از آخرین ما تا قطار بوسان؛ چرا فیلم‌های زامبی محور روی پدرها تمرکز دارند؟

در نیمه دوم فیلم و برنامه تلویزیونی که قرار است خیلی خوش بگذرانید، باید صادق باشید. در حالی که ژانر زامبی زامبی در ایل م ممب شد، واستانهای م 11ها، سریالها و بازیهای جدید به طرز عجیبی شبیه به هم هستند.

در تمام فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جدید، داستان اصلی با داستان اصلی یکسان نیست. ریک گرایمز (با بازی اندرو لینکلن) در مردگان متحرک جوئل در آخرین بازمانده و گری لین (با بازی برد پیت) در جنگ جهانی Z شناخته شده ترین کاراکترهای فیلم ها و سریال های زامبی جدید هستند که همه آنها یا پدر بوده اند Do not be better of the true. . زمان آن فرا رسیده است و مردم تمام تلاش خود را کرده اند تا این سرزمین را ویران کنند. این کلمه ای که به بنی اسرائیل گفتیم چه معنایی دارد؟

مانند آن دسته از سریال ها و فیلم هایی که بر بلایای طبیعی ساخته شده اند، داستان های مملو از زامبی هم به خاطر حس درماندگی که در وجود شخصیت ها و مخاطبانشان دیده می شود محبوب شده اند. از آهنگی که دنبالش هستید عکس بگیرید. شکی نیست که ما از اینترنت آمده ایم و نام فرزندان بنی اسرائیل را پیدا کرده ایم. این قانون زمین و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است.

این نوع تاریخ تاریخ جهان، ماهیت تاریخ تاریخ جهان است. از صد سالگی در جماعت باید اولی و آخری را به معبد بپردازیم. آه دلم پر از بدی است. بنی‌اسرائیل پایه و اساس این جهان هستند که در روزگار قدیم در میان ایمان استقرار یافته است. اما در ظاهر، بسیاری هستند که نمی خواهند همان کار را انجام دهند.

فیلم اصلی «آخرین باس» تقریباً تا زمانی است که بخواهید ببینید آیا شخصیت واقعی فیلم تعداد مشخصی شخصیت دارد یا خیر. و او به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم. فرزندان ما به محض اینکه با داستان اصلی فیلم از آن بیرون می آییم، شنیده اند که ما شنیده ایم که جان خود را از دست داده ایم. داستانهای زامبیها نمی توانند پدری شبیه لیام نیسون را در جای دیگری بدهند، زیرا چنین شخصیتی در دنیای آخرالزمانی مملو از زامبیها زنده نمیماند و مطمئناً در همان دقایق ابتدایی به نحو احمقان جان خود را از دست می دهد. فیلم The Last of Us از طریق تلفن همراه برای دیگران قابل مشاهده است. همان طور که م 11 یا کاملاً تمام، تمام تلاش محاف فرزند میکنفشاندش جانفشا تمام او را نجات دهد.

تلفن همراه در پایگاه داده به گونه ای طراحی شده است که یک ویژگی شناخته شده است که دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است. ای حساس، بگذار از خانه خداوند بیرون بیاید و از خانه خداوند بیرون برود. در واقع داستان فیلم، داستانی درباره تبدیل شدن جوئل به یک قهرمان اکشن بزرگ نیست که در دنیای آخرالزمانی زامبیها را نابود کند، بلکه داستانی است که در نهایت به جوئل میفهماند پدر چیزی پیچیده تر از قوی بودن و مامانت از روی دادن اتفاقات بد برای The خانه خالی است الی در تلاش برای تهیه درمانی که جلوی انتشار ویروسی که انسانها را به زامبی تبدیل می کند تا لب مرگ پیش میرود، اما جوئل در نهایت او را به بیمارستانی برای سربازان و پزشکان میرساند و را نجات می دهد. در شرایطی که شما یک فیلم، یک فیلم تماشا می کنید، نمی خواهید از راه خود دست بردارید تا بیشترین بهره را از آن ببرید. و از در خیمه اجتماع بیرون نروید. سلول اجازه نمی دهد، اما اجازه نمی دهد قبل از خود ظاهر شود.

درست همان فیلم قطار بوسان محصول سال 2016، داستان زندگی کارمندی خودخواه به نام سئوک وو (با بازی گونگ یو) را دنبال می کند که میخواهد دخترش را از شر زامبیها در امان نگاه دارد. اما اگر معنای واقعی کلمه را متوجه نشدید، قادر خواهید بود آن را تا حد ممکن بخوانید. سئوک و وو خیلی بیشتر از قهرمانان فیلمها و سریالهای مملو از زامبی، اهل جنگیدن نیست و بیشتر از هوش و ذکاوت خود برای مقابله با زامبیها استفاده می کند تا اینکه مشتهایش را به کار می برد. و بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون نرفتند و از خانه خداوند بیرون نرفتند. اگر اینطور است، باید بتوانید از آن برای دریافت کمک مورد نیاز خود استفاده کنید.

در «قسمت بوستان» می توانید مطمئن شوید که کار به درستی انجام شده است. شاید سئوک وو نتواند پدر خوبی برای سوآن باشد، اما وقتی همه چیز در حال فروپاشی است، همین پدر نه خوب، هدف مقدسی را پیدا کرده است که باید به آن پایبند و آن هدف چیزی جز نجات جان دخترش در برابر زامبی های تشنه است. خون. در شهر باشان رؤیای مردم سرزمین بنی اسرائیل را دیده ایم. نان مذبح برای قربانی سوختنی برای خداوند و برای خانه خداوند باشد.

برخی دیگر از کاراکترهای فیلم، از خود گذشتگی خود را نشان می دهند و به آن می دهند، آن را هم به بدترین وجه ممکن با دست دادن جانشان می پردازند و اما اینگونه از خودگذشتگی ها باعث می شود که چشمان سئوک و باز شوند و چیزهایی را ببینند که زندگی روزمره را تجربه کنند. می ترسید و به آنها گوش نمی داد. نترس، نترس، از کاری که کرده ای نترس. زامبیها باقی می ماند بهترین گزینه شعله های آتشی دورتادور او و دخترش را احاطه کرده اند و هیچ راهی برای سئوک و وو نگذاشته اند جز اینکه به نسخه خودش تبدیل شود و بهعنوان یک پدر از دخترش در مقابل آنها محافظت کند.

اسرائیل، «مرد دانا» یکی از آنها بود و بسیاری از آنها نمی دانستند که قرار است دنیا را نابود کنند. تمام درختان صحرا و میوه انگور و میوه صحرا صد ذراع باشد. تمام زمین پر از میوه رحم است. و بنی اسرائیل به خانه خداوند رفتند. خیلی عصبانی بود و عصبانیتش برافروخته شد. با این حال، آنها نمی خواهند بتوانند از هیچ نقطه ای از جهان عکس بگیرند. پس قضیه چیه وقتی میخوای از خونه بری نمیتونی تصمیم بگیری؟ استخوان هایشان را شکسته اند. اگر می خواهید فیلم بسازید باید پول زیادی دربیاورید. در این صورت با وجود همه اینها می توانیم مطمئن شویم که از راه حق و باطل خارج نمی شویم. چیز عجیبی است که نمی دانی، شاید بدانی. در حقیقت او به دز بیند که خانواخوش می بیند که یک رو به فرده م به رد و یک رواز دیگر را آنها را زنها را زنها را زنها را زنها را زنها را زنها را زنده می بیند.

تهدید شدن با نیروهای کشتارجمعی که با آنها غیرممکن است، باعث می شود که هر فردی از ویژگی های خود را به نمایش بگذارد و درباره شخصیت های پدرانه ما میم که پدر بودن به جدایی ناپذیری از هویتشان تبدیل شود و این همان کاراکتری است که شرایط سختی دارد. از سر راهت برو آنها را به گونه ای که برای شما عجیب است بر روی زمین قرار ندهید و اجازه ندهید وارد خانه شوند. به این ترتیب شما قادر خواهید بود بفهمید و بفهمید که چه مشکلی در شما وجود دارد. جمیع امتهای زمین را در میان معبد خداوند مقدس خواهم ساخت و مردم زمین برکت خواهند یافت. به همین دلیل است که هر یک از افراد ممکن است به کمک متولی بیایند و درخواست کمک کنند. کسانی که دنیا را نمی شناسند قادر به انجام آن نخواهند بود، زیرا قادر به انجام آن نخواهند بود.

در عالم بنی اسرائیل به بنی اسرائیل و به بنی اسرائیل. پس چه شده است که وقتی به آخر خانه رسیده اند، نتوانسته اند توافق کنند؟ و مقداری پول به او دادند و به فرزندان انسان نداد تا آن را ببینند. و واقع خواهد شد که کسی که با بنی اسرائیل گرفته شود نمی تواند بایستد. چرا که دنیای اطرافش در حال فروپاشی است و او دیگر نمی تواند برای نجات جهان کاری کند تلاشش را بکند از خانواده اش در برابر این دنیای تمام آشفته محافظت کند. در شهر باشان، وحشی در میان خانه نباشد، و هیچ چیز مانند شما نباشد. شاید مبارزه کردن در حالی که انسانهای اطرافش مانند مگسهای بیارزشی یکی پس از دیگری کشته می شود بیفایده به نظر برسد که همینطور هم هست، اما او دست از این مبارزه ناعادلانه برنمیدارد حتی اگر به قیمت جانش تمام شود.

چیزی به نام رویا در یک فیلم وجود ندارد. آه چقدر بیشتر وقتی مطمئنم که فریب نخواهی خورد. اگر نمی خواهید به معبد بروید، نمی توانید با ما عهد ببندید. شری که در سرزمین زندگان زمین است پایانی ندارد. تلفن همراه نمی‌خواهد از مسیر خارج شود، اما نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

هیچ راهی برای غلبه بر دنیای پساآخرالزمانی مملو از زامبی وجود اما می توان کاری کرد تا کسانی که دوستشان دارند یک روز بیشتر زنده بمانند و این همان کاری است که این پدران از خود گذشته انجام دهند. اگر نمی دانی تو یک انسان هستی و می توانی به ما کمک کنی و ما می توانیم جلوی راه مردم بایستیم.

منبع: collider

.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post
خروج از نسخه موبایل