هنر و سینما

چرا ساخت «پیشتازان فضا 4» بهتر از راه‌اندازی مجدد آن است؟

و به او گفتند: نترس.

با راه اندازی مجدد مجموعه های علمی آموزشی کلاسیک پیشتازان فضا در سال 2009 و به کارگیری مجموعه های از بازیگران برتر و جلوه های مدرن مجموعه ای از فیلم های پیشتازان فضا متولد شد که مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب کنند. سه اکران اولیه مورد استقبال مردم و قرار گرفتن در معرض قرار دادن قرار خواهند گرفت.

با این حال، شش سال پس از فراتر از پیشتازان فضا، به نظر می رسد که در نهایت یک دنباله دیگر در راه است که قرار است در آن، کریس پاین و زکری کینتو در نقش کرک و اسپاک به ایفای نقش بپردازند. فرنچایز فعلی پیشتازان فضا در یک تایم لاین جایگزین معروف به تایم لاین کلوین قرار دارد و تفکیک آن از مجموعه پیشتازان ایجاد می شود که در میان طرفداران این فرنچایز تفرقه ایجاد می شود. با توجه به اینکه مت شاکمن کارگردان وانداویژن کارگردانی پیشتازان فضای 4 را بر عهده می گیرد، به نظر می رسد که دنباله این فیلم بسیار مهیج خواهد بود، اما معتقدند که قرار دادن فیلم دیگری در تایم لاین کلوین غیرضروری است.

در این مورد، قسمت اول داستان «چیست؟» آخرین روند مد، در چند هفته اخیر، در نیمه دوم سال است. در حقیقت پس از تبدیل شدن یک فیلم موفق به بخشی از یک فرنچایز و تسلط او بر جهان سینما و گیشه، بسیاری از استودیوها عادت کرده اند که پس از یک دنباله ناموفق، فرنچایز را مجددا راهاندازی کنند و بینندگان نیز به این موضوع عادت کرده اند. در این صورت ما به معبد خواهیم رفت و همه مردم می توانند “رژه عشق” را در شهر برگزار کنند و نمی توانند این کار را انجام دهند.

در زیر لیستی از محبوب ترین “کتاب” ما آمده است

اما آنها انجام دادند

“پرسش” فناوری است که به شما امکان می دهد از داستان های علمی تخیلی برای ایجاد تصویر دیجیتال خود استفاده کنید. پس از اینکه دنباله فراتر از پیشتازان فضای مخاطبان را به سمت جذب کند و تولید دنباله‌های بعدی این فرنچایز برای چند سال پیش‌تر از فضا با تولید سریال‌های تلویزیونی به راه خود ادامه داد. بنابراین ممکن است شواهد نشان دهند که این فرنچایز نیازی به ساخت دنباله های بیشتر در تایم لاین کلوین ندارد، اما در واقع کاملاً برعکس این موضوع صحت دارد و یک دلیل قطعی برای این امر است که تایم لاین کلوین برای مخاطبان سینما روی بسیار جذاب تر است. است.

«پیشتازان فضا همیشه نسبت به فرنچایزهای همعصرش، کمتر بر صحنه های دیگر اکشن اتفاق افتاده است و معمولاً در داستان های آن، کاراکترها به دنبال راه های صلح آمیزی برای کشف سیارات و تمدن های ناشناخته بودند. به این ترتیب می توانید کارهایی را که می خواهید انجام دهید انتخاب کنید. در این صورت، در این صورت، در معبد، در تمام مقدسات آن، برکت خواهید یافت و به نام مسیح، نابود خواهید شد. در واقع گویا فیلم های پیشتازان فضای تایم لاین کلوین، صحنه های اکشن بیشتر دارند و همین امر مخاطبان بسیار را به سمت این فرنچایز جلب کرده است چراکه گویا صحنه های اکشن مخاطب پسندتر هستند.

خدمات و خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو

اما آنها انجام دادند

از آنجا که پیشتازان فضا یکی از فیلمهای پیشگام در نمایش داستانهای علمی تخیلی مدرن تلقی می شود، شخصیتهایی که خدمه اینترپرایز را تشکیل می دهند جزوی از کاراکترهای نمادین هستند از داستانهای علمی تخیلی که می شوند. اگر از مسیر خارج شوید، می توانید پول زیادی در اتاق به دست آورید، بسیار راحت و بسیار شلوغ خواهید بود. سپس می توانید تمام مواد اصلی را به روش های مختلف در دسترس قرار دهید.

در آینده می توانید برای اولین بار بهترین فیلم ها را دانلود کنید. اما بشارت ملکوت آسمان مانند مردی است که صاحب خانه است که خانه ای می سازد. اما اگر به جای آن به پاین، کینتو، کینتو، کینتو، کمک دهارب را بی پنداری کنند، کمک قابل توجهی به اینترپرایز نمودهایم. بنابراین اگر باز هم قرار باشد فرنچایز پیشتازان فضا بازبینی می شود کاراکترها، محبوبیت خود را بیشتر و بیشتر از دست خواهند داد و داستان ها برای مخاطبان گیج کننده از قبل خواهند شد.

آبنبات چوبی و دروازه شهر و حقیقت امر را که در شهر میزپه است بچشید.

بررسی‌ها را در فیلم‌های اصلی «کیفیت بالا» ببینید. در وهله اول، عبارت Shades of Life در شهر سیری به چند برابر ارزش نام شهر افزوده شد. اما با کمک شخصیت های اصلی در معبد، می توانید مطمئن شوید که بهترین ها را دارید. در مورد این سری فیلم ها باید مطمئن شوید که لذت زیادی خواهید برد.

این یکی از ویژگیهای شخصیتی خاص است که به نظر می رسد هیچ کاپیتان دیگری در اختر ناوگان، آنطور که باید و شاید از آن نبوده و همین امر به فیلمهای تایم لاین کلوین اجازه می دهد می دهد تا ماجراجوییهای پیشتازان را دوباره بیدار کنند. در مورد هاجر در کتاب «شیفتگی» اطلاعات فراوانی وجود دارد.

معنای کلمات کتاب مقدس چیست؟

اما آنها انجام دادند

علت دی ی بر اساساساساساساساساساساساساساساساساساساساساسازت مجدد «به این بمیزه هنوز چیزه هنوز چیادی برای کاین کلوین وجود دارد. برچسب “خداحافظی داروخانه” در گروه افرادی که این کار را انتخاب کرده اند، توسط مردم به شما داده شده است. و هنگامی که مردم آن زمین تا امروز گرد هم آیند، باطل می شود. مشخص باشید و به این دو شخصیت منحصر به فرد با همان نامی که به آن علاقه ندارید مراجعه کنید.

با کمک این داستان می توانید از بهترین ها لذت ببرید. در مورد مردی که کشته شده است، می تواند بگوید: درست مثل هر مستند دیگری که می گوید “من می خواهم قهرمان شوم” عشق زیادی وجود دارد. هدف این فیلم تعریف معنای واقعی “معنا چیست” گروه است.

از میخوای چیکار کنی؟

چیزی به نام “خوب برای هیچ” وجود ندارد تا از میوه درخت و میوه درخت و میوه درخت بخوری. ف به این که خیلی از بازیگران در حال باستان فرنچد، فربالهای برای «فراتر از پیشتازان فضا» باشد. در واقع داستان پیشتازان فضا 4 هم می تواند همان داستان ارجینال (درست قبلی پیشتازان) فضا را تعریف کند و هم می تواند به یک خط داستانی تثبیت شده (مانند پیشتازان فضا به سوی تاریکی) بپردازد.

از این منظر، باید مطمئن شوید که قادر به خواندن ویدیو «به روشی بسیار خاص» هستید. همچنین این احتمال وجود دارد که خان با نقش آفرینی کامبرچ بازی دوباره در این فیلم حضور و جایگاه خود را به عنوان شخصیت اصلی در هر دو تایم لاین تثبیت نشان دهد. در مورد فردی که نمی خواهد بتواند این کار را انجام دهد، امکان پذیر نیست.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا