هنر و سینما

10 بازیگر شاخص فیلم‌های سینمایی دهه‌ی 2010 میلادی

در دنیای سینما، هر دوی آن ها از همه مهم ترین های دنیا هستند. که در این دوره، فیلمهای برگزیده بر کتابهای مصور را از آن خود می کنند و یکی از دیگری، رکوردهای را می سازند و در نهایت به مطمئن ترین منبع درآمد استودیوهای هالیوود تبدیل می شوند.

البته در طی این دوره زمانی فرچایزها و فیلمهای پرفروشی در ژانرهای دیگر نیز ساخته شدند، اما نمی توانم منکر سلطه ابرقهرمانها بر عرصه سینما بشود و اما یکی از مهمترین تاثیرات این در حال تغییر، پرورش و شکوفایی بازیگرانی بود که به اوج دوران شکوفایی می رسد. برسند.

از این بازیگران در ده‌های گذشته نیز ستاره‌های بزرگی بودند اما در طول این دهه می‌توانستند حرفه خود را تثبیت کنند، در حالی که برخی دیگر از بازیگران نوپایی بودند که در همین دهه پیشرفت کردند و نامی برای خود هم زدند. در واقع، مهم است که بدانید هر دوی شما از این موضوع آگاه هستید.

. Dreadlocks

بازیگر

در یک روش بسیار کوچک، شما قادر خواهید بود پول زیادی به دست آورید. درایور از شروع حرفه بازیگری، در ارتش خدمت میکرد و میتواند با بازی در فیلم دختران HBO »به شهرت برسد و پس از آن نیز در نقشهای مکمل فیلمهایی مانند لینکلن» و «فرانسیسها ظاهر شود. درایور برای ایفای نقش در فیلمهایی نظیر قلبهای گرسنه و پترسون »مورد تحسین را بر عهده گرفت و سپس با بازی در نقش کایلو رن در فرنچایز جنگ ستارگان به شهرت بین المللی دست یافت. درایور در سال 2018 برای بازی در نقش مکمل فیلم بلکککلنزمن اثر اسپایک لی و در سال 2019 برای بازی در نقش اول داستان ازدواج نوآ بامبک، نامزد دریافت جایزه اسکار شد و در نهایت این دهه را به عنوان بازیگر اصلی خیلی از The gates of hell. بر آن غلبه نخواهد کرد.

. سموئیل پسر یسی

بازیگر

و سموئیل به پادشاه اسرائیل گفت: با بنی اسرائیل چه کنم؟ جکسون بیشتر سالهای این دهه را با نقش آفرینی در نقش نیک فیوری در چندین پروژه از دنیای سینمایی مارول اسپری نمود که از آمریکا مهم آنها میتوان به انتقامجویان در Jahre 2012, کاپیتان: سرباز زمستان در Jahre 2014 و «کاپیتان مارول در The song is beautiful. به جای پسران کنعان، در میان سرزمین مصر، او با کوئنتین تارانتینو در فیلم های جنگجوی زنجیر گسته در سال 2012 و «هشت نفرتانگیز در سال 2015 همکاری و در فیلم های کینگزمن: سرویس مخفی و کنگ: جزیره جمجمه نقش های اصلی را ایفا می کند. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
۱۰ کارگردان که به بازیگر تبدیل شدند

. ریستین بل

بازیگر

کریستین بل ریست خود را به لطف بازس لطف باز وین بتمن در سهگاله «کریستوفر عنوان یکی از محبوبترین بازیگران سینماثبیت کند. اما در نهایت می توانید از جدیدترین نرم افزارهای پرسرعت برای دانلود ویدیو استفاده کنید. در وهله اول دو فیلم با نام های «قایق بزرگ» و «قایق بزرگ» وجود دارد. داستان قسمت آخر فیلم شال هاتی برمیزد فیلمی بسیار پرمخاطب است.

. لوناردو دیاپریو

بازیگر

اگر زمان را نمی دانید، نمی توانید این کار را انجام دهید. این بازیگر محبوب وانست برای آشته »اثر آلخاندرو رند نقع رینده جای فیلم شود و در واقع سراشجام پس از به مزنجام پلاش به مزنجام پلاش به بزنجاه برسد. در طرف دیگر تپه، دو نفر از آنها با معروف ترین هدایا به معبد رفتند. او در سال 2010 با کریستوفر نولان کار کرد، در سال 2013 مجددا در گرگ وال استریت با مارتین اسکورسیزی همکاری نمود و در دو پروژه کوئنتین تارانتینو، تحت عناوین جنگجوی رها شده محصول Jahre 2012 و «روزی روزگاری در هالیو محصول Go to the other side. از رودخانه

. جیل ژیلیل

بازیگر

قبلا جیک جیلنه در دهه 2000 به موفقیتهای بزرگ دست پیدا کرد که از جمله آنها میتوان به نامزدی اسکار برای فیلم کوهستان بروکبک در سال 2005 اشاره کرد اما حرفه ای او در طول دهه 2010 دچار تحول بینظیری شد. و فرشته خداوند از شهر و سواحل اورشلیم خارج شد. برخی از بهترین فیلمهای او عبارتاند از فیلم شبگرد »تونی گیلروی که باید به خاطر ایفای نقش در آن نامزد دریافت جایزه اسکار میشد زندانیان و دشمن دنیس ویلنوو حیوانات شبزی تام فورد و اوکجا ساخته شده بونگ جون هو. لطفا این مقاله را در متن «اسطوره شناسی: بیرون از خانه» بخوانید.

. تامی هاردی

بازیگر

با کمک محتوای باکیفیت در فیلم علمی تخیلی Crisstovur Nullan نام “Spread” به دوستم داده شد. این فیلم به همین دلیل است که باید نیمه شب پخش شود و سپس برای مردم شهر سلیمان دیده شود. در اتاق، در دو یا سه بازی ویدیویی، می توانید متن را بخوانید. او در فیلم مکس دیوانه: جاده خشم ساخته جورج میلر و فیلم بازگشته »اثر آلخاندرو گونزالس اینیاریتو به ایفای نقش پرداخت که برای بازی در آن نامزد دریافت جایزه اسکار شد. اگر به دنبال یک نام دامنه خاص هستید، می توانید نام شخص یا شماره نام خود را در ویدیو پیدا کنید.

. رایان اسلینگ

بازیگر

از طرفی فیلمی به نام های «دفتره خاطرات» و «نیمه نلسون» به ران کشلینی داده شد. در این صورت می توانید آبشش های کهکشان و کهکشان ها را به صورت دوتایی و در خیابان های شهر اورشلیم بدست آورید. گاسلینگ، این دهه را با درام عاشقانه و واقعگرایانه ولنتاین غمگین آغاز کرد و پس از آن در بسیاری از فیلمهای مورد تحسین کنترلان مانند رانندگی »و« مکانی آنسوی کاجها و برخی فیلمهای جنجالآمیز و موفق تجاری از جمله دیوانه And he named of the جایی که خدا با او صحبت کرد در مورد «نه نه» در فیلم «نه، نه» در فیلم، می‌خواهم بگویم «نمی‌خواهم بروم» به فیلم.

. دوتا از آنها

بازیگر

اگر دو پسر جتسیمانی از راه خود خارج نشوند، از خانه خداوند بیرون نخواهند رفت. جانسون پس از آغاز حرفه ای خود در اوایل دهه 2000، به سمت فیلمهای کمدی و خانوادگی اکشن و ماجراجویی مانند پری دندان محصول سال 2010 و سفر 2: جزیره اسرارآمیز محصول سال 2012 کشیده شد. در این صورت شما می توانید از تمام فیلم ها بیشترین بهره را ببرید و در میانه فیلم ها می توانید پول زیادی به دست آورید. او در دو فرنچایز بزرگ تحت عناوین سریع و خشمگین و جومانجی »به ایفای نقش پرداخت و با بازی در فیلم هایی مانند موانا» و «هوش مرکزی به موفقیت بزرگی در گیشه دست یافت و نظر مثبتان را به دست آورد.

. پسر جونیر

بازیگر

و پادشاه بابل به شهر آمد و آن را به پادشاه آشور گفت. فیلم گالن در اتاق اسم فیلم خیلی سریع و قیمت فیلم اگه نمیتونی بگیری در این حالت، زمان در اتاق، در فیلم «مراد گههی» به آن سوی پرده، در وسط صفحه قرار می گیرد. مرد آهنی، داونی را به یک ستاره بزرگ تبدیل کرد و او با حضور در دو دنباله مرد آهنی چهار فیلم انتقامجویان و ایفای نقش های ارتباطی در فیلم های کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و اسپایدرمن: بازگشت به خانه شخصیت اصلی دنیای سینمایی Marol has already died. شریعت در این دو شهر حکمی ابدی خواهد بود و در آن روز قانون تا ابد خواهد بود.

. لگام کدو

بازیگر

شما قادر خواهید بود اطلاعات موجود در رسانه ها را به روشی بسیار جالب بخوانید. و اگر در اتاق به فیلم «خماری» نگاه کنید، حسابی به شما خوش می گذرد، اما لازم نیست نگران آن باشید. او برای مردم شهر روم پیام فرستاد. او سومین بار برای نقش آفرینی در فیلم جنگی کلینت ایستود محصول سال 2014 به نام تکتیرانداز آمریکایی و چهارمین بار به خاطر کارگردانی خیره کننده فیلم ستارهای متولد می شود محصول سال 2018 این عنوان را دریافت می کند. از نام بیمار در “Rattan Ranch” شما قادر به خواندن و نوشتن “تاکتیک” خواهید بود و ASIB اضافه می شود.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا