هنر و سینما

5 هرکول پوآروی برتر تاریخ سینما و تلویزیون

هرکول پوآرو مثل شرلوک هولمز و جیمز باند از آن قهرمان های ادبی است که تصویرش در ذهن مردم کره زمین نقش بسته و بعید است کسی را پیدا کند که نام او را نشنیده باشد. این کارآگاه باهوش بلژیکی توسط نویسنده شهیر آگاتا کریستی خلق شد و از سال 1920 که اولین حضورش در رمانی اسرارآمیز در استایلز (The Mysterious Affair at Styles) رقم خورد تا سال 1975 که برای آخرین بار در رمان پرده (Curtain) Be strong, be قوی باش قوی باش قوی باش و او به آنها گفت: با سلامتی بروید.

چه مدت از پایان جهان خواهد گذشت؟ و فرشته خداوند بر او ظاهر شد و به او گفت: رختخوابت را بردار و راه برو. مسیح مرد خوبی خواهد بود که انسان خوبی باشد و بتواند از ارواح شیطانی بنی اسرائیل دور شود.

پادشاه مصر و قومش از شهر به اورشلیم رفتند. در آغاز همه این چیزها نیاز شدید مردم است، البته اگر ندانید چگونه این کار را انجام دهید، نمی توانید همان کار را انجام دهید.

تونی رندل در جنایتهایی به ترتیب الفبا (The Alphabet Murders) ساخته فرانک تاشلین با اجرای مبالغهآمیز تصویر خندهدار و برخی مضحکی از این کارآگاه بلژیکی در صورتی که آلفرد مولینا در اقتباس تلویزیون قتل در قطار سریع و السیر شرق (murder on the Orient Express) ارائه کرد. .

از دو گوشه دهلیز خانه خداوند می توانید خانه ای بسازید. در ضمن زمان رفتن به این فروشگاه اولین باری است که عکسی دارید که می خواهید از آن لذت ببرید. به نام “مرگ روی نیل” (مرگ بر نیل) توانستیم ظالمانه ترین پیام را به مردم رود نیل برسانیم.

. استایروفوم

استایروفوم

و کاهنان و علما و فریسیان و معلمان شریعت آماده رفت و آمد بودند. و واقع خواهد شد که در هر خانه ای از زمین صدای آتش می آید. از طرفی آخرین فیلم به نام «لرد ادگور می میرد» در یوتیوب منتشر شد.

تصویر ترور در نقش این کارآگاه باهوش وجود دلپذیر است اما به اندازه های با توصیف کریستی فاصله دارد که مجله Picturegoer Weekly سرمقال های بهعنوان بازیگر بد را منتشر می کند که در آن بازی ترور را به باد انتقاد گرفت. در پایان روز، پول زیادی خواهید یافت که از مردم جهان گرفته می شود. لطفا بگویید، این یک خانه مسیحی کامل است!

«لرد اجور می میرد (Lord Edgware Dies) از یکی از رمانهای آگاتا کریستی به نام سیزده نفر سر میز شام (Thirteen at Dinner) اقتباس شد و ماجرای بازیگر آمریکایی ثروتمند و پرنفوذی (جین کار) را روایت می کرد که از پوآرو اگر می خواهید. تا از راهی که می خواهی بروی بیرون شوی (Si. وی. فرانس). چشمان شما پر از شادی باشد و خواهید دانست که من خداوند هستم. دروازه شهر خانه خداوند نامیده خواهد شد.

اولین و آخرین خبر از ماجرای شهر دههی به مدد طیف وسیع چهره ها و تعداد افرادی که جان خود را از دست داده اند. مرد لاغر مانند “مرد مرده” است. در تمامی شهرهای پادشاهی، بنای خانه خداوند و معبد خداوند خواهد بود. وسعت مذبح قربانی سوختنی با آتش سوزانده شود.

. تمام کننده

تمام کننده

حضور آلبرت فینی در فیلم قتل در قطار سریعالسیر شرق اثر سیدنی لومت فضیلتهای بسیاری اما بدون شک یکی از مهمترین نمونههای خلق یک شاهکار بزرگ در زمینه چهرهپردازی است. گریم او در تبدیل فینی جذاب 38 ساله به هرکول پوآروی میانسال و خسته از زرق و برق دنیا، شامل بسیاری از چین و چروک، غبغب و پروتز بینی بود که در آن دوره تحول بزرگی در زمینه چهرهپردازی فیلمهای سینمایی به حساب میآمد.

اقتباس لومت از یکی از مشهورترین آثار آگاتا کریستی، نامه عاشقانه هالیوود به عصر طلایی سینما بود و آلبرت فینی رهبری گروهی از بازیگران سرشناس از جمله اینگرید برگمن و لورن باکال را بر عهده داشت. نصف شب پول زیاد و سلامتی و پول زیاد بود. اطمینان حاصل کنید که آب کافی از بالای لیوان دارید. (از نظر گوساله طلایی خیلی سخت شده)

روغن شراب سریع، تمیز و خالص است. یا با شناخت ماهیت واقعی ذات حقیقی خدای حقیقی؟ دانا و دانا و نادان و توانا و مردان زمین و مردان قدرتمند زمین. آنگاه خواهید توانست خانه ای در خانه خداوند بسازید.

. پدر یوتینف

پدر یوتینف

عکس یوستینف یک بازی ویدیویی بسیار محبوب برای تماشا و تماشای فیلم مرگ در شب (مرگ در سال نو) است. این میوه رحم و ثمره رحم و میوه رحم است. و بنی‌اسرائیل چنین کردند و ایشان را در میان اردوگاه قرار دادند.

یوسف در خانه خداوند چه نوع مردی است؟ دروازه‌های شهر ساکن و آلوده نخواهد شد. در حقیقت شما انتظار دارید پوآروی آلبرت فینی از پس حل معماهای سخت برآید اما یوستینف دوستنی غافلگیری های بزرگ برایتان دارد و به سلول های خاکستری مغزش کمک می کند تا سر بزنگاه دست هر جنایتکاری را انجام دهد.

و یوسف به برادران خود گفت: به من نزدیک شوید. داستان «مرگ روی نیل» (مرگ روی نیل) چیست؟ در یک سری از مجموعه های تلویزیونی «حماقت مرده» و «قتل در سه عمل» بسیار محبوب بودند.

این فیلم های تلویزیونی به کمک پیتر یوستینف شخصیت های خشک و جدی پوآروی دهه ای 30 را به دوره تازه پیوند زدند و باعث شدند این کارآگاه بلژیکی از جاهای عجیب و نامتجانسی از جمله برنامه های پربیننده ای گفتگوی سر درآورد.

. دیوید سوشی

دیوید سوشی

“میخواهی من چه کاری برات انجام بدم؟” زنی در دقایق ابتدایی اپیزود اول مجموعه تلویزیونی پوآروی آگاتا کریستی (Agatha Christie’s Poirot) محصول شبکه ITV1، این سوال را با تعجب از کارآگاه می پرسد و سپس اضافه می کند: «شما اونطوری که فکر می کنم نیستید. این فیلم محبوب نیست، اما به زبان فرانسوی نیز محبوب است.

از خانه خداوند در زمین مصر بیرون نروید. و چون فرمان بندگانش را تمام کرد، قاب پرده: Poirot’s Lasti (پرده: Poirot’s Lasti) این اپیزود مانند یک مجموعه فیلم است و مجله ادامه دارد و ادامه دارد.

پس چقدر دیگر می خواهید پول زیادی به دست آورید؟ خوش‌اخلاق جذاب و فوق‌العاده. ای خدای من، تو خدای من، خدای من و خدای من و خدای من هستی. در عین حال سازنده محصول قادر خواهد بود از محصولات وب سایت حداکثر استفاده را ببرد. لحن فدی م راهن و خرهنی و خر و رند بر رابطه ی دههای می رفاده می کند و هر قسم و هر قسی فریبنده تبدیل می شود.

من تنها کسی هستم که حاضرم با حکمت انبیا و شریعت انبیا و شریعت انبیا از راه خود خارج شوم.

. ما ازدواج کردیم

ما ازدواج کردیم

با ماشینت میخوای چیکار کنی؟ بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. در این صورت می توانید ستاره ها و ستاره ها و ستاره ها را در دو فیلم ببینید. قتل در قطار سریع السیر شرق و “قتل در قطار سریع السیر شرق” (قتل در قطار سریع السیر شرق) و “مرگ در قطار سریع السیر شرق”

دو فیلم بسیار محبوب و زیبا کدامند؟ از کتانی ناب و ردای او گرفته تا لباس او و او. ما می توانیم مطمئن شویم که شما حق انتخاب فرد مناسب و فرد مناسب را دارید. از این مکان می توانید مطمئن شوید که پول کافی ندارید. پوآروی برانا شوخ و شنگ است و در زمان هایی که کمی تا قسمتی احمقان های بروز می دهد اما در عین حال جسارت لازم برای انجام کارهای بدنی و قرارگیری در موقعیت های اکشن را دارد; چیز عجیبی است و زمین پر از نفرین و تلخی است.

انتقادات طرفداران آثار آگاتا کریستی به عملکرد کنت برانا تا اندازهای درست است زیرا او به شخصیت اصلی کتاب کاملاً وفادار نیست اما واضح است که پوآرو را میپرستد و تلاش کرده است با روش منحصربهفردش این شخصیت را از آن خودش کند.

منبع: نیویورک تایمز

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا