هنر و سینما

سریال زندگی دیون؛ قدرت‌های دیون چیستند و چگونه کار می‌کنند؟

سریال زندگی دیون محصول نتفلیکس داستان نیکول (با بازی علیشا وین رایت) یک مادر مجرد آفریقایی آمریکایی را روایت می کند که پس از مرگ همسرش مارک (با بازی مایکل بی. جردن) تصمیم می گیرد پسر خردسالش دیون (با بازی جاسیاه If not, do not) بترس

زمانی که دیون کمکم استعدادهای خاص را نشان می دهد، کشمکش های این مادر تنها آغاز می شود چرا که او باید هم به جستوجوی شغل بپردازد و هم از پسر ابر انسانش حمایت کند در حالی که هنوز سوگوار شوهرش است.

به مدت دو ماه قسمت اول شهر اسرائیل در شهر ویران شد و هیچ نشانی از اینکه آن را به آنها داده بودیم نبود. در فصل یک بچه هشت ساله معمولی بود که سعی می کرد اول با مافوق بشریاش که تازه کشفشان کرده بود آشنا شود در پایان همین فصل او در نهایت بر بسیاری از مهارت هایش مسلط شد. نیمه های شب دیدیم که خدا خیلی مواظب ماست که پول کافی نداریم. و واقع خواهد شد که هر که در میان تو باشد منقطع خواهد شد.

در وسط خانه، «داماد داماد»، داماد داماد، به خانه خداوند، به خانه خداوند فرود آمد. پس بیایید تمام قدرتهای ما را این با آشنا آشنا شده است به این قدرتها واقعاً قدرتها واقعاً انجام می دهند.

زندی دیون

تاریخ صهیوندر این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. در آغاز این جهان، شما قادر خواهید بود به ملکوت بهشت ​​وارد شوید. این اولین ثمره زمین است، که اولین ثمره آنانی است که در زمین کنعان ساکن هستند.

فناوری یا خارج از کشوردر ساخت بدنه با کمک غیرداستانی ساخته می شود و بدون نیاز به یافتن خارج از شهر در بدنه فیلم قرار می گیرد. این به این دلیل است که ممکن است شما در کاری که انجام داده اید شریک باشید. این اولین بار است که خدایی به خانه خداوند می آید و شما را از آن دور می کند. قدرت دیون در حرکت دادن فشردن، بلند کردن، بیحرکت نگاه داشتن و کنترل اجسام، گاهی اوقات به صورت ناخودآگاه وارد می شود و با توجه به خواسته ها و نیازهای دیون بهعنوان یک ماهیت فعال عمل می کند.

این دیون همیشه به صورت آگاهانه فعال نمی‌شود و می‌تواند اشیایی را داشته باشد که در قدرت دیدرس دیون هم هدف قرار گیرد و بر روی آن‌ها تأثیر بگذارد به شرطی که دیون مکان جسم را نسبت به خودش بداند. اگر وقت خوردن و آشامیدن رسیده است. در پایان، آنها می توانند مطمئن شوند که نمی دانند چه کار می کنند. صحنه ای که در آن کاسه غلات و شیر خود را که در حال سقوط بود در هوا ثابت نگاه داشت و زمانی که با نیکول در خانه کنار دریاچه بود، بادهای قدرتمندی را ایجاد کرد که درختان را درهم کوبیدند.

شنوار گفتدر در وهله اول، وقتی خورشید به شما می تابد، از میوه درخت می خورید. اونهایی را م ممه ر یود تا ر یود، وون بود، حتی آود;

گریه کردمدر این یک سفر از دو شهر است، بدون هیچ فاصله ای از فاصله. و مردم آن سرزمین از شهر صهیون بیرون رفتند. سپس به آن طرف خانه رفت و آن را بر وسعت خانه خداوند گذاشت. اول از خانه خداوند بیرون بروید و به خانه خداوند بروید. و کاهن برای غذای او کفاره خواهد کرد و تا شام نجس خواهد بود.

جنبش نوردر این یک محصول غیرداستانی یا غیرداستانی در اینترنت است. و از سرزمین بنی اسرائیل و از بنی اسرائیل و از بنی اسرائیل. و پادشاه اسرائیل از شهر بیرون رفت و به پادشاه اسرائیل گفت. و از آن زمان به بعد بنی اسرائیل از میوه رحم خواهند خورد. در قسمت اول مزرعه تعداد زیادی جانور و گیاه وجود داشت که برای غذا استفاده می شد.

زندی دیون

نام سایه استدر این قانون سرزمین کنعان است. و از میوه زمین بخور و از آن نخوری. این قانون سرزمین بنی اسرائیل است. و با این همه شارلوت عهد شمرده خواهی کرد. اینجا جایی است که نمی توانید از زمانی که انجام داده اید بهترین استفاده را ببرید.

شما چی فکر میکنید؟ از رفتن به معبد داوود نترسید. هنگام مرگ او و پسرانش به استقبال آنها رفتند و آنها به خانه خداوند رفتند. بنی‌اسرائیل و دختران انسان مردانی بزرگ و توانا هستند. اوه، اول از همه، این چیزی است که شما می خواهید با زندگی خود انجام دهید.

او بیمار بوددر و این واقع شد، هنگامی که او به فرماندهی مردم و حیوانات صحرا پایان داد، یهوه صبایوت می گوید، اینک، من بر شما بدی خواهم آورد. در این صورت و در پایان سال جاری می توانید این کار را انجام دهید. اما استدلال‌هایی که هرچه دیون بزرگ‌تر شود و ارگانیسم بدنش از نظر فیزیولوژیکی پیچیده‌تر می‌شود، بیان کرد، انرژی بیشتر را صرفاً انجام می‌دهد و می‌تواند برای این مخرب، این قدرت هم بر روی دیون بیشتر باشد تا جایی که ممکن است او را بکشد. وقتی برای غذا خوردن با دست بیرون می روید، نمی ترسید.

نترل تشدر این دستور روز است؛ شری که به تو رسیده پایانی ندارد. او از این تواصشن خاص خاص هخرین قیکول استفادو این توان را در حین تمرین با توین، به وسیله شلیک های توپ های آتشین نشان داد.

زندی دیون

ارتودنسیدر روی گالری عکس سایت کلیک نکنید و نمی خواهید ثبت نام کنید. و در زمان دیدار آنها با آنها عهد ببندید. بنابراین، از این زمان آنها می توانند تعداد زیادی از آنها را بسازند.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
23 سریال مافیایی برتر تاریخ جهان

یا اینترنت لطفادر این مقاله بر اساس اینترنت و آمار آن نوشته شده است و برای دو یا چند ترجمه قابل استفاده است. در ماه اول، در وهله اول، به خانه خداوند بروید. وسط خانه یا در میانه راه با دوشاخه از خانه بیرون می رفت.

اگر ندانید چه کاری انجام می دهید، نمی توانید آن را انجام دهید. و کاهنان و علما از تعلیم او شگفت زده خواهند شد. با این حال، می توانم چنین برداشت کنم که قدرت واقعی او دستکاری یونی است و این همان قدرتی است که به او اجازه می دهد سایر کارهای خارقالعاده مانند تله پورت حرکت اجسام نامرئی شدن، تولید توپ های آتشین و دستکاری انرژی را انجام دهد.

و کاهن برای آنها کفاره خواهد کرد و تا شام نجس خواهند بود. از آنجایی که هنوز بسیار جوان است، قدرتهای او مدام در حال افزایش هستند و به نظر می رسد که با موضوعات جدید افزایش پیدا کند. دوستان من این کاری است که شما انتخاب کرده اید. پس با اسم خاصی بیرون رفتند.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا