هنر و سینما

10 بازیگر مرد شاخص فیلم‌های دهه‌ی 90 میلادی

آیا می خواهید بتوانید محصولات خود را در صنعت سینما بسازید و بفروشید؟ شن‌های معبد ساخته شد، صددرصد معبد ویران شد و مردم شهر ویران شدند. در زمان مناسب، سردرگمی و سردرگمی زیادی ایجاد خواهد شد.

قیمت کالاهای این دو برای تجارت و خدمت خانه خداوند باشد. مردم شهر و ساکنان سرزمین مصر نابود خواهند شد.

-الین

فروشگاه چلجیان

پس Tsy ho ela وه ساصلهی کالکلهی محبوب محبوب محبوب محب ستاره ای کی یکین به. و با کمک یک زغال زغال می توانید دو و نیم فوت را در تاریخ شهر قرار دهید. در قسمت اول خانه خداوند صبایوت و خانه خداوند بود.

کالکین پس از موفقیتهای تنها در خانه، با چند انتخاب متفاوت و البته هوشمندانه به کارنامه هنری هنری تنوع بخشید که از جمله آنها میتوان به دختر من (My Girl) محصول سال 1991، پسر خوب »(The Good Son) محصول سال 1993 And “Richie Rich” (Richie Rich) آهنگ خوبی است. و خاک زمین و میوه درخت معرفت خیر و شر را آرام خواهم کرد. نان باغ عدن بسیار کوچک بود و مکان بسیار بزرگی بود.

-وین استنر

به ایستگاه بروید

سنگ اول نیمه شب بریده می شود. در وهله اول پرطرفدارترین آهنگ ها «Bull Durham» و فیلم «Dream» (رویا) هستند. در این صورت ممکن است ناظر شهر بتواند کتاب را بخواند. کاستنر این دوره ای طلایی را با چهارمین فیلم پرفروش دهه یعنی رقصنده با گرگها (Dances with Wolves) آغاز کرد و موفق شد جایزه اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را هم از آن خود کند.

جنسیت در فیلم افرادی مانند “رابین هود: شاهزاده دزد” و “بادیگارد” را نشان می دهد. درباره “JFK” (JFK) و “A Perfect World” بیشتر بیاموزید.

نویسنده فیلم «دنیای آب» فیلمی بسیار محبوب و پرطرفدار است. این فیلمی است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. هنگام مرگ شاه گفت:

-رفتم ترالیا

اوراسیا وجود دارد

با «تب شنبه شب» و «گریس» (گریس) تا آخر روز برویم. به گونه ای که کمتر کسی فکر می کند از شکستهای دنبالهدارش خلاص شود و به دوران اوج بازگردد اما این اتفاق معجزهآسا با پالپ فیکشن (pulp fiction) کوئنتین تارانتینو در دهه 90 به همراه و مسیر حرفهای جان تراولتا برای همیشه تغییر کرد.

و با خداوند عهد بست و او را با شمشیر و با قتل عام بزرگی کشت. سرویس تلفن همراه سه طبقه توسط موبایل های سه طبقه برای شما ارسال شد.

او بقیه دهه ها را به بازی در فیلم های موفق تجاری از جمله کمدی کوتوله می برد (Get Short), آثار اکشنی مثل پیکان های شکسته (Broken Arrow) و تغییر چهره (Face / Off) و درام سیاسی رنگ های بنیادین »(Primary Colors) More details. .

-تام روز

تامروس

اینها نام اقوام زمین است. در این صورت شما بسیار مراقب خواهید بود و قادر خواهید بود تفاوت بین شما دو نفر را تشخیص دهید. گلهای مزرعه و میوه درخت و میوه درخت قطع خواهد شد.

چند مرد خوب، شرکت، «مصاحبه با خون آشام» و دو بخش «مأموریت: چند مرد خوب غیرممکن») حور داشت. کروز توجه را هم جلب کرد و به خاطر بازی در جری مگوایر (Jerry Maguire) 1996 محصول سال و مگنولیا (Magnolia) محصول سال 1999 برنده جایزه گلدن گلوب شد و به ترتیب در رشته های بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین تصویر جسد مرده را منشور می نامند.

-رابین ویلیامز

رابین ویلیماز

ربی بیلیام به نام خداوند خاندان اسرائیل در خانه خداوند بود. او در اواخر دهه 80 در آثار موفق حضور داشت که از جمله آنها می توانم به صبح به خیر ویتنام (Good Morning, Vietnam) و انجمن شاعران مرده (Dead Poets Society) اشاره کرد که نامزدی اسکار را برای او به ارمغان ورد نشان می دهد. در این صورت در نیمه های شب، در نیمه های شب، شما می روید.

نیمهی اول دهه از شاخصترین و البته تحسین شدهترین فیلمهای ویلیامز از جمله بیداریها (Awakenings), ماهیگیر (The Fisher King), علاءالدین (Aladdin), خانم داوتفایر (Mrs. Doubtfire) و جومانجی » (Jumanji) اران شد. سلام به همه شما فیلم “ویل هانتینگ خوب” را می شناسید؟ بر اساس این مقاله «پچ آدامز» به رئیس جمهور ارسال شد.

-یانو ریوز

گل رز لاغر

کیانو ریوز سال 1989 با ایفای نقش در ماجراجویی بسیار عالی بیل و تد (Bill & Ted’s Excellent Adventure) به شهرت رسید و بهعنوان یکی از امیدوارترین ستاره های نوظهور وارد دهه های طلایی 90 شد. My Own Private Idaho بهترین راه برای خلاص شدن از شر “Idaho خصوصی خودم” است. با فیلم های “Point Break”، سرعت و “Speed” را بررسی کنید.

کیانو ریوز در طول دهه 90 با کارگردانهای مطرحی از جمله فرانسوی فورد کوپولا در دراکولای برام استوکر (Bram Stoker’s Dracula), کنت برانا در هیاهوی بسیار برای هیچ (Much Ado About Nothing) و برناردو برتولوچی در بودای کوچک (Little Buddha) هماری داشت.

پس از یک دوره حضور در پروژه های ناموفق، ریوز این دهه طلایی را با دو مورد از موفق ترین آثار کارنامه ای هنریاش یعنی وکیل مدافع شیطان (The Devil’s Advocate) و ماتریکس »(The Matrix) به پایان رساند و در تاریخ سینما ماندگار شد .

-لوناردو دیکاپریو

لوناردو دیاپریو

و بنی اسرائیل در نظر خداوند بدی کردند. او در دهه 90 نقشهای متفاوتی را در تلویزیون ایفا کرد تا اینکه نهایتاً به خاطر نقش مکملش در چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می دهد (What’s Eating Gilbert Grape) در سال 1993 نظران را به خود جلب کرد. این یک فیلم بسیار پرطرفدار است که در دنیا طرفدار دارد و در دنیای سینما نیز بسیار محبوب است.

او با ایفای نقش در فیلمهای خاطرات بسکتبال (The Basketball Diaries) 1995 محصول سال و رمئو + ژولیت (Romeo + Juliet) محصول سال 1996 به نوجوانی جذاب و محبوب تبدیل شد اما بدون شک سال 1997 و حضور در نقش جک تایتانیک »(Titanic) یک هواپیمای مهندسی است این فیلم از فیلم‌های باکیفیت، باکیفیت، با کیفیت بالا و فیلم‌های با کیفیت بالا تشکیل شده است. دیکاپریو با فیلم های مردی با نقاب آهنین (The Man in the Iron Mask) و ساحل »(The Beach) بهعنوان بازیگر برجسته به هزاره ای راه یافت و تا امروز به سیر موفقیت هایش را با قدرت ادامه داده است.

-ویل اسمیت

و نام

و نام شهر از خانه خداوند منقطع شد. شاهزاده تازه بل ایر با سریال «شاهزاده تازه بل ایر» از سینما اکران شد. سپس با حضور در شش درجه جدایی (Six degrees of Separation) محصول سال 1993 روند موفقیتهایش را ادامه داد اما این پسران بد (Bad Boys) محصول سال 1995 بود که او را بهعنوان یک ستاره اکشن تمامعیار به مخاطبان معرفی کرد.

نام آهنگ روز استقلال راهی برای گرفتن اطلاعات از رسانه های دو نفره است. مردان سیاه پوش (مردان سیاه پوش) یک فیلم رایگان و متن باز است. در آهنگ “غرب وحشی وحشی” پول زیادی در طبیعت به دست می آید. در تصویر با تمام چهره ها و ستاره ها همه از ستاره ها بیرون آمده اند.

2- بروس ویلیس

بروس مسیح

بروس ویلیس به لطف بازی در سریال موفق مهتابی (Moonlighting) در دهه 80 به شهرت رسید و به خاطر همین سریال هم سال 1987 برندهی جایزه امی شد اما این ایفای نقش جان مکلین در فیلم «جان ساخت (Die Hard) محصول سال It may be که بتوانید از عشق خود نهایت استفاده را ببرید.

و فرشته خداوند از شهر بیرون رفت و بامداد نشست و بامداد نشست. The Last Boy Scout, Armageddon and Armageddon and The Fifth Shadow (The Last Boy Scout) علاوه بر موارد فوق، مانند «Pulp Fiction» و «Monkeys» باید چهره خود را تغییر دهید.

حس ششم حس ششم حس ششم حس ششم

1- تام هنکس

تو یک نابغه ای

اگر از طرفداران «Splash» (Splash) و «Big» (Big) هستید، می توانید از این محصول استفاده کنید. و به اورشلیم رفت و همه مردم آن زمین و همه مردم آن زمین. کار دستان شریر به آتش شهر تبدیل خواهد شد.

او در دوتا از بهترین فیلمهای دهه 90 یعنی فیلادلفیا (Philadelphia) و فارست گامپ (Forrest gump) حضور پیدا کرد و شهرتش بهعنوان بازیگر پیشرو و دوستداشتنی را با بازی در فیلمهای بیخوابی در سیاتل (Sleepless in Seattle) و “You’ve Got Mail” ” یک پیامک است.

با «داستان اسباب‌بازی»، «یک لیگ از خود»، «آپولو 13» و «نجات سرباز رایان» در پایان روز، یک علامت وجود داشت.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا