تکنولوژی

استفاده همزمان از چند دستگاه در واتساپ ممکن می‌شود!

به زودی امکان استفاده همزمان از چندین دستگاه در واتس اپ وجود خواهد داشت. واتس اپ نیز با به روز رسانی خود سعی در پاسخگویی به نیازهای کاربران خود دارد. با ما.

طبق اخبار منتشر شده توسط پورتال WABetaInfo، قابلیت استفاده از واتس اپ با چندین دستگاه به زودی در نسخه ویدیویی این برنامه ظاهر می شود. بر اساس این خبر، این اپلیکیشن قبل از انتشار عمومی باید در نسخه بتا باشد تا از درست کارکردن آن اطمینان حاصل شود.

امکان استفاده همزمان از چندین دستگاه در واتس اپ وجود دارد!

هنگامی که یک حساب کاربری به دو دستگاه مختلف ارسال می شود، پیام رسان واتس اپ با ارسال یک اعلان به آن دو دستگاه، کاربر را مطلع می کند. این ویژگی برای کسانی که با پیام رسان واتس اپ از دستگاه های مختلف کار می کنند مناسب است.

امکان استفاده همزمان از چندین دستگاه در واتس اپ وجود دارد!

متاسفانه زمان دقیق انتشار این قابلیت به عنوان یک آپدیت مشخص نشده است و به نظر می رسد هنوز در مرحله توسعه است. با این حال به احتمال زیاد در ماه های آینده شاهد انتشار این قابلیت و سپس اضافه شدن آن به واتس اپ باشیم.

بیشتر بخوانید:

در مقاله ای که توسط WABetainfo منتشر شده، به اضافه شدن مدل جدیدی از پیام رسانی خود تخریبی اشاره شده است که برای چت های مختلف طراحی شده است. پیام های ارسال شده با ویژگی های خود تخریبی پس از مدت زمان مشخصی حذف خواهند شد. با افزودن ویژگی جدید به این قابلیت، کاربران می توانند زمان حذف پیام های خود تخریبی را مشخص کنند.

آیا شما یک کاربر پیام رسان واتس اپ هستید؟ آیا این ویژگی جدید، که استفاده از یک حساب کاربری در چندین دستگاه به طور همزمان است، برای شما مناسب است؟ نظر خود را در مورد ویژگی های جدید واتس اپ با ما در میان بگذارید. آیا از ویژگی های واتس اپ وب یا دسکتاپ راضی هستید؟

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد امکان استفاده همزمان از چندین دستگاه در واتس اپ چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا