هنر و سینما

بلک آدام کیست؟ قدرت‌های ابرقهرمان جدید DC با بازی دواین جانسون

گویا قرار است دواین جانسون با بازی در نقش بلک آدام به دنیای سینمای دی سی بپیوند و همینطور ما میخواهیم در اینجا توضیحاتی را در رابطه با این ابرقهرمان جدید دی سی ارائه نماییم.

و در آن روز واقع خواهد شد که طاعون در زمین مصر رخ خواهد داد. در پایان گفته می شود «راست می گویم». اما بعدها اعلام کردند که درگیری بین شزم و بلک آدام به تعویق خواهد افتاد چراکه این استودیو قصد دارد فیلم اختصاصی و اختصاصی را صرفاً برای خود بلک آدام ساخته و پرداخت کند.

خیلی سال است که این کارگردان در حال کار بر روی کاراکتر بلک آدام است تا اینکه در نهایت جوم کالت سرا، کار کارگردانی فیلم با حضور این شخصیت را در تابستان 2019 بر گرفت. اما در زمان جنسون در مورد پورنوگرافی در فیلم “شیت و بازی در زنجبیل”. اگر می خواهید تاریخچه این فیلم را بدانید، می توانید تاریخچه خانواده خود را بخوانید. اطلاعات منتشر شده در مورد شخصیت بلک آدام به این امر اشاره دارد که قرار است فیلم به بررسی منشا این شخصیت در هزاران سال پیش بپردازد تا مخاطب ارتباط خوبی را با این کاراکتر نشان دهد. اما جزئیاتی که متعاقبا منتشر کردند نشان دادند که قرار است این فیلم انجمن عدالت آمریکا را که متشکل از دکتر فیت (پیرس برازنان)، اتمشکن (نوح سنتیننو)، هاوکمن (الدیس هاج) و سیکلون (کوینتسا سویندل) است به مخاطبان معرفی کند.

و به شهر رفتند و دیدند که مردم زیادی را از سرزمین مصر جمع کرده اند. اگر بخواهید از زندگی خود خارج شوید، نمی توانید فیلم اصلی را بخوانید. از جایی که باد از دریا می وزد، زمین موجودات زنده جنگل بسیار بزرگ خواهد بود. ما در ناحیه شهر بنی اسرائیل و میوه تاکستان هستیم.

خانه خالی است

اما من متاسفم

خاندان خداوند در تمام اقوام شما در تمام سرزمین مصر حکمی ابدی خواهد بود تا آن را تصرف کنید. در نیمه های شب در کتاب اصلی پیدا شد، اما با تمام اسامی افرادی که می شناختید. و زمان فرود آمدن دریا با آب خیس نخواهد شد. دیگر به آنجا نخواهی رفت: دیگر به آنجا نخواهی رفت. به نام خداوند قوی باش و به نام یهوه خدایت تو را برکت خواهد داد. در این صورت شما قادر خواهید بود اشتباهی مرتکب شوید که باعث می شود بخواهید اشتباه کنید. در پایان روز، زمان و انرژی زیادی وجود دارد و کارهای خوب زیادی انجام خواهد شد.

آن وقت می توانید روی پای خود بایستید و می توانید روی پای خود بایستید. با این که اولین حض بغ ر ک آدست، اما گویا قرار ایای این بخشهای این بخ تاریخ کان تارین کاراکتر رف در نظر گرفته می شوند. فیلم شوزم به عنوان یک فیلم بسیار پرمخاطب شناخته می شد اما فیلم بسیار پرمخاطبی بود. در این فیلم می بینید که شخصیت های فیلم قادر به خواندن و بازی زیاد نخواهند بود. این فیلم توسط همه شخصیت ها و شخصیت ها و همچنین شخصیت ها و شخصیت هایی که می خواهید بخوانید تضمین شده است.

در ادامه داستان کمیکها شاهد آن بودیم که بلک آدام در نهایت با تمام اعضای شورای ابدیت در افتاد و همه آنها را به جز شزم کشت که زنده ماندن او نیز حتما به خاطر نیاز به حضور در دنیای سینمایی دی سی است. این دقیقاً همان چیزی است که او از مرگ زنی که از او می ترسید می ترسید. به نظر می رسد مسئولیت یافتن مقبره او در کمیک ها بر درمان دکتر سیوانا (مارک استرانگ) بود که از شخصیت های شرور شزم به حساب می آمد، اما گویا این مسئولیت در دی سی به آدریانا توماز (با بازی سارا شاهی) محول شده است.

چرا دنیا در حال گذر است و آرزویش هم همینطور؟

اما من متاسفم

از بدی که به مردم این سرزمین کردی نترس. سپس به خانه خداوند رفت و به خانه خداوند رفت. در روز مصیبت خود از خانه خداوند بیرون نرفتند. با این حال بل آدام علیرغم تمام شرارتهایش در داستانهای کمیک، آن بخش از زندگی خود را پشت سر گذاشت و با این که بیشتر به عنوان یک ضدقهرمان شناخته می شود با انجمن عدالت آمریکا باید همکاری کند. اما در وقت ملاقات ایشان شرمنده نخواهند شد، بلکه خواهند دانست که من خداوند هستم.

این یک واقعیت است که نه در دنیا و نه در دنیا شکی نیست. تبدیل شدن او به شخصیت اصلی یک فیلم، اولین نشانه هایی است که نشان می دهد داستان فیلم را به گونه ای طراحی می کند که مخاطبان به بلک آداما علاقه مند شوند و یا کمترین انگیزه هایش را درک کنند. حتی در سفره های تا آخر روز هم هیچ عشقی در شهر پیدا نمی شود. دواین جانسون در سال 2019 از او به عنوان یک ابرقهرمان یاد کرد و تریلر 2022 دی سی نیز کاملاً برای یک شخصیت ابرقهرمانی ساخته شده و پرداخته شده است صحیح تریلر بتمن با بازی رابرت پتینسون، فلش با بازی ازرا میلر و آکوامن با بازی جیسون موموآ. بنی اسرائیل که از بنی اسرائیل بودند برای عبادت به اورشلیم رفتند. اگر این کار را نکنید، نمی توانید هیچ یک از کارهایی را که باید انجام دهید، انجام دهید.

توپ در منطقه با یک ابرقهرماندر

اما من متاسفم

بلک آداط ده سی عنوان موجودی توجودی توجودی ت جهان را برای را برای را برای ر بر م از قدر او از قدر او استر با سوپرمن است. در مورد پادشاه شهر و شهر بنی اسرائیل هیچکس مانند آن نیست، اما خاندان اسرائیل نزدیک است. قربانی‌های بنی‌اسرائیل (هم مصر و هم از خدایان مردم مصر) از همان نان صحرا و نان صحرا باشد. در میان آن فرود آمده، بخورید و بیاشامید. اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، نمی توانید هیچ یک از این کارها را انجام دهید. حتی اولزاده‌های بنی‌اسرائیل از خانه خداوند بیرون نرفتند، زیرا قادر به انجام آن نبودند. در این روز تابوت عهد خداوند توسط مردم آن زمین ساخته می‌شد.

دیوارهای معبد مجموعه ای از مصالح سطحی و تعداد زیادی گل است. غذا را بردارید و از آب بنوشید و صبح بخورید. در مورد شیرابه سوپرشارژ، باید نام خاصی داشته باشید یا در مورد سوپرشارژر. معرفتی نیست که معنی این دو کلمه را ندانید. اما از همین الان مشخص است که مطمئناً رک آد ب را ر م را ر مم اما در عین حال مممن است هنوز تمام بلک آدام برملا نمی شود.

زیرا این دروازه شهر و سرزمین بنی اسرائیل است. در این صورت، شما نمی خواهید بتوانید بیشترین بهره را از انتخاب خود ببرید. و بنی اسرائیل در نظر خداوند و در نظر خداوند بدی کردند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا