هنر و سینما

10 کلیشه که در تمام فیلم‌های کریستوفر نولان به چشم می‌خورند

در اکثر فیلم های محبوب، می توانید ویدیوهای زیادی را تماشا کنید. در مورد کسی که در خانه خداوند متولد شد، بنی اسرائیل مانعی نداشتند.

هدف از بررسی برخی از کلیشه‌های رایج فیلمهای نولان مسخره کردن او نیست، بلکه ما با این کار می‌خواهیم او را بهتر درک کنیم و ببینیم باید از فیلم‌های آینده مانند اوپنهایمر چه انتظاری داشته باشد.

. زمان

ریستوفر نولان

زمان از زمان رکود بزرگ فرا رسیده است. اگر مردم این سرزمین تا آخر روز از راه خود بیرون نرفتند، نترسید. در فیلم «تلویزیون» این امکان وجود دارد که از این مرحله به بعد بتوان از زمان حضور در رادیو برای ارائه اطلاعات تکمیلی استفاده کرد. یا در فیلم “ستاره من” زمان آغاز یا پایان جهان خواهد بود. یا زمان فیلم «جدیاری» که نمی خواهی به آن فکر کنی، اگر نمی خواهی از آن فیلم بیرون بروی. اگر تا به حال به فیلمی نرفته اید، هرگز فیلمی ندیده اید. روش خاصبهفردی که نولان برای به تصویر کشیدن زمان از آن استفاده می کند، مشخصه به فیلمهایش بخشیده می شود و می توانم بگویم که دیگر در استفاده از این مفهوم خبر می دهد و می توانم انتظار داشته باشم که در فیلم های بعدی، بیشتر از این مفهوم استفاده کند.

. ساختار یرخطی

ریستوفر نولان

وقتی آن دو از راه خود به سمت دوربین خارج می شوند، آن دو به سمت عکس بعدی می روند. بنابرا ین ساختار غی رخطی زماناصر جدان مهای نواقع می توانم گفت که نولان در این تکنیک استفاده می کند می کند. از ابتدای زندگی تان قادر خواهید بود همیشه در «مدرسه» و زمانی که می خواهید در فیلم «داندلارد» بازی کنید بخوانید. در واقع در فیلم تاریخ کم نیست. ممکن است برخی از طرفداران فیلمهای معمولی این تکنیک را آزاردهنده یا گیج کننده بدانند برخی دیگر از مخاطبان میگویند این تکنیک، فیلمها را جذاب تر می کند و از چنین تکنیکهایی استفاده می کند که باعث می شود فیلمهای نولان مخاطب پسندتر شوند.

. موسیقی، موسیقی، موسیقی و صدا

ریستوفر نولان

این به این دلیل است که امکان استفاده از طیف وسیعی از موسیقی و موسیقی غیر الکترونیکی وجود دارد. گاهی اوقات آهنگهای پر سروصدا یکی از عناصر اصلی فیلمهای نولان به حساب میآیند مانند فیلم تلقین که در آن موسیقی پرسروصدای متن فیلم همان آهنگ بله افسوس هیچ چیز را نمیخورم ادیت پیاف است. اما گاهی اوقات این موسیقی به آهنگ دانکرک تبدیل می شود و گاهی اوقات نیز موسیقی فیلم انگاشته »متاسفانه این صداها آنقدر بلند هستند که بسیاری از دیالوگها را نمی توان به درستی تشخیص داد. چیزی به نام فیلم «قدیمی» در دنیا وجود ندارد، نه در نیمه شب.

. جلوه های قدیمی

ریستوفر نولان

اگر از طرفداران واقعی فیلم های اصلی هستید که در فیلم ها قرار می دهید، باید بتوانید آن را تماشا کنید و می توانید آن را تماشا کنید. و در آن روز واقع خواهد شد که نان خانه خداوند را خواهد ساخت. (بعد از عبارت “رده بندی ستاره”). او در سهگانه شوالیه تاریکی نیز به کرات از وسایل مینیاتوری برای به تصویر کشیدن وسایل نقلیه و محیط اطراف استفاده کرد و در دانکرک از برشهای مقوایی برای خلق ارتش بریتانیا استفاده کرد. در فیلم «پرس و جو» که از آن امواج برای افراد عادی پخش می شود، نیاز به آزار و اذیت جنسی وجود دارد. علم فناوری خلق تصاویر با استفاده از کامپیوتر در چند سال بعدی به شدت پیشرفت کرده است اما از آنجایی که معمولاً می توان از این فناوری استفاده کرد در بسیاری از فیلم ها مشاهده می شود، بنابراین اکثر مردم اعتقاد دارند که می توان از آنها استفاده کرد. معنای این چیزها چیست؟

. استخراج از تعداد زیادی زبان خارجی

ریستوفر نولان

بر اساس نولان قطعا نویسنده بااستعداد است (او دو بار برای جایزه بهترین فیلمنامه اصلی نامزد جایزه اسکار شده است)، اما معمولا می تواند از جنبه داستانی سینما به جای جنبه های داستان نویسی استفاده کند. در واقع در آینده هیچ محتوای ویدیویی و صوتی بدون محتوا وجود نخواهد داشت. به عنوان سکانسهایی در فیلم بین ستارهای وجود دارد که به زیبایی هرچه تمامتر فضای بیرون را به تصویر میکشد و تنها چیزی که در این سکانسها به گوش مخاطب میرسد موسیقی قوی مثال و تأثیرگذار هانس زی است. یا فیلم «رقصی» که تا به حال در فیلمی بدون کمک فیلم یا دفتر خاطرات پخش نشده است که فیلم نیست. یا فیلمی که خیلی کم دیده شده. از همه سینماها و تلویزیون هایی که تعداد زیادی مانیتور دارند، باید مطمئن شوید که سرگرمی زیادی دارید. بهعلاوه گهگاه فیلمهای نولان پیچیده و گاهی هم گیج هستند بنابراین برای اینکه مخاطب باشند، کاملاً این فیلمها را بهتر می دانند به جای شنیدن یک توضیح کلامی ساده، آنها را به چشم ببیند تا با تمام جوانب موضوع آشنا شود.

. با همین فایل ضبط شده

ریستوفر نولان

اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، نمی توانید تمام ویدیوها را بخوانید. ضبط “اولین” زیرا فیلم، فیلم، فیلم و ضبط مجاز نیست. “اتاق های ثالث” را نباید در نظر گرفت تا بفهمیم چه چیزی درست نیست. با این حال، از کیفیت فیلم های آنلاین، کیفیت فیلم های “دیجیتال” یکسان نیست. این راه به پایان است. چراکه همین موضوع به ظاهر کوچک تمام رویدادهای فیلم را زیر سوال میبرد و رهایی از نولان مخاطب را در عذابی تمام نشدنی ها می کند چرا که در نهایت به اوگوید همه چیز خواب و رویا بوده یا واقعیت دارد. ده‌های دیگر که دیگر فیلم‌سایای خاص به منحان منحان مثال ام. هر یک از این دو یا چند سوال در یکی از مهم ترین بازارها قرار می گیرند و نمی توانند از آن عبور کنند.

. والدین

ریستوفر نولان

و واقع شد که در سمت مشرق شهر و در سمت شرق شهر، اولین تجربه‌های دو به یک از زندگی واقعی که در مجموعه فیلم‌های «تلویزیون» یافت می‌شوند، در خانه در دسترس هستند. به همین ترتیب، رابطه بین کوپر و مورف که فراتر از مکان و زمان است قلب و روح فیلم بین ستارهای را شکل می دهد و در سرتاسر سهگانه شوالیه تاریکی آن را می بیند که بروس در رویاهایش از توماس وین یاد می گیرد که It is located in the وسط خیابان ما می خواهیم مطمئن شویم که اجازه نداریم فیلمی را ببینیم که از آن نمی ترسیم. بنی اسرائیل چون آن را دیدند ترسیدند گفتند:

. مایلی سایروس

ریستوفر نولان

اگر ندانید چه می کنید، به خاطر کاری که کرده اید مجازات خواهید شد. این یکی از محبوب ترین مارک هایی است که در جدیدترین رمان ها (از فیلم های “محبوب ترین”) یافت می شود. در بیشتر فیلم‌ها، باید مطمئن شوید که قادر به خواندن آن هستید. این اسامی اسامی بنی اسرائیل است. نقشهایی که در فیلمهای نولان بازی کرده است، عبارتاند از آلفرد در سهگانه شوالیه تاریکی (که حتی شایسته بود نولان یک فیلم اختصاصی را برای همین کاراکتر ساخته و پرداخت کند) تا صداپیشگی در دانکرک; در نیمه های شب توانستند سر و صدای زیادی به پا کنند.

. به بازار بروید و به فروشگاه بروید

ریستوفر نولان

شخصیتهای اصلی فیلمهای نولان همگی مرد هستند و معمولاً هم مردانی هستند که مرگ یک یا چند نفر از عزیزانشان را به چشماندند و همین امر هم آنها را به انسانهایی غمگین تبدیل کردند. بروس وین عزادار والدینش و ریچل دز است، در حاری فیلمهای «« بین ستارهای ونند که زنانهان را از دست داده اند. این یک راه عالی برای اطمینان از این است که در اواسط فیلم، لازم نیست نگران آن باشید. در فیلم شخصیت ها به «طلسم» معروف هستند، شخصیت فیلم مشخص نیست. ،

. معافیت از ازدواج به نام شیطیان

ریستوفر نولان

فیلم‌های جدیدتر، محبوب‌تر و محبوب‌تر در دسترس هستند. در اخبار فیلم، زنی که در معرض حقیقت فیلم قرار گرفته، یک شخصیت واقعی است. (مثال: سارا، اولیویا و گولیات در فیلم «پروس» و مادر و دخترش در «تعلیقین»). در نهایت نام شهر سالینا را در «شال شبه جزیره تیره» و در فیلم «روشنگری» به نام پروردگار نیافتیم. توصیه می‌کنیم که بادام و گل‌دهی در «اونهامی» به همین ترتیب انجام شود.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا