تکنولوژی

تکنولوژی دوربین هوآوی سلامت پوست کاربر را بررسی می‌کند

هواوی در حال توسعه فناوری دوربین سه بعدی است که می تواند ویژگی های صورت و پوست کاربران را شناسایی، مشاهده و تجزیه و تحلیل کند. این شرکت اخیراً حق اختراع این فناوری را در سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ثبت کرده است.

این پتنت که در بهار 2021 در این سازمان جهانی به ثبت رسید، توسط LetsGoDigital در 27 ژانویه (7 فوریه) منتشر شد. مقاله 43 صفحه ای Huawei Camera Technology Paper سیستم سه دوربینی را توضیح می دهد که تصاویر سه بعدی را برای تجزیه و تحلیل دقیق ساختار صورت می گیرد.

فناوری دوربین سه بعدی چهره

سه دوربین این فناوری به خوبی طراحی شده اند تا زاویه مناسبی برای ثبت تصاویر سه بعدی داشته باشند. LetsGoDigital معنای این پتنت را توسعه داده است و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، دو لنز روبروی هم قرار گرفته اند و لنز سوم در وسط دو لنز دیگر قرار دارد. همچنین یک صفحه نمایش در مرکز حالت دوربین وجود دارد.

این حق ثبت اختراع قابل اجرا است. اما مشخص نیست که فناوری دوربین هواوی از کدام دستگاه استفاده خواهد کرد. شاید بتوان از این فناوری به عنوان یک دستگاه یا یک دوربین قابل جابجایی در دستگاه های هواوی استفاده کرد.

هنگام استفاده از این فناوری، دستورالعمل‌های استفاده از فناوری روی صفحه ظاهر می‌شود. کاربر ممکن است مجبور باشد سر خود را بچرخاند تا تصویر را بگیرد. این ویژگی برای صورت انسان طراحی شده است. اما او می تواند با برخی از حیوانات مانند سگ و گربه نیز آشنا شود.

فناوری دوربین هواوی بر سلامت پوست کاربران نظارت می کند

جزئیات ثبت شده در فناوری دوربین هواوی بسیار دقیق و جالب است. به عنوان مثال، می تواند سیاهی دور چشم، چین و چروک، جوش، دانه های سرسیاه، لکه های رنگی و قرمز، سیاهی دور چشم یا ترکیبی از اینها را تشخیص دهد.

ویژگی جالب تر این فناوری این است که پس از معاینه پوست، نکات و پیشنهاداتی را برای مراقبت بهتر به کاربر ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید:

فناوری دوربین هواوی بر سلامت پوست کاربران نظارت می کند

نظر شما در مورد فناوری دوربین هواوی چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات ارسال کنید می توانیم تقلید کنیم اشتراک گذاری.

منبع: gizmochina

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا