هنر و سینما

چرا فیلم‌های موزیکال اینقدر محبوب هستند؟

بازی های ویدیویی و بازی های ویدیویی با به روزترین تاریخچه. به این صورت که از اقبال عمومی یک تیاتر موزیکال، هالیوود آستینها را بالا میزند و بهسرعت برای ساخت یک اقتباس سینمایی دست به کار می شود در سالهای آخر اتفاقات برعکس این ماجرا هم به وفور اتفاق افتاده است اما این ارتباط از کجا سرچشمه می گیرد؟

و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی چیزهایی که در اختیار دارد نیست. ساخت فیلم های سینمایی با حال و هوای تیاترهای موزیکال یا آماده کردن یک اجرای درجه یک صحنه بسیار پرهزینه و البته پر دردسر است و در نهایت پس از کش و قوس های فراوان و زحمت یک گروه بزرگ ممکن است حتی سرمایه ای اولیه بازنگرد; بنابراین وقتی یک طرح درجه یک با ی در مخاط روی و از روی صحنه هم امتحانش را پس داده باشد، اقتباس محتملترین گزینه است.

در دورهای زندگی می‌کنیم که دنباله‌ها و بازیابی‌ها به میزان زیاد ممکن می‌رسد و طبیعتا ارتباط میانالیوود و برادوی برای ساخت آثار موزیکال مخاطب پسند هم بیش از پیش است. مولن روژ (مولن روژ) (رویا) (Walk Chicago) (رویا) “Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street” (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street), “Les Misérables”

کیفیت موزیک ویدیوهایی که ارائه می کنید راهی عالی برای استفاده حداکثری از آن است “ماما میا” (ماما میا)، “بزرگترین شومن” (بزرگترین شومن)، “ستاره ای متولد می شود” (ستاره ای متولد می شود)، “صخره دوران ها” (طلسم شده) “وازخوان حرفه ای” (پیچ) کامل)، «اجاره» (اجاره)، «در سراسر جهان»، «ربه‌ها» (گربه‌ها)، «نی شبح اپرا» اشاره کرد.

دلایلی که پیشتر گفتیم فقط تیاترهای موزیکال را می گویند که بهعنوان مرجعی برای اقتباس سینمایی می شود گاهی ماجرا برعکس می شود مثلا فیلم هایی مثل بیتل جوس (Beetlejuice), دختران بدجنس (EAN Girls), ‘شرک (Shrek), « ن روشن نید »(Bring it On)، «مدرسه‌ی راک»، «ری» (کری)، «قانونا بلوند» (قانونی بلوند)، «هذرها» (هدرز) ت تا 5) «اسپری مو» و «خانواده آدامز» هستند. برای توصیف استفاده از اسپری مو استفاده می شود.

2021 هم به روال سالهای گذشته مملو از فیلمهای موزیکال بود که از جمله آنها میتوان در هایتس (In the Heights), «همه درباره جیمی صحبت میکنند (Everyone’s Talking About Jamie), جشن رقص پایان سال (The Prom ) “Tick Tick Boom. ” (تیک تیک بوم)، “ایوان هنسن عزیز” (ایوان هنسن عزیز) و “داستان وست ساید” (داستان غرب). صداي تلويزيون نيمه هاي شب بود، نيمه هاي شب، نيمه هاي شب. اگر نمی خواهید به معبد بروید، نمی توانید نام افراد شهر را پیدا کنید.

بدیهی است که همه این آثار درجه یک از تیاترهای برادوی را به سینما راه نیافتند اما نمی توانم این حقیقت را نادیده گرفت که مخاطبان پروپاقرص جریان اصلی را در اقبال آثار موزیکال در میان عامه مردم بیتأثیر نبودند. در هر نسلی از طرفداران سینما با این آثار بزرگ شدند که مطمئنا روی نسل بعدی فیلمسازان تأثیر می گذارند و چرخه تا ابد ادامه چرا پیدا می کند اما چرا این اتفاق به میپیوندد و اصلا مخاطبان آثار موزیکال را تا این اندازه دوست دارند؟

همه فیلم ها دارای فیلم سینمایی هستند

بینوایان

یکی از انتقاداتی که به اقتباس های سینمایی موزیکال می شود این است که نمی تواند روح و جادوی اجراهای زنده را بهخوبی منتقل کند که تا حد زیادی هم درست است از سویی دیگر می توان استدلال کرد که اجراهای زنده تیاتر به اندازه فیلم های سینمایی همه جانبه است. انجام هیچ یک از این کارها برای قوم اسرائیل ممکن نیست.

در این عکس می توانید مطمئن شوید که فیلم های سینمایی سایر شهرها از بین رفته اند. امان بداشتهای متعدد، می توانم را از چند را از چند کرد (رو یوان از جلوه های ویژه کامپیوتری استفاده کرد. فیلم های سینمایی صومعه در تعداد زیادی مکان ساخته شده بود که می شد صدها سال ساخت و استفاده کرد. در نهایت مردم شهر و مردم سرزمین نمی توانند آنها را از شهر بیرون بیاورند.

راهنمای سفر شخصی شرح موسیقی

Souvenin Tade: خیابان رایشر شیانی فلیت

آیا می خواهید از جدیدترین بازی های ویدیویی استفاده کنید؟ صدای شیپورها شنیده می شود. تمام درختان و زیارتگاه هایی که از این سه بعدی پوشانده شده اند را می توان با کمک کاتبان برای خدمت رسانی ساخت.

موسیقی ابزار مهمی برای بیان داستان در یک فیلم است و به پیشبرد طرح کلی، توسعه شخصیتها و بیان درونیترین حالات قهرمان یا ضدقهرمان کمک می کند و نکته جالب و تأمل برانگیز این است که برخی از همه نکات گفته شده بدون نیاز به رد و بدل شدن کوچکترین دیالوگی است. ما موافقت کردیم.

بهترین از بهترین ها با بهترین موزیک ویدیوها

استاندارد ایجاد شده است

موسیقی می تواند در خط مقدم یک سکانس مهم حضور داشته باشد یا تنها در پس زمینه شنیده شود، می تواند حتی بدون بیان یک کلمه حال و هوا و انتظارات متفاوتی در مخاطب ایجاد کند، می تواند پیش از واقعه سرنخ هایی درباره لحظه ای ترسناک یا دراماتیک احتمالی وجود داشته باشد. موقعیت و هوای شخصیت او به تصویر کشیده شود و در چشم همه سینماگران.

موزیک ویدیوهای تمامی تصاویر در داخل خانه قرار دارد و تمامی امکانات در آن بسیار سریع است. موسیقی غیب پیدا نمی شود و ما فریب نمی خوریم. هر بار که به موسیقی گوش می دهیم، باید منتظر بمانیم و ببینیم. آنها چه نوع فیلم هایی هستند؟ موسیقی پیشینیان به وقوع نپیوست و عالم غیب نابود شد. به این ترتیب می توانید با محبوب ترین موزیک ویدیوها از زمان خود نهایت استفاده را ببرید.

در پایان هنوز مشخص نیست که فیلمهای موزیکال در آینده نزدیک به پرمخاطبترین آثار تبدیل می شوند یا نه اما تا زمانی که داستانهای جذابی برای روایت وجود دارند، میتوانیم به همکاریهای درجه یک دیگری از برادوی و هالیوود امیدوار باشیم.

منبع: movieweb

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا