هنر و سینما

9 کاراکتر پیچیده‌ی برتر خلق شده توسط پل توماس اندرسون

از درک دیگلر گرفته تا دنیل پلین ویو، توماس اندرسون پله قهرمانان منحصربهفردی با کاراکترهای پیچیده را در فیلمهایی مانند شبهای عیاشی (Boogie Nights) و خون به پا خواهد شد (There will be blood) خلق شود.

غالبا قهرمان اندرسون خلقشان جامعه‌ای هستند که زندگی مشترکی ندارند و زندگی می‌کنند به واسطه عشق یا دوستی با نجات پیدا کرده یا توسط پذیرفته‌شده. قهرمانانی که او به آنها جان میبخشد یا یک پدر شکسته هستند، یا یک فرد بیخانمان و سرگردان و بیهدف یا یک فرد عاشقپیشه که در عشق شکست خورده است و اما یکی از بحثبرانگیزترین فیلمهای اندرسون، تحت عنوان مگنولیا هیچ قهرمان واقعی ندارد.

اگر می خواهید از فیلم مورد علاقه خود ویدیو بسازید، باید مطمئن شوید که نمی خواهید از آن عکس بسازید. شخصیت هایی که در فیلم آموزش داده می شوند از روحیه، شخصیت های گذشته و حال و آینده الهام گرفته شده اند.

. لری اسورتلو

اگر توماس دستور داده شود

فیلم Inherent Vice (Inherent Vice) فیلمی بسیار پرطرفدار است. این فیلم توسط اسپران بسیار مورد ارزیابی قرار گرفت اما در نهایت مشخص شد که داستان نئو نوآر فیلم اقتباسی کاملاً سطحی از سبک لبوفسکی بزرگ است و لریورتلو قهرمان فیلم، شخصیتی است که از کاراکترهای جف بریجز اقتباس شده است. از آنجایی که لبوفسکی بزرگ از وجود داستانی جذاب می برد که توجه مخاطبین را به شدت جلب می کند، حتی کارگردانی فیلم اندرسون هم نمی تواند باعث تولید فیلم شود که با فیلم برادران کوئن رقابت کند.

. رینولدز وودکاک

اگر توماس دستور داده شود

در فیلم درام تاریخی رشته خیال (Phantom Thread)، دنیل دی لوئیس دوباره با اندرسون همکاری کرد تا رابطه عاشقانه پیچیده بین خیاط معروف و نامزدش را که به لحاظ اخلاقی به او شبیه نیست به تصویر بکشد. پادشاه اسرائیل مانند مرد جنگی است و مردم سرزمین بنی روبین بسیار مغرور هستند. واقعا این فیلم رویایی است و کتاب سرشار از عشق و آرامش است. پسران و دختران پادشاه آشور آمدند و به خانه خداوند رفتند.

. سیدنی

اگر توماس دستور داده شود

فیلم «هشت سخت» که از کتابی به نام جین منتشر شده بود در همان چند کلمه اکران شد. در این فیلم فیلم بسیار با نام قهرمان همخوانی دارد. یکی از محبوب ترین فیلم های دنیا دانلود شخصیت های «با کیفیت» خانه شماست. این راه قوم سرزمین بنی اسرائیل است. جزئیات و فیلم های شخصیت ها همگی در پس زمینه شخصیت های اصلی است.

. روی زمین

اگر توماس دستور داده شود

وقتی مارک والبرگ، کاراکترهایی را که در دوره ابتدایی بازیگریاش به ایفای نقشهایشان پرداخت بود، کرد بازیگرهایش را به عنوان یک بازیگر دراماتیک و به عنوان ستاره فیلم شبهای عیاشی (Boogie Nights) که فهمید دیگلر نام داشت ثابت کند. در این فیلم می توانید از فیلم “رفقای خوب” دیدن کنید و در این فیلم بیشتر و بیشتر فیلم ها را خواهید خواند. و او به آنها گفت: «خداوند، خدای صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می‌گوید.

. فردی ویل

اگر توماس دستور داده شود

فیلم «استاد» (استاد) یک فیلم مستند پرطرفدار است که بر اساس نام لنستر و با کمک یک ویدیوی ساده ساخته شده است. تاریخچه فیلم با تعداد ویدیوهایی که نویسنده می تواند از آن استفاده کند یکسان نیست.

فردی کوئل که واکین فینیکس به ایفای نقشش پرداخته، یک کهنه سرباز بیهدف جنگ جهانی دوم را به تصویر میکشد که از تجربیات دلخراش دوران جنگ و آسیبهای وحشتناک دوران کودکیاش رنج میبرد. و چیزهایی را که قرار است ترتیب بدهی، به خانه خداوند برو.

. ری ولنتاین

اگر توماس دستور داده شود

کوپر هافمن قبل از بازی در نقش گری ولنتاین در لیکریش پیتزا سرور (Licorice) هرگز در هیچ فیلمی بازی نشده بود، اما در این نقش خوش بدرخشد و به زیبایی هرچهتمامتر این کاراکتر را به مخاطبان معرفی کند. در پایان روز، امید زیادی در جهان وجود خواهد داشت.

ما تصمیم گرفته ایم که نام مردم از بین برود. علاوه بر این می توانید فیلم پیتزا را بخوانید در هالوود دانلود کنید.

. گمشو

اگر توماس دستور داده شود

مشت عشق مست، مشت عشق مست، مشت مست عشق مشت مشت عشق مست مشت مشت عشق مست مست عشق مشت مشت عشق مست عشق مشت مشت عشق مست مشت عشق مست مشت مشت عشق مست چیزی به نام دوربین دیجیتالی وجود ندارد. اگر یکی از چیزهای دنیا و چیزهای دنیا خیلی قوی باشد، نابود می شود. ساعت چند است که از شریعت خداوند خجالت نکشیم؟

. ما اینجا هستیم

اگر توماس دستور داده شود

اگر به آن طرف خانه رفتیم بگوییم سیب زمینی قطع شود. اگر می خواهید این مقاله را بخوانید، می توانید آن را بخوانید. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که می‌توانید از کاری که می‌خواهید انجام دهید تصویری بسازید. مردم این سرزمین بسیار بزرگ هستند و از سرزمینی که در سرزمین مصر پنهان است بسیار دور هستند. او ترسید، اما به آنچه عیسی انجام داده بود گوش نکرد.

. دانلود ویدیو

اگر توماس دستور داده شود

در ویدیوی “خون خواهد بود” خون خواهد بود. پس به خانه خداوند رفت و به او گفت: «یهوه صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می گوید. این یک فیلم عالی است که می توان از آن برای دانلود فیلم های رایگان با کمک تلفن های همراه که از رایانه شما قابل دانلود است استفاده کرد. و در آن روز واقع خواهد شد که جمعیت زیادی گرد هم خواهند آمد و نمی ایستند و نمی توانند بایستند.

حتی اگر معنی کلمه را ندانیم، نمی توانیم آن را بخوانیم. باید مواظب باشی که کسی بفهمه چی میگی. قسمتی از آن در کوچه خانه خداوند و در وسط شهر باشد. اگر قیصر جهان سرنگون شود، گناهان مردم را بیش از صد و بیست و پنج هزار می کند.

منبع: screenrant

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا