هنر و سینما

تریلر جدید دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون را از دست ندهید

فیلم «دکتر استرنج در چند جهان جنون است» «دکتر استرنج در چند جهان جنون است».

دکتر استرنج در مولتیورس جنون یکی از مورد انتظارترین فیلمهای سال جاری بهشمار میرود و استودیو والت دیزنی انتظار دارد این فیلم ابرقهرمانی به میزان یک میلیارد دلار دست پیدا کند. «دکتر استرنج در سال 2016 با بودجه ای در حدود میلیون دلار 200 677 میلیون دلار فروخت و مورد تحسین فیلم سینمادوستان و موانع قرار گرفت و حتی نامزد دریافت جایزه اسکار برای بهترین جلوه های تصویری شد.

حالا در جریان مسابقه سوپر بول رقابت سالانه فوتبال آمریکایی قهرمانی ایالات متحده آمریکا، دومین فیلم دکتر استرنج در مولتیو جنون منتشر شد که نبرد جادوگر اعظم با اسکارلت ویچ را نشان می دهد. این فیلم به گونه ای طراحی شده است که در برابر طیف گسترده ای از چهره ها و ویژگی ها مقاومت کند. قطار با کمک مطب دکتر توانست کلمات کتاب مقدس و کلمات را بخواند و بنویسد. در حضور دکتر استرنج تعدادی انسان هستند که می خواهند بدانند حق شما چیست. این عدالت خداوند است تا ما را برکت دهد و ما را برکت دهد. همچنین در انتهای تریلر ت ترنج متغ و یفندر استرنج مث ویفندر و احتمالا زاریکم تا طرفداران این شخصیت ها حسابی هیجابی هیجان زده می شوند.

ترکیب فیلم قبلی کوین فایگی تهیه کنندگی دکتر استرنج در مولتیورس جنون را برعهده دارد و وظیفه کارگردانی بیستوهشتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول نیز به سم ریمی سپرده شده است. از میان بازیگران مطرح این فیلم میتوان به کامبربچ در نقش دکتر استیون استرنج الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیموف (اسکارلت ویچ)، خوچیتل گومز در نقش آمریکا چاوز، ریچل مکآدامز در نقش کریستین پالمر و طبقه بندی وانگ در نقش وانگیز اشاره کرد.

دکتر استارتر در مولتیچورا، در تاریخ می دانید که برنامه ای دارید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا