تکنولوژی

تاثیر 70 درصدی کرونا بر بازار گوشی های هوشمند!

آخرین گزارش منتشر شده توسط IDC نشان می دهد که کرونا 70 درصد بر بازار موبایل تأثیر گذاشته است. منتظر اخبار بیشتر باشید.

آمارهای جهانی نشان می دهد که 60 درصد از تلفن های همراه که در نقاط مختلف جهان گرفته می شود ارزان و مقرون به صرفه هستند. بخشی از دلایل این امر شیوع ویروس کرونا و افزایش بیکاری است.

گزارش IDC Market Research نشان می دهد که در سه ماهه دوم سال 2020، گوشی های ارزان قیمت و متوسط ​​با قیمت کمتر از 400 دلار با 60 درصد بیشترین فروش را داشته اند. ارسال با موبایل گران است، در اواسط دستگاه های محدوده قیمتی بین 100 تا 400 دلار دارند.

تاثیر 70 درصدی کرونا بر بازار موبایل!

به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم خانه دار شده و شغل خود را از دست داده اند. این موضوع در کنار شک و تردید نسبت به آینده باعث شده تا کاربران به سمت خرید محصولات گران تری بروند و در این راستا بازار تلفن همراه رشد کرده است.

تاثیر 70 درصدی کرونا بر بازار موبایل!

در سه ماهه دوم سال 2020، سهم گوشی های 100 تا 400 دلاری در بازار جهانی 60 درصد بوده است، در حالی که در آسیا و اقیانوسیه شامل اروپای مرکزی و شرق، آمریکای لاتین، خاورمیانه و آفریقا به 85 درصد رسیده است. . ٪.

بیشتر بخوانید:

سهم گوشی های ارزان تر بالای 200 دلار در آمریکا نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش یافته و در سه ماهه دوم سال جاری به 27 درصد رسیده است. در همین بازه زمانی، سهم گوشی‌های گران‌قیمت از 400 تا 600 دلار، 4 درصد رشد کرد و به 11.6 درصد رسید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاثیر 70 درصدی کرونا بر بازار موبایل چیست؟

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا