تکنولوژی

فعال کردن زیرنویس خودکار ویدئوهای IGTV اینستاگرام ممکن شد!

در آپدیت جدید اینستاگرام امکان ترجمه خودکار ویدیوهای IGTV اینستاگرام وجود دارد. با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر.

در جدیدترین آپدیت این شبکه اجتماعی، قابلیت زیرنویس خودکار به ویدیوهای اینستاگرام IGTV اضافه شده است. در ابتدای این ویژگی، 16 زبان زنده در سراسر جهان پشتیبانی می شود و امیدواریم در آینده تعداد زبان ها افزایش یابد.

اگر ویدیو بی صدا باشد، زیرنویس ها به طور خودکار ظاهر می شوند. همچنین اگر می خواهید این ویژگی را تسهیل کنید، باید پروفایل اینستاگرام خود را مشخص کنید.

نسخه خودکار ویدیوی IGTV اینستاگرام را ارسال کنید

افزودن زیرنویس خودکار از طریق هوش قدرتمند به ویدیوهای IGTV اینستاگرام گامی جدید برای اینستاگرام برای بهبود تجربه کاربری این شبکه اجتماعی است.

نسخه خودکار ویدیوی IGTV اینستاگرام را ارسال کنید

بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت، بیش از 400 میلیون نفر در سراسر جهان از ناشنوایی یا کم شنوایی رنج می برند و اینستاگرام در بیانیه ای اعلام کرد که یکی از دلایل بزرگی که این ویژگی برای ناشنوایان است این است که اینستاگرام قصد دارد آن را تعاملی تر کند. محیط برای آنها

بیشتر بخوانید:

البته این قابلیت برای کاربران ساده قابل استفاده است. این ویژگی در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد. در حالت اول اگر دستگاه شما سایلنت باشد ترجمه به صورت خودکار اضافه می شود و همچنین می توانید با دستان خود و با استفاده از نرم افزار از این قابلیت استفاده کنید. این قابلیت به 16 زبان مختلف در اختیار کاربران قرار دارد.

فیس بوک، شرکت یادگیری اینستاگرام، در ماه های اخیر تعدادی ویژگی جدید را به پلتفرم خود اضافه کرده است که بر روی دسترسی بهتر برای افراد دارای ناتوانی ذهنی یا جسمی تمرکز دارد، برای دهمین سالگرد کمپین معلولیت در ایالات متحده. .

اکنون با کمک این قابلیت در اینستاگرام، علاوه بر ایجاد محیط کاربری بهتر برای افراد دارای آسیب شنوایی، مطمئناً این اپلیکیشن مورد علاقه بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

نظرات شما در مورد فعال سازی زیرنویس خودکار برای ویدیوهای IGTV نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا