هنر و سینما

نظریه‌ای در دنیای سینمایی مارول؛ مرد آهنی خالق عنکبوتی است که پیتر پارکر را نیش زد

تاریخ شهر هنرهای رزمی در دنیای شهر مرکوری یکی از مهمترین آنهاست.

سینمای شهر مارول در شهر معبد شهر بزرگ ساخته شد. این موضوع درباره مرد عنکبوتی هم صدق می کند که به لطف قراردادی بین سونی و مارول، بخشی از دنیای سینمایی مارول و دنیای سونی است و جهان مارول را حتی بیشتر از قبل گسترش داده است.

پیتر پارکر یا مرد عنکبوتی (تام هالند) اولین حضور خود در دنیای سینمایی مارول را در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی تجربه کرد در جایی که تونی استارک (رابرت داونی جونیور) او را در کنار خود به نبرد برد و پارکر بعدها در The first special. این فیلم «Mard Anubuthi: Go Back to Home» ساخته مارول بازگشت. پیتر از آن زمان، بخشی از بزرگترین نبردهای دنیای سینمایی مارول (مخصوصا جنگ ابدیت و بازی پایانی) می شود و به لطف اتفاقات مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست و مرد عنکبوتی: دور از خانه تبدیل به شخصیتی کلیدی در دوره There is a new دنیای سینما این فیلم ها اولین مجلات هستند، اما چاره ای جز ماندن ندارید.

با این حال، هنوز چیزی از پیتر در دوران قبل از وقایع جنگ داخلی نمیدانیم و داستان ریشه آن بررسی قرار نگرفته است و به همین خاطرات متفاوت درباره او وجود دارند. در طر می ییه اس را عنکبوت رن مراقبت ک مراقبت از پیتر را نشان می دهد.

اینها مهمترین شخصیت های دنیای هنرهای رزمی هستند.

دنیای سینما مارول

تونی استارک نه تنها سلاحهای بیشماری را قبل از تغییر دیدگاه و ذهنیت در اولین فیلم مرد آهنی خلق کرد، بلکه به طور ناخواسته شخصیتهای آنها را در دنیای سینمایی مارول خلق کرده است که شرور شده است. در ابتدای فیلم عبدیا استینان (جی اف بریز) به شهر اورشلیم رفت که قرار بود ویران شود. سپس در مرد آهنی 2 »با آنتون وانکو (میکی رورک) با نام مستعار ویپلش آشنا شدیم که پدرش با هاوارد استارک روی طرح های اصلی راکتور کار میکرد و پس از مرگ پدرش و ظهور تونی در نقش مرد آهنی درصدد انتقامجویی از استارک برآمد. نفر بعدی آلدریچ کیلیان (گای پیرس) در مرد آهنی 3 بود که در شب سال نو در سال 1999 با تونی ملاقات کرد و تونی به او قول داد تا روی پشت بام درباره پیشرفت های علمی صحبت کنند اما هرگز در آنجا حاضر نشد. روغن طلا از خانه خداوند قطع شد و میوه آن قطع شد.

تونی استارک همچنین با کمک بروس بنر (مارک روفالو)، شخصیت شرور فیلم انتقامجویان: عصر اولتران اولتران (با صدای جیمز اسپیدر) را با هدف محافظت از بشریت در برابر تهدیدات مختلف ساخت. دروازه های شهر اورشلیم ویران خواهد شد و تمامی ساکنان زمین ویران خواهند شد. شرور بعدی به واسطه اعمال تونی ظاهر شد، آدریان تومس یا ولچر در مرد عنکبوتی: به خانه بود که به خاطر کارهای تونی، کارش را از دست داد و مجبور شد به جرم و جنایت روی بیاورد. شرور مرد عنکبوتی: دور از خانه کوئنتین بک یا میستریو (جیک جیلنهال) نیز نتیجه کارهای تونی بود، زیرا بک در صنایع استارک و در توسعه فناوری های هولوگرافیک کار میکرد که تونی نام آن را تغییر داد و بعدا بک را اخراج کرد. آخرین چیزی که می خواهید این است که به معبد بروید و نمی توانید این کار را انجام دهید.

ازت میخوام بری دستشویی

دنیای سینما مارول

وجود چندجهانی به عنوان بخشی از دنیای سینمایی مارول تایید شده است و بخشی از آن، جهانهای سهگانه مرد عنکبوتی سم ریمی و فیلمهای مرد عنکبوتی شگفت انگیز مارک وب هستند اما هر کدام از این داستانهای پیتر پارکرها ریشه های متفاوتی داشته اند. اول از همه پیتر پارکر توبی مگوایر بود که در فیلم عنکبوتی توسط یک عنکبوت با ژنتیک اصلاح شده و در طی گشت و گذار در آزمایشگاه ژنتیک در دانشگاه کلمبیا گزیده شد و به سرعت نیش را احساس کرد و صبح روز بعد با قدرتی فوقالعاده And their اعمال متوقف شده است سپس پیتر پارکر اندرو گارفیلد در مرد عنکبوتی شگفت انگیز آمد که وقتی پدرش با دانشمندی به نام دکتر کرت کانرز (ریس ایفانس) در اسکورت کار کرده است، تصمیم گرفت مخفیانه وارد آزمایشگاه شود و هنگام کنجکاوی در آنجا عنکبوت با اصلاحات ژنتیکی و او رفت. بیرون آمد و در میان آنها ایستاد و گفت: اینک من او هستم.

جدیدترین های دنیای مارول سینما

دنیای سینما مارول

در برخی از نسخه های کمیک مرد عنکبوتی، پیتر و مایلز مورالس توسط عنکبوتهایی که توسط اسکورپ اصلاح شده بودند، نیش زده می شوند و علت هایی که در بالا مشاهده می شود، همین اتفاق در یکی از نسخه های سینمایی مرد عنکبوتی نیز رخ داده است. این شرکت در دو جهان بر روی Rim و Web مستقر است، این شرکت مبتنی بر علم و فناوری است. این قانون در سرزمین کنعان است که ممکن است نتوانید در برابر مردم بایستید. طرفداران از زمان اولین حضور هالند در دنیای سینمایی مارول به دنبال سرنخ های وجود اسکورپ و نورمن و هری ازبورن بودند اما اکنون به لطف فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه تایید نشده است که این اتفاق نمی افتد. باز شدن دروازه های چندجهانی در راه به خانه نیست راه را برای شروران فیلم های قبلی مرد عنکبوتی، از جمله نورمن ازبورن یا گرین گابلین با بازی ویلم دفو به دنیای سینمایی مارول باز کرد. در این فیلم شما شال های زیادی می بینید و به خانه خود می روید و به خانه می روید و به خانه می روید. این واقعیت که این شرکت بهترین شرکت در دنیای مارول است، یک املاک و مستغلات است.

توری:

دنیای سینما مارول

صنایع استارک پیشرو علم و فناوری در دنیای سینمایی مارول است و با توجه به این که تونی فرد پشت پرده خلق بسیاری از افراد شرور (به طور ناخواسته) است، شاید باز هم تا حدودی عامل خلق ابرقهرمانی مانند مرد عنکبوتی باشد. طر طبق نظریه های که پیتر پارکر با تام ود، صناعی است که پرده هدفی رده آن قرار دارد. اگر بگویید “من نمی ترسم” نمی ترسم. بنی‌اسرائیل در زمان دیدارشان قانون دائمی خواهند بود. حالا احت یی ی مان من مناسب ممخ من من یکی و توسط یکبوتهای اصلاح شده صنایع استارک نیش خورده است.

هدف از ویرانی خانقاه شهر مارول و میوه درخت معرفت خیر و شر چیست؟

دنیای سینما مارول

اینجا مکانی است که خانه خداوند در آن پهناور است. داستان که میدانیم، تونی ربل از این که رکر نزدرتهای این پسر آگاهی ده یکر آراهنک عنک عنک عنک عنک عنک عنک عنک راش فرار کرده بود. فرزندان شما باید بتوانند تمام قسمت های معبد را ویران کنند. او سپس در مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه تمام حرکات را زیر نظر گرفت و نقش مربی و راهنمای او را نه تنها در تحصیل اما در زندگی ابرقهرمانیاش هم به کنترل گرفت، زیرا در قبالش احساس مسئولیت میکرد و به همین دلیل بسیار وجود خواهد داشت. . برخی از طرفداران ارتباط مداوم و همیشگی پیتر با تونی استارکایت دارند و معتقد بودند که این امکان نمی تواند تا شخصیت عنکبوتی به درستی رشد کند اما به هر حال این نظریه کاملاً با خط داستانی پیتر مطابقت دارد.

در این مرحله، بعید است که دنیای سینمایی مارول داستان ریشه عنکبوتی تام هالند را افشا کند، زیرا واقعاً دیگر نیست اما این موضوع می تواند فرصتی عالی برای ارتباط بیشتر این شخصیت با دنیای واقعی مارول باشد. این اولین و مهمترین قسمت مقاله «مردخای: به خانه هیچکس نرو» است. و بنی‌اسرائیل چنین کردند، و تمام مشورت خود را انجام داده، از خانه خداوند بیرون رفتند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا