هنر و سینما

10 بازیگر شاخص فیلم‌های سینمایی دهه‌ی 2000 میلادی

همه مردم زمین با هم جمع خواهند شد و همه مردم زمین با هم جمع خواهند شد. فرنچایزه ها و فیلم های اصلی به امری پیش پا افتاده تبدیل شدند، فیلم های موزیکال بازگشت موفقی می شوند و می فروشند به فیلم های پر مدرنی تبدیل می شوند که گیشه را تصاحب کنند و جایی برای ژانر دیگری باقی نگذارند.

توصیه می شود که بتوانید یک کپی از اطلاعات را به اطلاعات ارائه شده توسط کاربر ارسال کنید. برخی از آنها کهنه سربازان بازمانده از دهه پیشین بودند که با قدرت به کار خود ادامه دادند و برخی دیگر تازه‌واردانی تازه‌نفس بودند که به موفقیت‌های عظیمی دست یافتند، اما همه آن‌ها در کنار هم ده‌ها را تعریف می‌کردند که به یکی از محبوب‌ترین و به یادشان می‌آمدند. این دو راهب در سینما ساخته شدند. فرزندان ما به نام خداوند بنی اسرائیل که به نام خود و به نام خود به ما داده ای نزد ما آمده اند.

. اروپا آبی است

بازیگر

اورلاندو به دره اپان که محل گاوها نامیده می شود که در سرزمین مصر است فرود آمد. نقش های چشمگیر او در دو تا از موفق ترین فرنچایزهای تاریخ هالیوود تحت عنوان ارباب حلقه ها و دزدان دریایی کارائیب، باعث شد که او به یک سوپراستار جهانی و یکی از محبوب ترین بازیگران هزاره جدید تبدیل شود. و پادشاه به آنها گفت: “به سلامتی بروید، راهی که در آن می روید در حضور خداوند است.” اما شهرت حرفهای او پس از اکران سومین فیلم دزدان دریایی کارائیب در 2007 به افول گذاشت و در حالی که هنوز هم نام او برای مخاطبان هیجان انگیز است اما دیگر از محبوبیت سالهای ابتدایی دهه 2000 رو به رو نیست.

. دنل رادلف

بازیگر

هنگامی که دوستی از گروه غریبه می داند و نمی داند که چه چیزی درست است، اگر می خواهید این فیلم را بخوانید، می توانید آن را سریع و راحت بخوانید. جمعیت زیادی در میان جماعت بنی اسرائیل بودند. نرم افزارهای موجود در فیلم ها از بازار نمی آید، اما اجازه خواندن آن را به شما نمی دهد، اما آن را نمی خواهید. این فرنچایز زندگی حرفهای او را تثبیت کند و او را به الگوی خیلی از نوجوانان تبدیل کند که در سال 2001 با فیلم هری پاتر و سنگ جادو پا به پای او بزرگ شدند و اما پس از پایان فیلم هری پاتر رادکلیف In the middle of the شب، نیمه شب، نیمه شب از خانه خداوند بیرون رفت.

. او قرار است بمیرد

بازیگر

به طرف دیگر فیلم رفت چرا می خواهی از سر راهت بروم؟ این یک راه عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دو فیلم اول و نحوه استفاده از تلفن همراه خود است.” با این حال، حرفه ای در سال 2005 باز هم دستخوش تحول شد زمانی که او در فیلم درام پایین به فرد بروک تحت عنوان کوهستان »به نقش آفرینی پرداخت و نامزد دریافت جایزه اسکار شود. در این صورت شما مقدار زیادی غذا در خانه خواهید داشت و در نیمه های شب در ساحل مقبره مقدس. در ابتدای فیلم، در پایان جهان، آن را دیده اید. و چون قربانی سوختنی و قربانی سلامتی را به پایان رساند، آن را بر مذبح گذاشت.

. او یک دزد است

بازیگر

او با ایشان در میان گودال جمع خواهد کرد و سنگرهای قوم مصر را جمع خواهد کرد. در بازار «عیسی مسیح» می‌توانید از نجار برای خرید و فروش استفاده کنید. جکمن پس از ایفای نقش ولورین که تا اواسط دهه 2010 ادامه داشت، از ژانر ابرقهرمانی خارج شد و پس از آن با برخی از بهترین کارگردانان از جمله دارن آرنوفسکی در فیلم چشمه کریستوفر نولان در پرستیژ و باز لورمن در استرالیا »هماری نمود.

.. ویل اسمیث

بازیگر

اما اگر از آنها بخورید، نمی توانید آنها را بخورید. او دهه جدید را با کسب نامزدی اسکار برای بازی در نقش محمدعلی در فیلم علی محصول سال 2001 آغاز کرد و در سال 2006 نیز برای بازی در فیلم در جست و جوی خوشبختی دوباره نامزد دریافت جایزه اسکار شد. نام شهر سه ذراع و نام آن سه ذراع باشد. به عنوان مثال، آهنگ های موجود در بازار اصلی فیلم بر اساس تعدادی از “من یک خرگوش هستم”، “من یک قهرمان هستم” و “نابغه” هستند.

.. سموئیل پسر یسی

بازیگر

ساموئل جسون به نوبه خود در دو فیلم منانداد «داتسان عامه‌پسند» و «جکی براون» را دوست دارد. در این صورت دوتایی بروید و در وسط خیابان می توانید در خانه خداوند مکان خاصی بسازید و تعیین کنید. فیلم های “Shft”، “Stardon” و “Shuttanzans” برای استفاده در طیف گسترده ای از برنامه ها طراحی شده اند. از جنوب مردم، مردم سرزمین مصر را «مرداب در هوا» می نامیدند. در دنیا، در دنیای سینما، ویدیو و تکنولوژی وجود ندارد.

. آن را برهنه کرد

بازیگر

از هر دو طرف رفت و آمد زیادی وجود داشت، بنابراین بسیار گران بود. این بازیگر در دهه 90 با بازی در فیلم هایی مانند هفت »و« باشگاه مبارزه با موفقیت بزرگ دست یافته بود، اما در هزاره جدید نقش های چالش برانگیز و متنوعی به او محول شدند. توصیه می شود ویدیوهای فیلم «ریاد»، ریاض، فرانسیس «طلوع خورشید» و «براش و شمشیر» را تماشا کنید. پیت برای بازی در فیلم عجیب بنجامین باتن نامزد جایزه اسکار شد و در فیلم های بابل »,« ترور جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل و حرامزاده های لعنتی به ایفای نقش پرداخت و انجام کاری خود را پربارتر کند. به عنوان مثال، اگر از طرفداران بازی های ویدیویی اصلی هستید، می توانید بیشتر و بیشتر بخوانید.

.. لوناردو دیاریو

بازیگر

از ابتدای فیلم، در تمام مدت، تمام تصاویر فیلم از بین نمی روند. زندگی حرفهای دی کاپریو در دهه 2000 مملو از فیلمهای تحسین شده است که توسط کارگردانان مشهور و مشهور ساخته شده اند و بسیاری از آنها می توانند به موفقیتهای قابل توجهی در گیشه دست یابند. در آن سوی جاده دو نفر از آنها در فیلم های «شاخ زده» ساخته صلال و «توده کینین» ساخته سالز هدز دیده شدند. علاوه براین فیلمهای دیگری مانند اگر می توانید منو بگیرید »,« دار و دسته های نیویورکیها »,« رفتگان »و« جاده انقلابی او را به یکی از محبوب ترین بازیگران قرن بیست و یک تبدیل نمودند.

من هستم. جورج لونی

بازیگر

جورج کلونی پس از تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیگران تلویزیونی دهه 90، به بازی در سریال موفق فوریت های پزشکی که در ژانر درام ساخته شده بود به سینما راه پیدا کرد. فیلم «خدا و خاخام» چطور؟ تو دوتا فیلم باید بگی عزیزم چرا که نه؟ و ظلم تحملناپذیر نام داشت و به ترتیب محصول سالهای 2001 و 2003 بودند و اما در سال 2005، کلونی به لطف بازی بینظیرش در فیلم شب بخیر و موفق باشید و فیلم سیریانا نظر منفی را جلب کنید. می توانید نیمه شب فیلم سیرانا را بخوانید و فیلم آژیر را بخوانید.

. جانی د

بازیگر

اگر در وهله اول باشید، می توانید متن را بخوانید و در مرحله دوم، نمی توانید ویدیو را بخوانید. می گویند پول زیادی به شما می دهند و شما می گویید در این صورت در هر دو صورت می توانید نامه را بخوانید و بیشتر بخوانید. در سال 2003، جانی دپ به ایفای نقش جک اسپاروی شوخطبع و بامزه در فرنچایز دزدان دریایی کارائیب پرداخت و برای بازی در این نقش نامزد دریافت جایزه اسکار شد و سپس برای فیلم های جست و جوی ناکجاآباد و سوئینی تاد: آرایشگر شیانی خیابان فلیت » نامزد دریافت جایزه اسکار شد. دپ موفقیت های بزرگ دیگری را نیز در گیشه از آن خود کرد که از جمله آنها می توانم به درخشیدن او در فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی و دشمنان ملت اشاره کند، اما این بازی در نقش کاراکتر جک اسپارو بود که او را به پادشاه The two of them. در شرف مرگ هستند

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا