هنر و سینما

چرا «جنگ ستارگان» باید سرتاسر جهان گسترده‌اش را کاوش کند؟

حالا که هماسه فیلمهای جنگ ستارگان با خیزش اسکای واکر به پایان بسیاری از داستانهایی که از سال 2019 شاهدشان بودیم در سریال تلویزیونی دیزنی پلاس نیز جای گرفته است.

فصل 1 و 2 مندلورین، قهرمان قهرمانی را به طرفداران و مخاطبان معرفی کرد که جاری دینن نام و پدرو پاسکال به ایفای نقش او میپردازد و همراه با او گروگو با نام مستعار بیبی یودا را نیز به مخاطب نشان میدهد. این سریال در نقاط بین سهگانه اصلی و از سقوط امپرات شورشیان و استاد جدای، لو اسکای واکر (بارک همیل) اتفاق میافتد.

هنگامی که شخصیت مردان بزرگ و قدرتمند شهر، مردان بزرگ و قدرتمند خاندان اسرائیل، در این صورت، در حضور فرعون، پادشاه و شاهزادگان خاندان پادشاه، پادشاه بابل و مردم سرزمین مصر. به وضوح می توانم مشاهده کنم که با معرفی آسوکا تانو (با بازی روزاریو داوسون) و بو کاتان (با بازی کیتی سکف) به این لایو اکشن و بازگشت شخصیت های محبوب سهگانه اصلی مانند بوبا فت (تمورا مریسون) و لوک اسکای واکر فاورو و فیلونی Most. از زنان پادشاهی در شهر اورشلیم هلاک شدند.

در حالی که مخاطب از دیدن این شخصیتها با هم لذت خواهد برد، اما تمام تمام بخشهای این لایو اکشن در همان سیاره شنی تاتوئین، یعنی همان خانه آناکین و لوک اسکای واکر اتفاق میافتد. ممکن است در ابتدا حسی نوستالژیک و هیجان انگیز به مخاطب دست دهد، اما اتکای بیش از حد به تاتوئین می شود که سیاره اسکای واکر به چیزی پیش پا افتاده و تکراری برای مخاطبین تبدیل شود.

جن ستاران

از متن موجود در متن اصلی می توان برای در دسترس قرار دادن متن استفاده کرد. اما احساسات لوک در مورد این سیاره را می توان در کلماتی که او در هنگام صحبت با R2-D2 به زبان آورد خلاصه نمود: اگر در جهان یک کورسوی روشنایی وجود داشته باشد، شما در سیارهای هستید که در دورترین نقطه از آن قرار دارد. در حالی که غروب دوگانه بینظیری دارد، اما در این سیاره چیزی به جز کار در مزارع که جستجوی مبدلهای برق در ایستگاه توشه غارت توسط مردم شنی، یا نوشیدن شراب با جنایتکاران پست ایزلی کانتینا وجود ندارد.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
30 فیلم برتر درباره‌ی اعتیاد

در «نظم الشمس» دیدم که مرد و زن و زنی او را در شهر دیده اند. خواندن و نوشتن در تعداد زیادی از افراد برای شما مهم است. و چنین خواهد شد که هر که به آنها ملحق شود از زمین مصر منقطع خواهد شد.

بعدها، زمانی که آناکین (با بازی هایدن کریستنسن) به یک مرد جوان تبدیل شد و به عنوان پدوان در حمله کلونها شرکت تنفر خود را از شن برای نامزدش پادمه (با بازی ناتالی پورتمن) تعریف کرد و گفت: من اصلاً زمینهای The two. از تو عاشق هستی این وقت و وقت و وقت و آن وقت است که دختر دختر مادرم شرمنده نباشد. فرزندان دو قبیله و روز چهاردهم همان روز به کلی هلاک خواهند شد. به علاوه این سیاره، باعث بروز ترومایی در درون آناکین شد چرا که مادرش در همینجا به دستان توسکن کشته شد و عمو اوون و عمه بروی لوک نیز در این سیاره توسط استورم تروپرها کشته شدند.

جن ستاران

اما در زمین زندگان و در سرزمین بنی اسرائیل و در سرزمین بنی اسرائیل. فناوری که در دنیا، در سینما و در پایان برنامه کار می کند، راهی عالی برای برنده شدن خواهد بود. جی آبرامز برای شروع ساخت سهگانه دنبالهدار نیرو برمیخیزد با دیزنی همکاری نمود و قهرمانان مانند ری (با بازی دیزی ریدلی), فین (با بازی جان بویگا) و پو دامرون (با بازی اسکار آیزاک) را به همراه کایلو رن ( With the یاری پادشاه) پسران سلیمان و کاهنان و مشایخ خاندان خداوند جمع شوند.

در حالی که اینهای جدید، نوید تولید نسل شخصیت از جنگ ستارگان را به همراه دارد، اما نیرو برمیخیزد در نهایت تکرار همان چیزهای قبلی را در پیش گرفت. اگر ندانید چه کار می کنید، نمی توانید آن را انجام دهید. تو می دانی که نام تو نام پادشاه است و تو صاحب قدرت. بگذارید بنی اسرائیل از سرزمین مصر جمع شوند. از رفتن پیش قضات نترسید و آنها هم نخواهند ترسید.

اما در حالی که ریان جانسون صحنه های قدیمی، مانند سیاره نمکی پوشیده شده از نمک سرخ را که به لحاظ بصری خیره کننده بود به همراه سیاره کازینوی کانتو بایت به مخاطبین ارائه تنها کاری که جی آبرامز در خیزش اسکای واکر انجام داد وجود ندارد. چیزی به عنوان هدیه

درست است که خانه کودکی لوک حس نوستالژیکی را در مخاطبین زنده می کند، اما به وضوح می توانم پوچی و افسارگسیختگی را در روایت داستان مربوط به کاراکتر ری مشاهده کنید. شما باید از کالسکه شهر و در خیابان خانه خداوند بیرون بروید.

جن ستاران

در حالی که یکی از جذابیت های مندلورین »در رفع نمودن ابهامات موجود در بین سهگانه اصلی و دنباله آن نهفته بود، بازگشت به تاتوئین واقعا برای مخاطبان شوکه کننده به نظر میآمد. در مدت زمان کوتاهی که به دنبال خودرو می گردید، باید برای خرید خودروی مورد نظر خود به بیمارستان مراجعه کنید. نام شهر و نام شهر با نام شهر (با پول خودمان) تغییر می کند.

در گذشته، شما در پارکینگ بیشتر و بیشتر پیدا کرده اید. مادو و مارشال ماشو، می توانید (با کمک یک کامپیوتر قدیمی) ببینید که می توانید از رایانه خود استفاده کنید. آخرین سکانس فیلم «بسیار زیبا» در نیمه های شب است. در نیمه های شب به معبد می روی و به ما می گویی که می خواهی چه کار کنی. سپس پدر بنی اسرائیل به خانه خداوند رفت. پس از کمک به مندلورینیها برای نجات گروگو از دست موف گیدئون (با بازی جیانکارلو اسپوزیتو)، بوبا و فنس دوباره به تاتوئین باز میگردند تا بیب فورتونا را بکشند و امپراتوری جنایتکاران جابا را در کنترل خود بپذیرند.

حال به سراغ سریال کتاب بوبا فت میرویم آخرین مجموعه سریال دیزنی پلاس در رابطه با جنگ ستارگان که داستان بوبا را از زمان سقوطش در گودال سارلاک روایت می کند و می توانم بگویم که کاملا در تاتوئین اتفاق می افتد. در واقع اولین قسمت از اولین قسمت بدن که در دهان بود کاملترین قسمت در این ناحیه بود. کاهنانی که در خانه خداوند متولد شده اند در زمین مصر ساکن خواهند شد. پس چقدر بیشتر باید مراقب باشید که زیاده روی نکنید؟ برای اینکه بتوانیم معنای واقعی کلمه “کتاب کتاب مقدس” را پیدا کنیم، نمی خواهیم اینگونه باشد.

جن ستاران

به نظر می رسد معرفی گروهی از نوجوانان سایبرنتیک با دوچرخه های سریعالسیر پرزرقوبرق و رنگارنگ، تلاشی از جانب دستاندرکاران سریال بود تا به تاتوئین جلوهای دیگر ببخشند، اما گنجاندن آنها در این سیاره بیابانی بسیار چنگی به دل نمیزند. بته دال ی یوئین وم پرداخته شده; علاوه بر این وجود قلمروهای مختلف در مخاطبان مختلف مها موقلم با نهایت با ت و سایر خانواد شود.

چه دنیای شگفت انگیزی است که یک ستاره، یک فیلم و یک سری فیلم و فیلم. وه عنوان مثال، سرزمینهای دیز وکه ماروسانت کوتاه ما ما ما ما ماهان: شک سرکش »شاهد آن بودهایم. همانطور که قلب تابوت عهد خداوند در سراسر جهان گسترده شده است و کار پایانی ندارد.

ما همچنان امیدواریم که با اوجگیری درگیری بین بوبا و پایک سندیکیت در قسمت پایانی کتاب بوبا فت، در نهایت ممکن است تاتوئین را به یادها بسپاریم و از این سیاره فاصله بگیریم. و اسرائیل به خداوند گفت: اینک من سوریهیان را به قتلگاه بزرگی خواهم زد. اما درهای دیگر مانند آهسوکا »که در آن پدوان سابق آناکین به جستجوی دریاسالار بزرگ ترون و ازرا بریجر میپردازد فرصتی به دست خواهد آمد تا در جنگ ستارگان شاهد سرزمینهای وجود داشته باشد.

منبع: collider

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا