هنر و سینما

پیکی بلایندرز؛ 10 نکته‌ی جالب که درباره‌ی فصل 6 سریال باید بدانید

با اینکه انتشار فصل 6 «پیکی بلایندرز» به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به‌شدت به تعویق افتاده بود، اما گویا دیگر چیزی به شروع فصل ششم باقی نمانده و همین موضوع باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران این سریال شده است.

با افزایش تهدید فاشیسم در پارلمان بریتانیا و شروع جنگ جهانی دوم، قطعا فصل ششم سریال پیکی بلایندرز هم مانند فصل‌های قبل هیجان‌انگیز و پیچیده خواهد بود. بنابراین حال که دیگر زمانی تا آغاز فصل ششم باقی نمانده،می‌خواهیم در این مطلب اطلاعاتی را درباره‌ی بازیگران این فصل، خط داستانی آن و آینده این فرنچایز در اختیار شما قرار دهیم.

1. فصل 6 سریال در اواخر فوریه 2022 پخش خواهد شد

پیکی بلایندرز

پس از این همه تأخیر به خاطر همه‌گیری کرونا، فصل ششم سریال پرطرف‌دار پیکی بلایندرز. بالاخره در فوریه امسال منتشر خواهد شد. فیلم‌برداری اولیه این فصل بیشتر از یک سال پیش یعنی در ژانویه 2021 آغاز شده و بر اساس پست اینستاگرامی آنتونی برن، کارگردان سریال، در می 2021 هم به پایان رسید. با توجه به اینکه هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای فصل 6 سریال پیکی بلایندرز تعیین نشده، تنها کاری که طرفداران می‌توانند انجام دهند این است که منتظر بمانند تا ببینند این سریال در چه تاریخی منتشر خواهد شد. البته شنیده‌ها حاکی از آن است که فصل ششم در فوریه منتشر خواهد شد اما معلوم نیست که روز دقیق انتشار آن کدام روز از ماه فوریه باشد.

2. تریلر فصل 6 سریال پیکی بلایندرز در 1 ژانویه 2022 منتشر شد

انتشار یک تریلر رسمی، بی‌شک یکی از هیجان‌انگیزترین اتفاقاتی است که در هنگام ساخت یک فیلم یا سریال تلویزیونی جدید رخ می‌دهد. تریلر فصل 6 پیکی بلایندرز دقیقا در روز سال نوی 2022 منتشر شد و توانست طرفداران این سریال را در سرتاسر جهان هیجان‌زده کند. این تریلر فضای غم‌انگیز و سرشار از ناامیدی را که مخاطبان در فصل‌های قبلی پیکی بلایندرز به ​​آن عادت کرده‌ بودند دوباره به تصویر می‌کشد. البته قطعا مشاهده چنین فضایی با توجه به چشم‌انداز سیاسی ناپایداری که در فصل ششم جریان دارد دور از ذهن نخواهد بود.

3. بازگشت بسیاری از بازیگران فصل‌های قبلی تأیید شده است

پیکی بلایندرز

سازندگان پیکی بلایندرز در طول پنج فصل اول این سریال، تمام سعی خود را کردند تا گروهی از بازیگران بااستعداد نظیر آدرین برودی، سم نیل و آنابل والیس را که توانسته بودند ارتباط بی‌نظیری را با هم برقرار کنند گردآوری نمایند. در حالی که بسیاری از این بازیگران احتمالا در فصل ششم حضور نخواهد داشت و همان‌طور که حتما می‌دانید، هلن مک کروری بازیگر فقید هم به طرز غم‌انگیزی قبل از شروع فیلم‌برداری فصل ششم درگذشت، بسیاری از بازیگران برتر سریال همچون کیلیان مورفی، پل اندرسون، سوفی راندل، آنیا تیلور جوی و تام هاردی در این فصل به ایفای نقش خواهند پرداخت.

4. حضور بسیاری از بازیگران جدید تأیید شده است

در هر فصل از سریال «یکی بلایندرز، بسیاری از بازیگر جدید به بازیگران قبلی اضافه می‌شوند و معمولا این بازیگران جدید از بین بازیگران شناخته شده و بااستعداد انتخاب می‌گردند. اما شناخته‌شده‌ترین بازیگری که در فصل آینده به گروه بازیگران این سریال خواهد پیوست، استفن گراهام است که بی‌شک در هر نقشی که به او سپرده شود خوش می‌درخشد. کنراد خان، امبر اندرسون و جیمز فرچویل هم در کنار استفن گراهام حضور خواهند داشت. در حالی که مشخص نیست کدام کاراکترها به این بازیگران محول شده، طرفداران این سریال می‌توانند مطمئن باشند که بی‌شک این بازیگران از قدرت نقش‌آفرینی خود برای ایفای نقش خود به بهترین وجه ممکن استفاده خواهند کرد و سبب تحول عظیمی در فصل ششم سریال پیکی بلایندرز خواهند شد.

5. داستان کلی فصل ششم از چه قرار است

پیکی بلایندرز

با پایان یافتن فصل پنجم از سریال پیکی بلایندرز در سال 2019، طرفداران این سریال دو سال فرصت داشتند تا تئوری‌های مختلفی را درباره‌ی فصل ششم شکل دهند و تا می‌توانند خیال‌پردازی کنند. اما در ماه‌های اخیر، خالق سریال، استیون نایت، برخی از جزئیات فصل ششم را فاش نموده است.

طبق گفته او در فصل 6 سریال پیکی بلایندرز تامی شلبی با یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های زندگی‌اش مواجه می‌شود. او در معرض موج فزاینده فاشیسم قرار می‌گیرد و در آستانه جنگ جهانی مجبور است با تهدیدات جدی از جانب آمریکا مقابله کند.

6. جزئیات موسیقی متن فصل ششم

یکی از بهترین جنبه‌های سریال پیکی بلایندرز موسیقی متن حماسی سریال است که توسط هنرمندان خارق‌العاده‌ای مانند جوی دیویژن، آرکتیک مانکیز و دیوید بویی خلق شده است. موسیقی متن فصل ششم هم تقریبا مطابق با استانداردهای موزیکال تعیین شده در فصل‌های قبلی است.

7. آیا فصل ششم سریال پیکی بلایندرز آخرین فصل این سریال خواهد بود؟

پیکی بلایندرز

از زمانی که فصل 5 پیکی بلایندرز در سال 2019 به پایان رسید، طرفداران این سریال درباره‌ی بسیاری از جنبه‌های آن از جمله اینکه داستان خانواده شلبی چه زمانی برای همیشه به پایان می‌رسد، حدس‌هایی زده‌اند و اما تریلر فصل ششم برای همیشه به این گمانه‌زنی‌ها پایان داد و نشان داد که فصل آینده‌ی پیکی بلایندرز در واقع آخرین فصل این سریال خواهد بود. قطعا این خبر برای طرفداران سریال خبر بدی خواهد بود، اما این بدان معناست که قطعا فصل ششم پیکی بلایندرز داستان بسیار جذابی خواهد داشت. طرفداران این سریال باید به خاطر داشته باشند از آنجایی که فصل ششم، آخرین فصل پیکی بلایندرز خواهد بود، قطعا این احتمال وجود دارد که هر کدام از شخصیت‌های مهم آن مانند تامی شلبی بمیرند، اگرچه داستان سریال تنها زمانی مشخص می‌شود که شروع به پخش شود.

8. کارگردان فصل ششم سریال پیکی بلایندرز، آنتونی برن است

طبق شنیده‌ها، آنتونی برن قرار است تمام فصل ششم را که شامل شش قسمت است، کارگردانی کند. اولین قسمت از فصل ششم پیکی بلایندرز، «روز سیاه» نام دارد که برن به‌عنوان کارگردان آن ذکر شده است. برن نقش مهمی را در تولید فصل آخر این سریال بر عهده داشت و فصل 5 را به طور کامل کارگردانی کرده بود. در واقع انتخاب برن برای کارگردانی دو فصل آخر می‌تواند نشان دهنده نبوغ و هوش تیم سازنده سریال باشد، چراکه قطعا سبب می‌شود داستان تامی شلبی منسجم‌تر و مفصل‌تر باشد.

9. استیون نایت نویسنده اصلی فصل 6 خواهد بود

پیکی بلایندرز پیکی بلایندرز پیکی بلایندرز پیکی بلایندرز پیکی بلایندرز

شاید طرفداران سریال پیکی بلایندرز ندانند اما استیون نایت، خالق این سریال است و به جز فصل ششم، تمام فصل‌های قبلی را هم به رشته تحریر درآورده است. بنا بر شنیده‌ها، نایت نسبت به فصل آخر بسیار خوش‌بین است و گفته که قرار است کاراکترها با خطرات و فراز و نشیب‌های زیادی مواجه شوند. قطعا نایت داستان فصل ششم را به زیبایی ساخته و پرداخته خواهد کرد، زیرا پنج فصل اول این سریال هم با تمجیدهای گسترده منتقدان مواجه شده بود. بنابراین با توجه به صحبت‌های نایت درباره‌ی فصل 6، طرفداران باید منتظر باشند تا ببینند که او برایشان چه داستانی را مهیا کرده است.

10. فصل ششم، آخرین فصل از سریال پیکی بلایندرز نخواهد بود

اگرچه استیون نایت، خالق پیکی بلایندرز، گفته که فصل ششم، آخرین فصل از این سریال خواهد بود، اما او گفته که قصد دارد داستان فیلم را در رسانه‌های دیگر ادامه دهد. بنا بر گزارش‌های به گوش رسیده، نایت قصد دارد پس از فصل ششم، داستان سریال پیکی بلایندرز را در قالب یک فیلم، ساخته و پرداخته کند. صرف نظر از تمام این شنیده‌ها، نایت قادر است برای سالیان سال به نوشتن داستان پیکی بلایندرز ادامه دهد و به نظر می‌رسد مشتاقانه بخواهد این کار را انجام دهد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا