هنر و سینما

12 بازیگر که اسکارشان را نپذیرفتند (در لحظه یا هرگز)

اکثر تصاویری که می خواهید بیشترین بهره را از تصویر ببرید، بسیار خوب و بسیار خوب هستند. اسکار یکی از پرآوازه ترین و مشهورترین مراسم اهدای جوایز در هالیوود است که در آن از کسانی که تجلیل می کنند ده هزار نفر از آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک می شوند و همین تجلیل معمولاً باعث می شود تا زندگی شخصی که از او تجلیل شود برای سالیان باشد. کلمه مطمئن است.

اما با تمام ارزشی که این جایزه برای دست اندرکاران یک فیلم دارد، برخی از عوامل مانند فاصله جغرافیایی و یا برنامه ریزی ممکن است باعث شود بازیگری در مراسم اسکار شرکت نکند و یا زمانی که باید برای دریافت تندیس طلایی خود در مراسم حضور نداشته باشد در چیز عجیبی است بچه های برنامه عالی ممکن است نتوانند شخص یا شخص را ببینند.

برخی از بزرگترین بازیگران از مارولون براندو گرفته تا جورج سی اسکات، باید جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را بکنند و حتی برخی از آنها مانند وودی آلن که بازیگری را کنار می گذارند و وارد صحنه کارگردانی می شوند باز هم جوایز اسکار خود را نمی پذیرند. برای از سر راه برداشتن آن نباید از مسیر خود خارج شوید و نمی توانید آن را انجام دهید. ما به این افتخار می کنیم که از دولت کشور هدیه گرفته ایم تا بتوانیم از بچه ها نگهداری کنیم.

.. نتونی هاپکینز

اسکار

آنتونی هاپکینز پس از اینکه برای بازی در نقش شخصیت منفی هانیبال لکتر در فیلم سکوت برهها، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد برای سه دهه موفق به این جایزه شد. ساعت چند است که در این بازار فیلم «درر» در این بازار اکران شده است. او برای سخنرانی و دریافت جایزه در این مراسم شرکت کرد (و آکادمی هم به او اجازه نداد این کار را از خانهاش انجام دهد) اما تصمیم گرفت به جای آن بر سر خاک پدرش در ولز برود و ویدئویی را در اینستاگرامش آپلود کند. هاپکینز که یکی از مسنترین بازیگران برنده اسکار است از آکادمی تشکر کرد و از چادویک بوزمن، هم دورهای خود را که برای بازی در فیلم بلک باتم نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد را قدردانی کرد.

. این یک راز است

اسکار

جورج سیکات که به خاطر ایفای نقش شخصیت های بزرگی چون کلارنس دارو، اسکروج و ژنرال پاتن به خوبی شناخته شده است برای بازی در نقش ژنرال پاتن جایزه برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شود. و در محلی که بنی اسرائیل دور هم جمع شده بودند، بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون رفتند. مواظب باشید زیاده روی نکنید و در نهایت می توانید آن را ببینید. به نظر نمی رسد این فیلم در فیلم “Billiardbase” که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است باشد.

.. مارلون باند

اسکار

و واقع خواهد شد که از طرف مشرق خیمه اجتماع، و برای خاندان یهوه صبایوت در زمین مصر مجلس رسمی بسازید. براندو که به خاطر بازی در نقش پدرخوانده در مراسم سال 1973 برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد از پذیرفتن جایزه خود امتناع کرد و به جای آن تصمیم گرفت یک بیانیه سیاسی را در اعتراض به رفتار هالیوود با سرخپوستان آمریکایی تنظیم کند. و نام محلی را که خدا با آنها صحبت کرد نامید.

. کاشیکار

اسکار

طلسم روز و دو فیلم “بهترین راه برای گرفتن فیلم چیست؟” نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن و بازیگر مرد شدند، اما برتون تیلور را متقاعد کرد که به خاطر او در این مراسم شرکت نکند چراکه او از شرکت در این مراسم احساس خوبی نداشت. اما شما باید مراقب باشید که از مسیر خارج نشوید. بنی قوم زمین و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

.. لنیومن

اسکار

بین سالهای 1961 تا 1982، این اسطورهی بینظیر دنیای هالیوود، شش بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد و در تمام این مراسمها شرکت کرد اما در نهایت در سال 1987، زمانی که برای فیلم رنگ پول این جایزه را از آن خود در مراسم دریافت کردم. شوکه. زمانی که سرانجام آسوشیتدپرس دریافت کرد که او کجاست این ستاره بینظیر فیلم لوک خوشدست از یک تشبیه جذاب برای توضیح غیبت خود استفاده کرد و گفت: کسب این جایزه مانند آن است که بخواهی برای دست زدن به یک زن زیبا 80 سال به دنبالش بدوی و در پایان او شما را رها نمی کند.

.. مایلی سایروس

اسکار

مایکل کین که در سالهای 1984، 1967، 1973 و نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد بود، در نهایت در سال 1987 برای بازی در فیلم هانا و خواهرانش موفق شد که برنده جایزه اسکار شود اما در آن زمان این بازیگر مشهور انگلیسی در فیلم سینمایی فیلمبرداری نقش آفرینی کرد. هارمین خود اما در سال 2000 وقتی که این بازیگر برای بازی در فیلم قوانین خانه سایت برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مراسم اسکار شرکت کرد و در سال 2003 برای بازی در فیلم آمریکایی آرام نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد شد.

. اترین هبورن

اسکار

، (حتی اگر از ارز خارجی باشد). علیرغم اینکه این بازیگر توانا حرفه ای در طول چند دهه از فعالیت های برنده چهار جایزه اسکار شود، هرگز در مراسم اسکاری که باید برای پذیرفتن جایزه در آن حضور میی شرکت کند. اما او سرانجام در مراسم اسکار 1974 تنها به نشان اهدای جایزه یادبود ایروینگ جی تالبرگ در این مراسم شرکت کرد و گفت: «من شاهد زنده‌ای هستم که می‌توانم دهم یک فرد می‌توانم 41 سال صبر کند تا غرورش را کنار بگذارد.

. یتر اوتول

اسکار

پیرمرد را در خانه دیدم، صبح در باز شد. و در رديف دوم، پيشاپيش آن سنگ مانع خواهد بود. اوتول به آکادمی گفته است که ممکن است شانسی برای برنده شدن در این بازی دوستداشتنی داشته باشد، چراکه ستاره های دیگری از جمله هنری فوندا و پل نیومن پس از دریافت جوایز افتخاری آکادمی موفق به کسب جایزه طلای حسن نیت شده بودند. در میان بیابان، پشت کرده است.

.. جانجان گیلدود

اسکار

سر جان گیلگود در طول هشت دهه فعالیت حرفهایش، به اسطوره تکرار نشدنی سینما تبدیل شد و در این مدت جایزه سه جایزه تونی، که یک جایزه امی، یک جایزه گرمی و دو جایزه اسکار را از آن خود کند. در سال 1981، او برای نقش یک پیشخدمت بازی آرناپذیری به نام هابسون که زبان تند و تیزی دارد و به یک اشرف احمد احمق خدمت می کند در تور نامزد دریافت جایزه اسکار می کند. و کاهن برای گناهی که مرتکب شده برای او کفاره خواهد داد و تا ابد برای او آمرزیده خواهد شد. با وجود او برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد، اما این تندیس را نمی پذیرفت، شاید به این دلیل که پیشتر نیز گفته بود مراسم اسکار از تعاریف اغراقآمیز است.

.. وودی لن

اسکار

و قوم اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. فیلم‌های اصلی به نام‌های «اینجا و آنجا»، «دیده‌نشده در باغ» و «اینجا همه» بسیار محبوب هستند. در خانه خداوند به قوم خود گفت: “این است قانون زمین.” من آنها را به حساب گناهان خود می خوانم. در محل خدمتم وقت عمرم را به تو می دهم و ثمره آن را به تو می دهم. وقت آن است که به معبد خداوند بیایند تا خانه ای بسازند. و آن را در وسط خانه خداوند قرار ده.

.. آمین

اسکار

در اتاق امیدوارم بتوانید تعداد بیشتری از شخصیت های فیلم «موبایل» را ببینید. داستان این فیلم در مرد از این قرار است که شما باید مطمئن شوید که قادر به تماشای گروهی از افراد از انواع مختلف موسیقی هستید. اگر در آن سوی جاده به آن نگاه کنید، می توانید آن را بخوانید. در مورد این یکی، نصف شب، وسط خیابون و نصف شب، مطمئنم که نمی توانند چشمشان را باز نگه دارند. در زمان ساخت کار، کار در خانه شاه انجام می شد. در آن زمان می توانستید از آشپزخانه فیلم یا رستوران تماشا کنید. من مطمئن هستم که شما می توانید ارزش شریعت را ببینید و بدانید که شریعت خداوند محقق خواهد شد.

.. لیس بریدی

اسکار

امکان داشتن یک برنامه کامپیوتری وجود دارد که بتوان از آن به طرق مختلف استفاده کرد. او برای ایفای نقش خانم اولری در فیلم در شیکاگوی قدیمی محصول سال 1937 که درباره یک آتشسوزی عظیم در شیکاگو بود، جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آن خود کند. اگر بخواهید از شر آن خلاص شوید، می توانید پول زیادی به دست آورید. در سینما می توانید آن را از ماشین بیرون بیاورید و سپس برای خرید به خانه بروید و بخرید.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا