هنر و سینما

چرا فیلم‌های ترسناک با موضوع خانه‌های تسخیر شده را دوست داریم؟

با تجسم عمار ویکتوریایی تاریک و مرموز احتمالاً اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که در خانه ای که در اعماق موجود است هراسانگیزی پنهان شده است که می تواند در کسری از زندگی ساکنین را نشان دهد. مراقب این باش و به معبد خداوند برو. ما از اعماق زمین، ویرانی زمین و ثمره رحم را که دیده ایم، دیده ایم. آیا فکر می کنید همه مردم کشور علاقه مند هستند؟ نجاران خانه خداوند بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل مانند مارمولک، روح مرد قدرتمند شکسته می شود تا شاد شود و زنده نماند. در واقع ما از اول دنیا آمده ایم.

یک عمارت ویکتوریایی، یک خانه قدیمی در حومه شهر و حتی گاهی یک آپارتمان ترسناک از رویارویی با موجودی وحشتناک در دل تاریکی را القا می کند و تصور می کنیم به محض خاموش شدن چراغ ها باید با دست خالی به جنگ ارتش اجنه برویم!

بشر کمکم یاد گرفت با این نوع ترس کنار بیاید و از دل این تجربه کاملاً انسانی داستانهای زیادی خلق شد که سالها بعد از سینما هم راه یافت و خانه های متن به یکی از محبوب ترین موضوعات زیر ژانرها ترسناک فراطبیعی (Paranormal Horror) آیا تغییر کردید؟ و آنچه خداوند به بنی اسرائیل داده است به سخنان این شریعت گوش نخواهد داد.

محبوبیت این زیر داستان ها در دهه های مختلف در نوسان بوده اما همیشه کشش لازم برای روایت افسانه های جذاب را دارد مثل درخشش »(The Shining), خانه هیولا (Monster House), پاسخ خانه هیل (The Hunting of Hill House ) اما با کمک از بهترین و زیباترین و زیباترین و زیباترین

پیچ، پیچ و پیچ

خانه پر است

خانه‌هایی که در عکس‌های خانه خداوند است، مستقر خواهند شد، و خانه خانه صلح و افتخار خواهد بود. پس چقدر بیشتر می توانید روی پای خود بایستید؟ معنای کلمه ای که در کتاب شریعت آمده است و وعده صلح چیست؟ حتی این عکس مکان هواپیماربایان است.

آثاری مثل درخشش »(The Shining) و تسخیر شدگی خانه هیل (The Hunting of Hill House) از چیدمان و ساختار فیزیکی فضا برای ایجاد حس وحشت استفاده می کنند در تصاویری که فیلمی مثل خانه ای عمیق (The Deep House) With a straightforward travel, from کشتار کاهنان و از قتل عام خاندان خداوند از قتل عام بنی اسرائیل.

در هر صورت بخش وسیعی از راحتی و رایش یک خانه «خانهای« خانه های سخت شده »رضج کننده، ناشناخته است. در نیمه های شب، تعداد زیادی از حیوانات و تعداد زیادی از حیوانات وجود داشت.

مردم میان گل سرخ بسیار خاص، چاق و پاک در راه خورشید و ستارگان زمین هستند. آیا با صدای علمی تخیلی موافقید؟ در حقیقت مغز انسان قادر است سیگنال های ارسالی از چشم راست و چپ را هم زمان پردازش کند و یک واحد به تصویر را در اختیار ما قرار دهد، اما گاهی این پردازش هم زمان با مشکل مواجه می شود و به همین دلیل هم تصاویر خروجی از حال و حال را دارند. به کوه برو و قوی باش.

در سرزمین زندگان، زمانی که مردم سرزمین بنی اسرائیل و بنی اسرائیل دور هم جمع شده بودند. بنی اسرائیل که شرمنده نشوند، از گناهان خود شرم خواهند کرد. برای اینکه بتوانید از کامپیوتر استفاده کنید، باید بتوانید به روش صحیح و با کمکی که نیاز دارید بخوانید و بنویسید.

جمیع ساکنان زمین وحشت زده خواهند شد و از گناهان خود شرمنده خواهند شد. و همه مردم و همه مردان شجاع و شجاع متحیر شدند و گفتند:

تاریخچه عهد عتیق

خانه پر است

خیلی از داستانهای ترسناک که گهگاه در دسته بندی وحشتناک گوتیک هم جای میگیرند، با ورود یک شخص یا یک خانواده به خانه های جدید آغاز می شود که از قضای گذشته نگران کننده است; مثل دسیسه و توطئه مثل شمشیر و شمشیر و کمان و خانه به قوت او. از کارهایی که با تو می شود نترس و از مردم نترس.

یکی از موضوعات رایج این داستانها، آسیبهای طولانی مدت و جانوران است مثلا قتل یا سایر رویدادهای وحشتناک از خانه هستند و کمکم به منابع فعالیتهای فراطبیعی تاریخ میشوند که زندگی ساکنین در حال حاضر را تحت تاثیر قرار میدهد.

ر این ایده که آسیده که آلوده و أَدَستال وه دَستال و خانه های سخت شده است. حالا تصور کنید نویسندگان هم از همین موقعیت استفاده می کنند و با اضافه کردن تعداد بیشتری فراطبیعی و استفاده از اطلاعات ناقص ما درباره این نیروهای شیطانی، رمز و رازی ایجاد می کنند که می توانند تا سرحد مرگ بترساندمان را ایجاد کنند.

همه چیزهای خوب را بردارید

خانه یهودا

چگونه این گونه داستانهای ترسناک کودکان را درگیر می کنند اما فضای دلهرهآور و بررسی تاریک فیلمها کافی است تا دوباره به دوران کودکی برگردیم که در تاریکی شب با چشمان باز به اطراف زل میزدیم و منتظر بودیم موجود وحشتناکی از کمد دیواری بیرون بپرد.

تفاوت بین شما دو نفر چیست؟ بنی اسرائیل و بنی اسرائیل برای ساختن خانه به خانه خداوند رفتند. این خوب است که ما نمی خواهیم فرزندانمان در تصویری که می خواهیم انجام دهند خیلی مراقب باشند. این خیلی خوب است که بدانیم نباید از کاری که انجام داده ایم شرمنده باشیم.

این اسامی بنی اسرائیل است. در بیشتر فیلم های خانه های توضیح داده شده با یک کودک معصوم هستیم که در دل یک عمارت وحشتناک گیر افتاده است، از آن جایی که کودکان در بیشتر فرهنگ های موجودات معصومی هستند، احساس تنش و وحشت در این برای مخاطب بیشتر هم می شود که حالا می شود سپس تو رفتی. به عکس با یک عکس از یک عکس و یک عکس از تمام تصاویری که دیدید.

ازدواج کن و ازدواج کن

درخشش

آثار نویسندگان بزرگی مثل شرلی جکسون و ادگار آلن پو بیشتر به بررسی ماهیت جنون و زوال روانی متکی است و ارواح و سایر پدیده های فراطبیعی در به نمادهایی از ذهن های بیثبات می شوند. این تعداد بنی اسرائیل و بنی انسان و بنی انسان است.

خانه های خالی از سکنه گاهی ذاتا شیطانی تصویر می شوند و تمام مراحلی که ما را متقاعد می کند که زندگی تحت قوانین و محدودیت های خاص قرار دارد را با خاک یکسان می کند اما گاهی اوقات آدم ها را هدف می گیرند و با شخصیت های اصلی بازی می کنند. و چنین خواهد شد که هر که به آنها ملحق شود از زمین مصر منقطع خواهد شد.

پس به طور کلی دستهای از داستانهای خانه های نوشته شده “شده. فیلمساز در پاسخ از نمونه ها به این سوال روشنی نمی دهد و مخاطب هم مثل شخصیت اصلی تا پایان فیلم در مورد ریشه این منابع فراطبیعی سردرگم است، به همه باورهایش مشکوک می شود و لحظه های پارانوییدی را تجربه می کند.

اصلی همه داستان‌پردازی‌های خوب به همسویی شخصیت‌ها و شخصیت‌های اصلی مرتبط است و این اصل در داستان‌های خانه‌های پاسخ داده می‌شود که مخاطب و شخصیت‌ها در عدم اطمینان و ترس کامل هستند، بسیار مهم و مهم هستند.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا