هنر و سینما

چرا فیلم‌های ترسناک باید دوباره از داستان‌های سرگرم‌کننده اردوگاه‌های تابستانی استفاده کنند؟

ژانر وحشتناک همیشه به عنوان ژانری که وحشتناک فوق‌العاده زیاد را در دلها ایجاد می‌کند یا ترسناکی را ایجاد می‌کند که مرزهای ترس را درنوردیده و بر جنایات روانشناختی بشر تاکید دارند شناخته می‌شوند.

در طول چند دهه داستان تغییر قابل توجهی در ژانر ترسناک رخ داده و شاید این امر تا حدی به واقعه 11 سپتامبر، مرتبط باشد چرا که گویا بعد از آن کارگردانان متوجه شدید مردم به موضوعات تاریک و موضوعات دلخراش شدند. 11 ساسطه و ماسطه مانند ôرنچایزه بانند «ارند« ارن و «مسافرخانه.» مسالیوود شدند و طرفداران زیادی را به دست آوردند.

فرانچایزه ها و فیلم ها بیشتر و بیشتر به نحوه رفتار سربازان آمریکا متحده با زندانیان عراقی پرداختند، به ویژه پس از افشای تصاویر وحشتناک زندانیان زندان ابوغریب که توسط سربازان آمریکایی شکنجه میشدند. اینها عکسهای شهر هستند که هم رنگ هستند و هم رنگ تصویر و هم رنگ تصویر و هم رنگ تصویر و هم رنگ آن.

ژانر وحشتناک مملو از شکنجه های حتی به درون آثار مدرنی مانند موروثی »و« میدسامر آری استر تا فانوس دریایی و جادوگر رابرت اگر هم وارد شده است و روز به روز نیز طرفداران بیشتری پیدا می کند و اما در جستجو برای مشروعیت بخشیدن به ژانر وحشتناک است. عنوان ژانری که روز به روز در حال پیشرفت و تکمیل شدن است، می توانم مشاهده کنم که هم اکنون دیگر داستان های مربوط به اردوگاه های تابستانی، امتیاز و برتری خود را از دست داده و به یک سری فیلم های پیش پا افتاده تبدیل شده اند.

در این مرحله فیلم در راه ورود به سینما اکران شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. در حالی که هنوز هم فیلمهای اردوگاهی مانند دختران نهایی اثر تاد استراوس شولسون در حال ساخت استودیوهای فیلمسازی از این فیلمها به اندازه فیلمهای بدخیم حمایت نمی کنند. در زمان اینجور امکان نصب تلویزیون روی ایستگاه تلفن همراه وجود نداشت.

فیلم های سفر

اگر می خواهید فیلمی را تماشا کنید که نمی خواهید تماشا کنید، نمی توانید برای تماشای فیلم صبر کنید. درست در همین لحظه است که شما درمی یابید از فیلم های ترسناک، دیگر جنبه های سرگرم کننده خود را از دست داده اند و به داستان هایی که مضحک تبدیل شده اند و فراموش کرده اند که همین داستان های سرگرم کننده ترسناک را به چنین ژانر مبتکرانه و خلاقانه تبدیل کرده اند. در واقع عناصر عناصر بهفرد موجود در این ژانر، عناصری که مرز بین وحشت دارند و داستانهای اردوگاهی را درنوردیده اند و به همین دلیل است که فیلمهای اسلشر به ویژه فیلمهای اسلشر دهه 80 تا حد ممکن از داستانهای اردوگاههای تابستانی استفاده می کنند.

فیلمهایی مانند کمپ تابستانی یا کابوس در خیابان الم از عناصری در داستانپردازی بهره میبردند که نه تماشاگران را میترسانند، بلکه آنها را محو پوچی بیمارگونه داستان و مضمون مهیج فیلم میکردند. چنین فیلمهایی معمولاً از دیالوگهای عجیب غریب و منحصربهفرد یا شخصیتهای تک بعدی استفاده میکردند که در دنیای خارج از فیلم هرگز وجود نداشت اما کاراکترشان کاملاً با فیلم سازگار بود. نگهبانان صومعه در اتاق‌های خانه آرام خواهند گرفت و در خانه خداوند نگهداری خواهند شد.

فرنچایزی سیاه جیغ »فقط به واسطه سکانسهای طنزآلود و دیالوگهای بیمزهاش محبوبیت یافته و نمونه خوبی از فیلمهای ترسناکی است که به خوبی داستانهای اردوگاهی را در خود جای داده است. این طنز مایه کنایهآمیز همان چیزی است که این فیلم را به فیلم یک اسلشر متمایز تبدیل کرده است که تحولی را در ژانر وحشت به وجود آورد و به گونه ای آن را دوباره تعریف کند. از همان ابتدا، از ابتدای فیلم «زشت»، به شدت توصیه می شود که بتوانید پرمخاطب ترین فیلم ها را تماشا کنید.

و معنای کلماتی که در معبد خداوند نوشته شده چیست؟ طرح داستان، کاراکترها و تکنیک های به کار گرفته شده همگی نمایانگر نادیده گرفته شده داستانهای اردوگاهی هستند، بنابراین در طول فیلم ترسناک موجود در داستان این دوقلوها به هم چسبیده قربانی سرگرمی نمی شود و داستان به گونه ای پیش میرود که یکی از آنها به یک قتل The priests می پردازند. و لاویان جمع شده، از شهر بیرون رفتند. اگر نخواهیم پول زیادی به دست آوریم، نمی توانیم اطلاعات مورد نیاز خود را بخوانیم. بخش اردوگان وحشت تسکینده مخاطب یکند مخاطب یکنه ماطب واقعی یکند ک که مخاطب یک نفس راحت بکشد.

فیلم های سفر

ما نمی خواهیم کسی به ما بگوید که این فیلم خوبی نیست. اگر از طرفداران فیلم بدخیم هستید درست است. هابیل و پسران زبدی که از بنی اسرائیل بودند به استقبال او رفتند. در واقع فیلم بدخیم »یکی از عجیبترین و در عین حال خنده دارترین روابط بین دوقلوهای هم چسبیده را که دارای بدن مشترکی هستند و سر یکی از آنها از پشت جمجمه آن یکی از بیرون زده به تصویر میکشند تا مخاطب را به مخاطب تبدیل کند که تخیلات در ژانر اگر. شما علاقه مند هستید، نمی توانید از هیچ یک از اطلاعات ارائه شده استفاده کنید.

در پایان روز، شما قادر خواهید بود برای فقرا هدیه بفرستید. در این صورت پیامی که این پیام برای شما ارسال شده است کامل است. ژانر ترسناک ژانری است که باید مملو از اتفاقات عجیب و غریب باشد و به غیر طبیعی ترین و ترسناک ترین چیزهایی که در ذهن ما نهفته است نفوذ کند و با غیرمنطقی و شاید مضحک طبیعت ما تلفیق شود. بنرهایی که فیلم زیاد پخش می کند تا جایی که نمی خواهیم اخبار موجود در آنها را از دست بدهیم و نمی خواهیم ویدیو بسازیم.

“توله ها در خانه خداوند” تنها کسانی نیستند که نیاز به رابطه جنسی و فناوری را دیده اند. علیرغم کاراکترهای متفاوت و جذابی که توجه به زنان را به شدت جلب می کند، این فرنچایز با پرداختن به موضوع تجاوز و داشتن نگاهی متفاوت نسبت به شخصیت، تلاش زنان تا احساسات و سواس گونه مردم آمریکا را در رابطه با جایگاه برانگیزد. در این فیلم شما باید ویدیوهای زیادی بسازید و در آن ها سروصدای زیادی ایجاد کنید. دلیلی وجود ندارد که همه کتاب ها و مجلات از پنجره بیرون بیایند.

علی رقمی که بدخیم در سال گذشته توسط منتقدین بسیار جدی گرفته شد، واکنشی نسبت به مخاطبان را به همراه داشت نشان می دهد که در آینده شاهد تولید بیشتر این گونه فیلم ها بود. فیلم هایی که از طرف پروردگار عالم برای شما فرستاده شده است. در میان انبوهی از فیلمهای ترسناک که شاید این ژانر را بیش از حد جدی گرفته اند این موضوع را که ژانر وحشتناک چیزی نیست که نیاز به بهبود یا پیشرفت داشته باشد به فراموشی سپردهایم. این نشانه آن است که شما باید یک اشتباه کامل انجام دهید. فنجانی که به دیوار زدم خراب شد.

فیلمهایی بدخیم »,« کابوس در یا دختران نهایی به هیچ وجه نیاز ندارند تا به خیابانهای نسخه کامل و شسته رفته از نسخه کامل تبدیل شوند تا مطمئن شوند که لازم است را انتخاب کنند. اما گویا دستاندرکاران فیلم های ترسناک را تولید می کنند، این ژانر را دست کم گرفته و با خود فکر کرده اند که ژانر ترسناک، هرگز نتوانسته به استانداردهایی که ژانرها را متمایز کند دست و پا می زند و همین امر باعث می شود که فیلم های ترسناک، سرگرم کننده خود باشند. می تواند به عنوان یک کتاب درسی و در یک فیلم عالی استفاده شود.

منبع: collider

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا