تکنولوژی

وام دانشجویی خرید لپ تاپ و موبایل ؛ افزایش مبلغ وام دانشجویی در سال تحصیلی جدید!

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از اعطای وام خرید لپ تاپ و موبایل در سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان خبر داد. با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر.

آغاز سال تحصیلی جدید با چالش های بسیاری برای موسسات در سطوح مختلف همراه بوده است. از مسائلی مانند هزینه اینترنت و نحوه برگزاری کلاس ها گرفته تا تهیه دستگاه های هوشمند مانند لپ تاپ و تلفن همراه برای حضور دانش آموزان در کلاس ها.

در این اقتصاد امکان تامین هیچ یک از این هزینه ها برای عموم خانواده وجود ندارد. خوشبختانه دولت و مسئولان تا حد امکان با هم همکاری می کنند تا مردم سال تحصیلی خوبی داشته باشند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در جدیدترین مورد اظهار داشت: اولویت ارائه وام های لازم برای سال تحصیلی جدید به دانش آموزان متقاضی وام است.وام برای تامین ملزومات آموزش مجازی.

وام دانشجویی برای خرید لپ تاپ و تلفن همراه

ناصر مطیعی درباره اعطای وام ویژه برای کمک به خرید تجهیزات ارتباطی با آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید گفت: در این راستا در دوری که به دانشگاه اعلام خواهیم کرد، اولویت با دانشجویانی است که برای توسعه به این وام نیاز داریم. ابزارهای آموزشی مجازی هوشمند. آنها می خواهند.

وام دانشجویی برای خرید لپ تاپ و تلفن همراه

وی ادامه داد: با توجه به افزایش تعداد وام های مورد نیاز در سال تحصیلی جدید، این امر می تواند مشکل دانش آموزان را در حوزه آموزش مجازی حل کند.

بیشتر بخوانید:

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: مسائل اجتماعی برای همه از جمله دانشجویان و خانواده‌هایشان وجود دارد. شاید نتوانیم همه اینها را حل کنیم اما وام های لازم را برای آن می دهیم. تا جایی که بتوانیم دانش‌آموزان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

مطیعی پیش از این تقویت وام های دانشجویی را رویکرد اصلی در سال تحصیلی جدید عنوان کرد. بنابراین وام های دانشجویی از 500 تا 600 هزار تومان به 1.5 میلیون تا 2 میلیون تومان و وام های مورد نیاز از یک میلیون تومان به 2 میلیون تا 5 میلیون تومان در موارد خاص افزایش یافت.

به گفته وی، وام های سال تحصیلی جدید از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در مورد ارائه وام دانشجویی برای خرید لپ تاپ و موبایل چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ ارسال کنید!

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا