.

هفته گذشته یک قاضی آمریکایی دیگر با محدودیت دسترسی به ویچت مخالفت کرد و اعتراضی را برای مسدود کردن ویچت صادر کرد.

دستور بلوک توطئه لغو شد

چند ماهی است که شبکه های اجتماعی محبوب چینی تیک تاک و وی چت در آمریکا مسدود شده اند. مقامات ایالات متحده نگرانی جدی خود را در مورد عملکرد تیک تاک و وی چت ابراز کرده اند و بر این باورند که هویت حدود 100 میلیون آمریکایی از طریق این شبکه ها مورد سوء استفاده قرار می گیرد. اینها اجتماعی هستند.

بیشتر بخوانید:

شنبه گذشته، یک هفته دیگر به TickTack داده شد و مقاله ایالات متحده محدودیتی برای دسترسی به کاربران ایالات متحده اعمال نکرد. البته، تیک تاک معتقد است که نگرانی های امنیتی مقامات دولتی ایالات متحده مربوط به این موضوع نیست و بیشتر تفکرات سیاسی پیرامون انتخابات موضوع واقعی است.

دستور مسدودسازی تیک تاک لغو شد!

پیش از این، تیک تاک برای فروش این شرکت به مایکروسافت وارد مذاکره شده بود که به نتیجه نرسید و هفته گذشته شایعاتی مبنی بر همکاری تیک تاک با اوراکل منتشر شد. از یک سو، قرارداد تیک تاک با والمارت و اوراکل نیز باید توسط رگولاتورهای ایالات متحده و چین تأیید شود، اما دولت چین معتقد است که ممنوعیت دسترسی بهتر از اخراج شرکت‌های آمریکایی است.

به نظر می رسد دولت چین این انتقال قدرت را نخواهد پذیرفت و باید ابتدا بررسی کنیم که در این بین چه تصمیماتی در مورد تیک تاک و ویچات اتخاذ خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دستور مسدودسازی تیک تاک لغو شد! شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا