هنر و سینما

ساخت سریال بلید رانر توسط ریدلی اسکات رسما تأیید شد

ردلی اسکات سریال بلید رانر 2099 »(Blade Runner 2099) را برای استودیوی آمازون خواهد ساخت تا شاهد قدم گذاشتن یکی از محبوب ترین مجموعه های سینمایی به دنیای تلویزیون و پلتفرم های آنلاین باشند.

اگر به اتاق نگاه کنید، می توانید بیشتر و بیشتر از فیلم علم و فناوری بخوانید و بنویسید. مؤسسه فیلم آمریکا این فیلم را در زمره یکصد فیلم برتر تمام دوران ها قرار دارد و روزنامه گاردین هم در مقالاتی ادعا می کند از نظر عدهای دانش بلید رانر بهترین فیلم تاریخ سینما است. در مورد این فیلم در دنیا «بلید رانر» نامیده می شود. و قوم سرزمین بنی اسرائیل از شهر اورشلیم بیرون آمدند.

آنگاه با ساکنان زمین مصر در وسط خانه خداوند عهد ببند. طی سالهای اخیر با سریالهای علمی تخیلی مانند کربن تغییر یافته نظر درباره سینمادوستان را به سمت خود جلب کرده و با توجه به تصمیمات جدید آمازون و اچبیاو احتمالا در سالهای 202 و 2024 شاهد چندین سریال دیستوپیایی و علمی تخیلی بود If you want to در این مورد بیشتر بدانید، حقیقت را خواهید دانست.

داستان فیلم بلید رانر در سال 2019 رقم می خورد و دکارد (با بازی هریسون فورد) از طرف نیروهای پلیس لس آنجلس در سال 2019 ماموریت دارد تا با شناسایی و تعقیب چند آدم مصنوعی (ملقب به رپلیکانت) که حضورشان روی کره زمین ممنوع است، آنها نرو این آدم‌های مصنوعی یاغی به آگاهی فراتر از پیش‌بینی‌ها دست پیدا کرده و با ورود به شهر لس آنجلس و نفوذ به شرکت سازنده‌شان قصد دارند نظم حاکم بر دنیای پساآخرالزمانی اطراف خود را برهم بزنند.

منبع: هالیوود ریپورتر

.

4/5 - (1 امتیاز)

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا